Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
Я - маленьке зернятко, України дитятко. Тут мій дім, мій татусь і матуся. Гай, ставок і калина - то моя Україна, я до неї, всім серцем горнуся!
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
Дністровський каньйон.Україна!
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
Харьковская область когда-то была размером с Германию и имела выход к морю
Харьковчанам и сейчас грех жаловаться на нехватку пространства. Сегодня наш регион по площади сравним с такими европейскими странами, как Бельгия и Албания. Но был период в истории (пусть и очень непродолжительный), когда Харьков был центром куда большей территории.
В 1919 году Харьковская губерния, как единица административного деления, включала в себя не только нынешние земли, но и территорию Екатеринославской, Курской, Орловской и Полтавской губерний, а также северную часть Таврической, частично Киевскую и Черниговскую и часть Тульской. В это время наша территория была размером с Германию и имела выход к морю.http://www.runivers.ru/maps/podratlas/59/
Показати повністю...
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
У Маріуполі японський художник Кенсуке розкрив тему єднання місцевих жителів і внутрішніх переселенців через сюжет народної казки "Рукавичка".
Стінопис із зображенням величезної рукавички прикрасив пошкоджену обстрілами будівлю маріупольської школи
Фото: Агентство ООН у справах біженців в Україні.
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
В Україні утричі зріс попит на електромобілі

У січні-травні 2017 року в Україні отримали перші реєстраційні номери 958 легкових електромобілів. Про це повідомляє асоціація Укравтопром. Частка машин з нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів склала майже 2%.

У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року попит на електрокари виріс в 2,8 рази. При цьому істотно змінилася вікова структура ринку таких авто. Якщо рік тому частка нових машин в первинних реєстраціях електрокарів становила майже 45%, то зараз лише 18%.

Абсолютним лідером на українському ринку автомобілів на електричній тязі залишається модель Nissan Leaf, перевагу якій віддали 816 автомобілістів. Лише 124 українця придбали нові машини, інші вважали за краще б/в електромобілі.

Другим за популярністю в українців електрокаром став Ford Focus Electric (37 авто за п’ять місяців, з них 3 нових і 34 б/в).

Замикають лідерську трійку TESLA Model S і BMW i3, які за п’ять місяців отримали по 24 реєстраційних номери. При цьому нових електромобілів BMW було ввезено 16, а Tesla – лише 7.
Показати повністю...
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
У свої 93 роки Анастасія Степанівна Шийка є військовим волонтером. До справи збору необхідного на фронт вона залучила все своє село...
Дякуємо Вам!
Фото: Олександр Хоменко
Наталія Бугайчук дуже сподобалось
Доброго ранку всім!!! Сонячних думок та приємних несподіванок!)