Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
Мавка Лисова дуже сподобалось
Невозможно было бы жить, не веря в хорошее)
Мавка Лисова дуже сподобалось
Alexey Petrov

Четыре года назад, в День Соборности Украины, на брусчатку в центре Киева упали первые капли крови! Страна начала рассчитываться за свои политические ошибки. И продолжает платить самым дорогим, что у неё есть!
Мавка Лисова дуже сподобалось
Верховна Рада перейменувала АТО

У прийнятому депутатами Верховної Ради "Законі про реінтеграцію" відмовилися від терміну АТО.

Військову операцію на Донбасі на законодавчому рівні назвали "заходами із забезпечення національної безпеки і оборони,стримування і відсічі російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях". Таким чином Україна офіційно визнала Російську Федерацію країною-агресором.

Уперше термін АТО вжили 13 квітня 2014 року. Відповідний указ підписав виконуючий обов'язки Президента України Олександр Турчинов 14 квітня ним був підписаний указ "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України"[9] — офіційний початок Антитерористичної операції.

Зоною проведення антитерористичної операції було охоплено Донецьку і Луганську області (з 14 квітня 2014 року), а також Ізюмський район та м. Ізюм Харківської області (з 14 квітня по 7 вересня 2014 року). АТО почалася у місті Слов'янськ на Донеччині під керівництвом РНБО. Збройні Сили України залучили до операції без оголошення воєнного стану. Турчинов наголосив, що його введення заважатиме виборам президента України.
Показати повністю...
Мавка Лисова дуже сподобалось
Утро. Работа.
Начальник спрашивает:
— У тебя глаза красные. Пила, что ли?
— Нет! По работе скучала, плакала!
Мавка Лисова дуже сподобалось
Українки-подружки
Єнакієво, 1924 р.
Мавка Лисова дуже сподобалось
АНДРІЙ КУЗЬМЕНКО
Хотіти в цьому світі - взагалі велике щастя. Треба дякувати Боженьку, що ти ходиш на двох ногах і що в тебе нічого не болить. Не розумію тих, хто каже: "О, голова болить" чи "Не знаю, в яких туфлях в театр іти". Брав би мухобойку і з другого боку по чолі. Сходіть в "Охмадит" і подивіться на тих діток, які ще не прийшли у світ, а вони вже із тих списків викреслені...Вічна і світла пам'ять Андрію...
Депутаты откозались проголосовать что днр и лнр террористические организации
Мавка Лисова дуже сподобалось
Данфорд отметил, что стоит только посмотреть на поведение Москвы, вспомнив последние ее конфликты с Грузией и Украиной, чтоб понять все серьезность угрозы...

#Ukrmir_Info
.
http://ukrmir.info/rossiya-glavnaya-ugroza-dlya-evropyi/
Мавка Лисова дуже сподобалось
"Они выдержали, не выдержал бетон": Украина сегодня чтит память "киборгов" донецкого аэропорта

ВСУ опубликовали видео о 242 днях героической обороны.

Украина 16 января чтит память "киборгов", которые погибли в результате подрыва терминала донецкого аэропорта в январе 2015 года. Героическая оборона аэропорта длилась 242 дня. Вооруженные силы Украины опубликовали ко Дню памяти "киборгов" трогательное видео.

Напомним, бои за установление контроля над аэродромом донецкого международного аэропорта, который имеет стратегическое значение, продолжались между украинскими силовиками и незаконными вооруженными формированиями с 26 мая 2014 года до 21 января 2015 года.

В разное время в аэропорту и прилегающем поселке Пески воевали спецназовцы 3-го отдельного полка, бойцы 79, 80, 81, 95 отдельных аэромобильных и 93 отдельной механизированной бригад, 57 отдельной мотопехотной бригады, 90-го отдельного аэромобильного и 74-го отдельного разведывательного батальонов, бойцы полка "Днепр-1", бойцы Добровольческого украинского корпуса (ДУК) и много других.

Многих из них отметили государственными наградами, некоторых – посмертно.

18-21 января 2015 года в результате подрыва терминала ДАП погибли 58 "киборгов".

21 января 2015 года было принято решение отвести украинских военнослужащих из нового терминала – этот объект был полностью разрушен и не пригоден для обороны.

По официальным данным, защищая донецкий аэропорт, погибли более 200 военных.

После разрушения старого и нового терминалов аэропорта (оборона которых длилась 242 дня) украинская армия и добровольцы удерживают оборону других зданий аэропорта, а также контролируют окружающие села.
Показати повністю...
Мавка Лисова дуже сподобалось
"А як ви думаєте? Що можна відчувати, коли не знаєш, де снаряд впаде? Бога одразу згадуєш, бо так хочеться жити", - Ліза Шапошник, воїн АТО з ДЦП

31-річна Ліза Шапошник народилась у Росії, виросла в Україні, в Донецький області, та пройшла весь Євромайдан – спершу у складі Самооборони Майдану, потім – у "Правому секторі".

Після того як ворог прийшов на українську землю, Ліза не змогла залишитись байдужую й пішла тренуватись на полігон. Після успішних тренувань Ліза поповнила лави "Айдару" й тепер захищає рідну Україну від ворога, який намагається загарбати її рідну землю, при тому Ліза не зважає ні на які перешкоди. У Лізи вроджений ДЦП – фізичне обмеження рук, але її Сила Волі і Сила Духу сильніші. Про історію Лізи – в інтерв'ю журналіста Сергія Якименка.

Ви народились в Росії, як так сталось, що ви переїхали в Україну в дитинстві?

— Так, народилась я в Росії. Мати переїхала до своїх дальніх родичів в Одесу, коли мені було 3 роки.

Які у вас стосунки з батьками, бо, наскільки мені відомо, вони у вас на іншому боці. Як ви після цього ставитесь до своїх батьків?

— Зараз стосунки налагоджуються, мати починає мене розуміти.

Як вирішили після Майдану піти воювати, що вас наштовхнуло на це? І як ви потрапили до "Айдару", чи одразу вас взяли, враховуючи те, що маєте певні фізичні обмеження?

— Вирішила піти воювати, тому що сердце кров'ю обливалось, коли я зустрічала та ховала своїх земляків, тому і вирішила навчитися та піти воювати. Взяли мене не одразу, але я змогла всім довести, що я вмію стріляти та при загрозі для життя тримати розум холодним.

Як проходили ваші навчання на полігоні?

— Навчання на полігоні проходили досить добре.

Що вам, як жінці, найважче на війні?

— Найважче дівчатам на війні, коли і бронік, і розгрузка – повний боєкомплект. І так прижме... то прижме.

Можете пригадати, який бій у вас з вашими побратими був найважчим? Якщо так, то що ви відчували та які думки при цьому були, можливо, вам допомагали молитви?

— Так, був дуже важкий бій – обстрілювали 3 години, а в ста метрах стояли мої побратими, також в караулі, як і я з напарником на іншому посту. 200 побратимів на іншому посту і розірвало: почали взриватися їхні боєкомплекти. А як ви думаєте? Що можна відчувати, коли не знаєш де снаряд впаде!!!??? Бога одразу згадуєш, бо так хочеться жити.

Як до вас і ваших побратимів відноситься місцеве населення, можливо, дають їжу або теплі речі, чи навпаки не раді вам?!

— Місцеве населення так собі. Хтось підтримує, а хтось навпаки, тому іноді ми ділимося, чим можемо.

Як до вас ставляться побратими в "Айдарі", чи враховують, що ви маєте певні фізичні обмеження? Можливо, коли йде бій, вас намагаються вберегти?

— До мене ставляться як до повноцінної людини, але іноді, коли загроза, то не пускають на пости. В цілому, я, як і всі.

Що вам найбільше запам'яталось за весь час перебування на фронті?

— Побратимство і загибель моїх побратимів.
Показати повністю...