Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
12 аудіозаписів
Усі
Океан Ельзи – Відпусти
00:00
Океан Ельзи – Обійми
00:00
Океан Ельзи – Не йди
00:00
З днем народження  усiх хто народився у липнi.                                                   Бажаемо достатку і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі,
На довгії роки кохання й наснаги,
Людської уваги, любові й поваги,
На довгих стежинах життєвої ниви
Завжди будь здоровими, веселими, щасливими!
Вита Виктория дуже сподобалось
Желаю вам две вещи в жизни: всё и ничего. ВСЁ, что вы пожелаете, и НИЧЕГО, что сможет вас огорчить!
Вита Виктория дуже сподобалось
Достаточно одного тихого дождя, чтобы зазеленела трава.
Так и наши надежды оживают от одной доброй мысли.
8 попереджень, які тіло дає перед інсультом
Симптоми інсульту: Важливо знати їх і при їх появі звертатися до лікаря, щоб він встановив точний діагноз і призначив лікування. Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, що приводить до пошкодження і відмирання нервових клітин. Відбувається це через розрив кровоносної судини в мозку або її закупорку бляшкою або тромбом. При цьому кров перестає надходити в певну частину мозку, і в результаті нервові клітини, які знаходяться там, не отримують необхідного їм кисню.

Це захворювання стало дуже поширеним: Воно найчастіше буває пов’язано з високим артеріальним тиском, порушеннями жирового обміну і курінням. Інсульт вражає і чоловіків і жінок, але смертність від нього у жінок є вищою, ніж у чоловіків. Після 55 років ризик розвитку інсульту зростає вдвічі зі збільшенням віку на кожні десять років. На жаль, інсульт, як і інші хвороби серцево-судинної системи, виявити вчасно досить складно. Часто його приймають за інші проблеми зі здоров’ям. Зазвичай симптоми інсульту з’являються раптово, але не так вже й рідкісні випадки, коли хвороба «попереджає» про себе заздалегідь. При цьому людина відчуває, що зі здоров’ям щось не в порядку.

Високий артеріальний тиск. Люди з високим тиском часто не відчувають симптомів такого стану організму. Вони не сприймають сигнали небезпеки, пов’язані з високим тиском. Високий тиск провокує пошкодження або звуження кровоносних судин мозку, тому важливо регулярно вимірювати тиск і вживати відповідних заходів, якщо він підвищений. Це особливо важливо, якщо є фактори ризику підвищення тиску.

Ригідність шиї, яка може бути пов’язана зі стресом, з неправильною позою або надмірними фізичними навантаженнями. Але це може бути і ознакою пошкодження або закупорки однієї з кровоносних судин. Якщо ти не можеш торкнутися грудей підборіддям, і при цьому відчуваєш біль в шиї і головний біль, негайно звертайся до лікаря.

Сильний головний біль. Головний біль можуть викликати різні причини, і зазвичай він не пов’язаний з серйозними проблемами зі здоров’ям. Але коли ми відчуваємо сильний головний біль, і для нього немає якихось очевидних причин, потрібно йти до лікаря і пройти обстеження. Сильний і пульсуючий головний біль зазвичай свідчить про підвищення тиску. Він може бути і ознакою того, що наближається інсульт.

Параліч на одній стороні тіла. Це один з типових симптомів інсульту. Односторонній параліч зазвичай виникає під час сну, іноді перед засинанням. Він не завжди носить виражений характер, але цей симптом ні в якому разі не можна ігнорувати.

Проблеми із зором. Якщо у людини, яка не мала проблем із зором, він раптово погіршується, двоїться в очах – це ще один сигнал про те, що потрібно звернутися до лікаря.

Раптове відчуття втоми. Раптово наступає втома – теж сигнал тривоги. Така втома може свідчити і про порушення нормального кровопостачання мозку. У передінсультному стані у людини часто буває підвищена сонливість, і іноді сон переходить в несвідомий стан.

Стає важко ходити і піднімати руки. Часто передвісником інсульту стають проблеми з координацією рухів ніг і рук. Сильний і незвичайний біль у плечах «підказує» нам, що потрібно терміново звернутися до лікаря.

Запаморочення і загальна слабкість. Ці симптоми бувають при багатьох проблемах зі здоров’ям. Зазвичай вони не пов’язані ні з чим серйозним, але обговорити їх з лікарем стоїть. Це особливо важливо для тих, у кого є проблеми з серцево-судинною системою.
Показати повністю...
Вита Виктория дуже сподобалось
LP – Lost On You
00:00
LP – Other People
00:00
LP – Suspicion
00:00
LP – Tightrope
00:00
LP – When Were High
00:00
LP – Muddy Waters
00:00
LP – No Witness
00:00
LP – One Last Mistake
00:00
Вита Виктория дуже сподобалось
Тихо тепло дарила,
Тихо светилась рядом.
- Господи, что это было?
- Радость. Радость..
Вита Виктория дуже сподобалось
Все Вы отрицаете основные ценности из-за того, что на протяжении двух тысяч лет человеку говорили, что он грешник, что он должен искупить грехи.
На самом деле, ЧЕЛОВЕК РОЖДЕН В АБСОЛЮТНОЙ ГАРМОНИИ, МИЛОСТИ И БЕЗУСЛОВНОЙ ЛЮБВИ.

Йоги Бхаджан (1929 - 2004)
Вита Виктория дуже сподобалось
Вікторія Стадійчук.
Одна з переможниць конкурсу «Коса – жіноча краса», що відбувся у місті Дубно.
Її коса - це 75 сантиметрів краси...