Меню
Ірина Царенко
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Ірина Царенко дуже сподобалось
Людмила Білоус
 Цю картину написала молода дівчина Аня Вахрамеєва, яка проживала в Донецьку, а зараз мешкає в Києві. Вона присвятила її Кіборгам.
Ірина Царенко дуже сподобалось
Ну хто я цьому виснаженому худому хлопчині із зламаною рукою? Стоїть одне, ошаліле від цього всього, ще сьогодні вранці було в катівському підвалі лугандону....

Ніхто не зустрічає, бо всі родичі лишилися там, на окупованій території...

Вибачте старому дядьку Лірнику, не стримався, заплакав, кинувся обнімати, в цю мить, свою дитину, гладити по стриженій голівці. І у нього має бути в цю мить тато поруч...

Оце найголовніше що було у цьому, такому довгому, звільненні.

Україна - рідна мати для своїх дітей. Для всіх. Незалежно від того який сраний олігарх на своїх телеканалах саркастично коментує це звільнення, незалежно який уряд і який президент керує в цей час.

Рідна мати у нас одна - Україна.

Яка дітей не кидає, не торгує ними і любить кожного синочка чи донечку. Саме це і тримає нас вкупі. Саме це дає сили нам захищатися, воювати і волонтерити.

І звільненим полоненим, мати дає не фільтраційні табори, каторгу і підвальну баланду, а цьомає забитий пальчик, насипає миску бощу з мняском, квасолькою і сметанкою, кладе їм під подушечку пиріжка з вишнями, цукрового півника на паличці, обнімає їх і любить. Всіх, без виключення.

Навіть тих, кого ніхто не зустрічав в аеропорту Борисполя. І для них були радість, обійми і сльози.

Бо це наші дітки. І ми їх нікому не віддамо і ніколи не покинемо.
Показати повністю...
Ірина Царенко дуже сподобалось
"Послали на три букви": Журналіст розповів, як росіян принижують в НАТО
 

Заходів, які дозволено відвідувати росіянам, зовсім небагато. І в будь-який момент по ходу можуть сказати - залишіть приміщення.

Членів російської делегації не раді бачити в Центрі управління операцій НАТО, а переміщатися по будівлі росіянам можна лише в супроводі, як засудженим з конвоїром. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Роман Бочкала.

"Навесні 2014 Альянс вирішив припинити будь-які стосунки з РФ. Її представників попросили негайно вийти із залу. Мовою дипломатів - послали на три букви. Довелося звільнити і кабінети в Центрі управління операцій. Після себе росіяни залишили купу жучків. Тепер заходити в Центр має право тільки глава місії. І його водій, якщо закортить в туалет", - пише Бочкала.

Ходити по будівлі аташе може тільки в супроводі - як засуджений і конвоїр. "Заходів, які дозволено відвідувати, зовсім небагато. І в будь-який момент по ходу можуть сказати - залишіть приміщення. Коли мова йде про Росію, від європейської толерантності в офісі НАТО не залишається і сліду. А як інакше? Якщо тіло п'яне і буянити, як з ним розмовляти? Тіло потрібно ізолювати і протверезити. Тіло ізолювали. Але тверезішати воно не хоче. При цьому Кремль всіляко намагається відносини з НАТО відновити", - підкреслив журналіст.

За його словами, в Брюсселі розуміють: нікуди Росії не дітися. "Просто ізолювати її глобально питання не вирішить. Отримаємо другу Північну Корею, тільки величезних розмірів. Але і своїх принципів НАТО не порушує. І за це респект. Перше, що чує російська делегація під час рідкісних спільних мітингів - ви окупували Крим і ми цього ніколи не визнаємо. Поверніть те, що вкрали", - повідомив Бочкала.
Показати повністю...
Ірина Царенко дуже сподобалось
Медикам вдалося врятувати важко пораненого на Донбасі грузинського воїна Раміна Ізорію, - Корчілава 

Боєць Грузинського Легіону був поранений на Світлодарській дузі.

Лікарі зуміли врятувати життя грузинського бійця Раміну Ізорії, важко пораненому вчора в зоні АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава.

"Пораненого вчора на Світлодарській дузі бійця Грузинського Легіону Раміну Ізорію лікарі витягли. Величезне спасибі всім лікарям за врятоване життя бійця і гідну людину. Поранення було дуже важке, в область живота - але українські лікарі зробили все, щоб врятувати хлопця", - написав він .

Корчілава додав, що воїн зараз перебуває в госпіталі у Харкові.

"Сподіваюся, скоро видужає, і знову разом з Мамукою Мамулашвілі і іншими хлопцями продовжить відстоювати територіальну цілісність України", - підсумував дипломат.
Показати повністю...
Ірина Царенко оновила світлину на сторінці
Ірина Царенко дуже сподобалось
КОГДА ОБРЕЗАТЬ ВИНОГРАД

Способов обрезки несколько, в зависимости от сортов культуры и климатических условий ее возделывания. Не все это знают и многие обрезают виноград просто по интуиции.

Для чего она нужна, обрезка

Если виноград не обрезать, он чувствует себя самодостаточным, поэтому ему незачем расширять количество конкурентов в своем жизненном пространстве. И он перестает плодоносить. Когда же проводится обрезка, у лозы включается инстинкт самосохранения, и она начинает закладывать цветочные почки. Если обрезка проводится осенью, то уже летом следующего года виноград заложит цветочные почки и можно будет ждать урожая.
Некоторые садоводы утвердают, что обрезать виноград нужно весной, мол, обрежешь его осенью, а он вдруг плохо перезимует. Но большинство специалистов считает, что лучше обрезать осенью. Если это делать весной, то при укладке и укрытии рукавов и лоз на зиму их нужно связывать в пучок, а в этом пучке оказываются вместе и вызревшие лозы, и отмершие после морозов.
В таких невызревших и подмороженных лозах много влаги, и когда весной начнет пригревать солнце и температура внутри укрытия повысится выше пяти градусов тепла, во влажной среде тут же начнет образовываться плесень и гниль. В результате поражаются и здоровые, вызревшие лозы. Как правило, тот, кто видит весной такую картину, считает, что виноград вымерз. Но на самом деле он сгнил, и пропали труды виноградаря.
Обрезанный весной виноград истекает соком, что тоже, говорят, плохо.
Есть такое понятие – «плач винограда». У обрезанных осенью лоз место обрезки успевает запробковаться и сок не течет, а только капает. Это и называют слезами винограда. Обрезанные весной лозы не успевают запробковаться, остаются открытые раны. У поднятого на шпалеру такого винограда сок стекает по лозам, попадает на почки, которые вымокают и погибают. Но если даже куст оставить в горизонтальном положении, то сок стекает на нижележащие лозы и все равно способствует их гниению. Вместе с обрезанной лозой может полностью пропасть и весь рукав.
Кстати, обрезка виноградных лоз в условиях севера проводится только осенью, когда облетели листья после заморозков.
Самое трудное – получить полноценный саженец первого года. Его древесина не успевает вызревать, поэтому вымерзает уже осенью.
В первый год после посадки саженец вырастает от полуметра до полутора метров, и у лозы могут вызреть только четыре-пять почек, иногда больше, иногда меньше. Обрезать виноград нужно выше верхней вызревшей почки на два-три сантиметра.
Я знаю виноградарей, которые обрезают лозы способом замещения почек. Утверждают, что ягоды получаются крупнее. К концу лета замечаешь, что часть лоз имеет жалкий вид, они слабые. Как поступать с ними?
Осенью такие лозы с гроздьями приходится вырезать полностью, так как все питание уходит на развитие ягод, и сама лоза остается очень слабой, тонкой. Более того, при сокращении подачи питательных веществ на рукав, что видно по слабым побегам, и с этим ру- кавом надо поработать.
Его нужно обрезать у сильной лозы, растущей из него. Кстати, в сырое и холодное лето лозы вообще могут полностью не вызреть, и тогда во время осенних заморозков они обламываются, как сосульки. Вот в таких случаях и нужна длинная формировка куста. При такой обрезке урожай следующего года мы получим за счет спящих почек на рукавах.
Показати повністю...
Ірина Царенко дуже сподобалось
Друзі! Вітаю всіх - тепер нас більше 800 шанувальників і поціновувачів музики! Щиро вітаємо з цією подією всіх підписників і запрошуємо усіх долучитись до безперервного інтерактиву публікування тут своїх улюблених пісень!
Нац. засл. капела бандуристів України – Ой у лузі червона калина