Меню
Життя - це міссія!
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
14 аудіозаписів
Усі
Антитіла – Невидимка
00:00
Антитіла – Біла ворона
00:00
АнтитілА – А у неї
00:00
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Гран-прі «Золотого Давида» вручили українському хору «Щедрик» у Флоренції 

Київський дитячий хор «Щедрик» повернувся до Італії через 13 років і знову здобув головний приз Міжнародного фестивалю оркестрових і хорових колективів у Флоренції (18-20 липня). В конкурсі брали участь 11 груп. Журі обрало «Щедрик» найкращим хором з поміж усіх груп-учасниць. Про це повідомило Радіо Свобода. Хор отримав головну нагороду фестивалю – статуетку «Золотого Давида», яка символізує Флоренцію за відомою скульптурою Мікеланджело «Давид». «Щедрик» у складі 54 співаків удостоєний двох золотих медалей у віковій категорії юнацьких хорів та в категорії виконання духовної музики. Спеціальну нагороду як найкращий диригент фестивалю отримала і головна диригентка і художня керівниця хору Маріанна Сабліна. Відзнаки фестивалю мають виключно артистичну цінність і не передбачають фінансової винагороди. В конкурсній програмі з-поміж шести творів «Щедрик» співав класику Бальдассаре Донаті «Гальярда» та Іоганна Себастьяна Баха, частину з «Магніфікат», і твори сучасних українських композиторів: «Глорію» Вікторії Польової, «Алілуя» Валентина Сільвестрова, «Крокове колесо» Ганни Гаврилець та «Наспів» грузинського композитора Нугзара Вацадзе. Професійне журі у складі музикантів з різних країн оцінювало виступи конкурсантів за 10-бальною системою. Хор «Щедрик» за різні виконання отримував у середньому понад 9 балів. «Вони звучали дійсно єдиним голосом. Це справді сильний колектив, де дуже помітна велика школа, музична традиція їхньої країни. Слухаючи хор «Щедрик», розумієш, що Україна має давню і багату музичну традицію», – відповіла засновниця Флорентійського хорового фестивалю Карла Дзанін. Нагадаємо, дитячий хор «Щедрик» було засновано в 1971р. Сьогодні хор нараховує понад 150 дітей різного віку, що займаються у відповідних вікових групах. 55 кращих виконавців входять до концертного складу.

https://hromadskeradio.org/news/2018/07/22/dytyachyy-hor-shchedryk-zdobuv-golovnu-nagorodu-na-mizhnarodnomu-festyvali-u-florenciyi
Показати повністю...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Восход и закат... а между ними Жизнь... и это БЕСЦЕННО...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!
ВІТАЮ ВАС ІЗ ПЕРЕМОГОЮ АБСОЛЮТНОГО ЧЕМПІОНА СВІТУ О.УСИКА!
ЦЕ ВЕЛИКА ПЕРЕМОГА!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
У фіналі Всесвітньої суперсерії боксу Усик переміг24-річного росіянина Мурата Гассієва Українець Олександр Усик (15-0, 11 КО) завоював титул абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі, перемігши одноголосним рішенням суддів російського боксера Мурата Гассієва (26-1, 19 КО). Після закінчення бою судді винесли свій вердикт - 120:108, 119:109 і 119:109 на користь Олександра Усика. На кону стояли пояси WBС, WBO, WBA, IBF, пояс журналу The Ring, статус абсолютного чемпіона світу і кубок Мухаммеда Алі.
І ВІН ЦЕ ЗРОБИВ ЗНОВ!
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Светлана Корнеева вже!!! усик зробив рузьких...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Джон Смит

Вот и все. Наш козак поехал на территорию противника и победил их местного богатыря.


А вы плакали и готовились его унижать.) 
Снова это желание во всем видеть негатив.

Рашка, как стало известно, перекупила право проведения финального боя и просто давила через организатора на нашего боксера. Не вина Усика, что он вынужден был согласиться. Просто у россиян куча бабла на зрелища. Если бы Усик отказался, россиянину просто поставили бы Бриедиса, а Усик получил бы урон к репутации. В итоге мокша получила бы победу и снова подняла свое униженное настроение. Зачем это нам, чтобы враг хоть на секунду радовался.

А так флаг Украины поднят в столице вражеского государства. Это прекрасно.)

Усик победил россиянина не просто в очередном бою или стал чемпионом по одной из версий. Он стал чемпионом по ВСЕМ версиям. Наш земляк стал в один ряд с лучшими боксерами всех времен. Кроме того, он стал лучшим за всю историю Украины и переплюнул даже Владимира Кличко. Владимир тоже владел поясами в 4 весовых категориях. Но одна из них некотирующаяся IBO. Усик же взял все главные.
И самое приятное, что украинец в файнал раунде победил именно россиянина
Показати повністю...