Меню
Станкович Евелина
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Станкович Евелина дуже сподобалось
Найкращий перемовник з моторилими. Героям слава!

Світлини України‏
@aglqrp
Станкович Евелина дуже сподобалось
Як вийде місяць у твоє вікно,
чекай на мене, з лісу повернуся.
Запали свічку і налий вино,
за Україну Богу помолюся...
--------------------------------------
Доброї ночі...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Це велика удача в житті знайти людину, на яку приємно дивитися, цікаво слухати, щиро сміятися і з нетерпінням чекати зустрічі.
Станкович Евелина дуже сподобалось
Одне з наймальовничіших сіл Закарпатської області — Пилипець, де вже на повну господарює зима.
Станкович Евелина дуже сподобалось
Ранку, друзі! Нехай день буде вдалим!
Станкович Евелина дуже сподобалось
Привид Чуркіна прийшов за наступником: "Представника Росії в Радбезі ООН аж трясти почало" - Клімкін про візит до Нью-Йорка
 

На представників агресора будь-яка згадка про Будапештський меморандум діє як на дідька ладан.

Глава МЗС України Павло Клімкін на засіданні Радбезу ООН звинуватив Росію в порушенні Будапештського меморандуму. Про це повідомляє представництво України в ООН.

За словами Клімкіна, 23 роки тому Україна добровільно відмовилася від ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки - три ядерні держави взяли на себе зобов'язання "поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України".

"Сторони, які підписали Меморандум, також зобов'язалися "утримуватися від загрози силою або її застосування проти територіальної цілісності або політичної незалежності України і що жодна з їх зброї ніколи не буде використана проти України", - нагадав дипломат.

Однак в результаті Україна зіткнулася із зовнішньою агресією з боку Росії.

"Моя країна була "винагороджена" порушенням її кордонів у відвертому прояві нехтування нормами і принципами міжнародного права, Статуту Організації Об'єднаних Націй, Гельсінським заключним актом і низкою угод, в тому числі Будапештським меморандумом. Яке послання відправили ці дії іншим неядерним державам? Для нас повідомлення досить зрозуміле: зобов'язання Росії нічого не значать. Вони вартують менше, ніж вартість чорнила, використаного для його підписання", - заявив Клімкін.

За його словами, через анексію Криму українські компетентні органи не можуть контролювати стан ядерного арсеналу на півострові, а там знаходяться два сховища і понад 1,2 тис. радіонуклідних джерел, а також низькозбагачений урановий дослідний реактор в Севастополі.

За словами постійного представника України при ООН Володимира Єльченка, при згадці Клімкіним про Будапештський меморандум "російського представника аж трясти почало".

"Як і обіцяли - багато цікавого під час візиту міністра Клімкіна в Нью-Йорк: як тільки він згадав у виступі в Раді Безпеки про Будапештський меморандум, російського представника аж трясти почало. Їм цей Меморандум як дідькові ладан!" - написав він на своїй сторінці в Twitter.
Показати повністю...
Об этом необходимо было КРИЧАТЬ четыре года назад, а не заявлять сейчас. Проснулись...
Сподобалось 0 людині
Станкович Евелина дуже сподобалось
Станкович Евелина дуже сподобалось
“ДУМАЛА, ПОПРАЦЮЮ РІК І ПОВЕРНУСЯ”: УКРАЇНКА ВЖЕ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ ЖИВЕ В ІТАЛІЇ І ДОПОМАГАЄ БIЙЦЯМ АTО

Волонтер Вікторія Скиба у 2006 році створила асоціацію українців у місті Удіне. Асоціація допомагає бiйцям АTО. Вони пересилають речі та необхідні продукти. А цього року придбали безпілотник для одного з підрозділів.
Вікторія Скиба живе в Італії вже більше 15 років.
До того, як поїхала в Італію, працювала в Україні бухгалтером. Але через те, що зарплати були нерегулярні, доводилося вести бухгалтерію одночасно на кількох підприємствах. Тому вона вирішила поїхати в Італію, щоб заробити трохи грошей.
“Думала, попрацюю рік і повернуся.”
“Так і залишилася. Чотири роки доглядала літніх людей. Потім закінчила курси і влаштувалася на транспортне підприємство. Але, після семи років роботи, через участь у акціях проти Росії потрапила під скорочення. Зараз працюю з подружкою, яка відкрила власну фірму з продажі меблів,” – розповідає Вікторія Скиба.
Вікторія стверджує, що велика частина українців мешкають та працюють в Італії у режимі “тимчасово”. Хоча, насправді, це затягується на роки.
“Я теж, як приїхала в Італію з впевненістю, що це тимчасово. Але не можна постійно жити в такому режимі і марнувати свої роки,” – зізнається жінка.
Вона розуміла, що потрібно якось урізноманітнити будні, щоб не було шкода втраченого часу, тому переконувала українців, які проживають в Італії долучитися до культурного життя.
“Почали збиратися громадою. У 2006 році в містечку Кодрой, де взяли участь у міжкультурних святах, організованих церквою, познайомилися з іншими громадами. Виявилося, вони всі були зареєстровані. Нам підказали, зробити теж саме. Адже це визначає самоорганізацію у суспільстві. Відтоді представляємо українську діаспору в нашому місті”, – розповідає Вікторія.
Основна діяльність діаспори спрямована на допомогу бiйцям АTО. Крім того, українці взяли під опіку 20 дітей з різних куточків України, батьки яких зaгuнyлu на фронті. Вони знайшли їх через Інтернет та двічі на рік на свято Миколая та на Пасху відсилають їм солодкі подарунки.
“Зараз не має можливості збиратися громаді. Є греко-католицька церква, але без підсобного приміщення. Сподіваємося, що невдовзі для цього матимемо офіс. Поки-що просимося до італійської церкви, де організовуємо різні заходи — Шевченківський вечір, вертеп з кутею. На початку грудня четвертий рік поспіль організуємо вечір “Герої не вмuрaють”.
Вшановуємо зaгuблuх на Майдані та в АTО. Розповідаємо людям, що зробили за рік для наших героїв. До цього постійно долучається хтось новий. Хлопці, мами яких тут працюють, наші постійні підопічні. Надсилаємо їм продукти, теплі шкарпетки. Цієї весни для одного підрозділу розвідників купили безпілотник. Їхній згopiв під час вaрoжoго oбстpiлy”, – розповідає волонтер.
Показати повністю...