Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Ірина Царенко дуже сподобалось
ЛЕБІДЬ І ЛЕБЕДЕНЯТА В УЖГОРОДІ
На ужгородському озері, що в народі називають «Кірпічкою», вперше за багато років народилися лебеденята.
Фото: Сергій Гудак...
Ірина Царенко дуже сподобалось
Маршрутка 183 (25) Петрівка-Виноградар...
Респект водію ! Давайте зробимо цього гарного хлопця відомим !
Репостніть хлопця та перевізника, для прикладу іншим.️..
Ірина Царенко дуже сподобалось
Коли директор ОСББ поціновувач української літератури
Ірина Царенко дуже сподобалось
Сьогодні, 4 березня - день народження Володимира Івасюка. Його називали "музичною душею України".
Ірина Царенко дуже сподобалось
Людмила Білоус
 Цю картину написала молода дівчина Аня Вахрамеєва, яка проживала в Донецьку, а зараз мешкає в Києві. Вона присвятила її Кіборгам.
Ірина Царенко дуже сподобалось
Ну хто я цьому виснаженому худому хлопчині із зламаною рукою? Стоїть одне, ошаліле від цього всього, ще сьогодні вранці було в катівському підвалі лугандону....

Ніхто не зустрічає, бо всі родичі лишилися там, на окупованій території...

Вибачте старому дядьку Лірнику, не стримався, заплакав, кинувся обнімати, в цю мить, свою дитину, гладити по стриженій голівці. І у нього має бути в цю мить тато поруч...

Оце найголовніше що було у цьому, такому довгому, звільненні.

Україна - рідна мати для своїх дітей. Для всіх. Незалежно від того який сраний олігарх на своїх телеканалах саркастично коментує це звільнення, незалежно який уряд і який президент керує в цей час.

Рідна мати у нас одна - Україна.

Яка дітей не кидає, не торгує ними і любить кожного синочка чи донечку. Саме це і тримає нас вкупі. Саме це дає сили нам захищатися, воювати і волонтерити.

І звільненим полоненим, мати дає не фільтраційні табори, каторгу і підвальну баланду, а цьомає забитий пальчик, насипає миску бощу з мняском, квасолькою і сметанкою, кладе їм під подушечку пиріжка з вишнями, цукрового півника на паличці, обнімає їх і любить. Всіх, без виключення.

Навіть тих, кого ніхто не зустрічав в аеропорту Борисполя. І для них були радість, обійми і сльози.

Бо це наші дітки. І ми їх нікому не віддамо і ніколи не покинемо.
Показати повністю...
Ірина Царенко дуже сподобалось
"Послали на три букви": Журналіст розповів, як росіян принижують в НАТО
 

Заходів, які дозволено відвідувати росіянам, зовсім небагато. І в будь-який момент по ходу можуть сказати - залишіть приміщення.

Членів російської делегації не раді бачити в Центрі управління операцій НАТО, а переміщатися по будівлі росіянам можна лише в супроводі, як засудженим з конвоїром. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Роман Бочкала.

"Навесні 2014 Альянс вирішив припинити будь-які стосунки з РФ. Її представників попросили негайно вийти із залу. Мовою дипломатів - послали на три букви. Довелося звільнити і кабінети в Центрі управління операцій. Після себе росіяни залишили купу жучків. Тепер заходити в Центр має право тільки глава місії. І його водій, якщо закортить в туалет", - пише Бочкала.

Ходити по будівлі аташе може тільки в супроводі - як засуджений і конвоїр. "Заходів, які дозволено відвідувати, зовсім небагато. І в будь-який момент по ходу можуть сказати - залишіть приміщення. Коли мова йде про Росію, від європейської толерантності в офісі НАТО не залишається і сліду. А як інакше? Якщо тіло п'яне і буянити, як з ним розмовляти? Тіло потрібно ізолювати і протверезити. Тіло ізолювали. Але тверезішати воно не хоче. При цьому Кремль всіляко намагається відносини з НАТО відновити", - підкреслив журналіст.

За його словами, в Брюсселі розуміють: нікуди Росії не дітися. "Просто ізолювати її глобально питання не вирішить. Отримаємо другу Північну Корею, тільки величезних розмірів. Але і своїх принципів НАТО не порушує. І за це респект. Перше, що чує російська делегація під час рідкісних спільних мітингів - ви окупували Крим і ми цього ніколи не визнаємо. Поверніть те, що вкрали", - повідомив Бочкала.
Показати повністю...