Меню
Світлана Лашевич
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Сімейний стан:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
11 аудіозаписів
Усі
Ed Sheeran – Perfect
00:00
Ed Sheeran – Perfect
00:00
Justin Timberlake [mp3-crazy.com] – Can't Stop The Feeling
00:00
Світлана Лашевич дуже сподобалось
Сувеніри з українською душею "Ukrgifts" на різдвяному ярмарку у Відні Christkindlmärkte.
Фото Olexander Scherba
Світлана Лашевич дуже сподобалось
Поміняти серцевий клапан, не розкриваючи грудну клітку: Українські хірурги провели унікальну операцію 

Через кілька годин після операції пацієнтка змогла встати на ноги і не відчувала болю. Реабілітація після операції становить всього чотири дні.

Львівські хірурги провели унікальну операцію, під час якої вперше замінили серцевий клапан, не розкриваючи грудної клітини пацієнта.

Як повідомляє телеканал "Україна", медики зробили невеликий розріз між ребрами і встановили відеокамеру. Оперували, орієнтуючись на монітори.

Пацієнтка багато років лікувалася від ревматизму серця, а місяць тому їй повідомляли, що потрібно робити операцію.

Раніше у Львові таких операцій не проводили, оскільки не було необхідних інструментів.
Показати повністю...
Світлана Лашевич дуже сподобалось
З ДНЕМ ПИСЕМНОСТІ Й РІДНОЇ МОВИ!!!
Не створив тим ні проповідь, ані промову, поговоримо друзі сьогодні про мову. Що в нас вийде таки - діалог, монолог? Знаймо в суті, що слово - дарує нам Бог. Одне - пише рука; інше - мовлять уста, говорити, здавалось би справа проста? Аж ніяк не проста... Бог - створив нас людьми! То ж за наші слова, дамо відповідь ми. Мова була мечем в усі роди і віки, Слово - скелю січе, і розділює ріки. Слово ...пише листа... далі ставить печатку, воно буде в кінці, бо було на початку. Забринить густо в пісні, розморозить вірша, так до болю притисне... що заплаче душа. Та насправді нам дані слова і серця, щоб прославити гідно свого Творця. А тепер ми просвітимо сторону темну: слово вкладене в мову - усну й писемну. Чому темну? Бо мова говорить про те, хто родився, хто вчиться, працює, росте. І ми - Словом, як Богом освячуєм Чашу. Мов у світі багато. Говорімо про нашу. Про найкращу... добрішу з усіх людських мов, бо дарує нам з нею Бог правдиву любов. Як не знаємо мови - живемо дарма. Бо це правда, - "без мови народу нема!" Поки все суєта, і за вітром гонитва... відкриваймо уста... хай велична молитва полетить до небес, хай просвітить наш дух. Щоб могли розпізнати, хто ворог, хто друг. Щоби діти і внуки могли в світі жити. Пам'ятаймо, що мову - потрібно любити. Ось моя рідна мова, рідне слово Вам пише. Вона творить подружжя, дитятко колише... вчить нас жити, любити, молитись, прощати. Мова - наша душа! Мова - розуму Мати! Дай нам, Боже Святий, все достойно пройти. Ти нам мову цю дав. Тож її - освяти!
Показати повністю...