Меню
Тих, хто торгує, прошу не турбувати!!!Позитивними думками і справами розбудовуймо УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ!
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
40 аудіозаписів
Усі
Alan Walker – Tired (feat. Gavin James)
00:00
Fausto Papetti – Oh Happy Day
00:00
Fausto Papetti – Morning Star
00:00
Світлана Писаренко дуже сподобалось
"Толерантна бабуся-Европа"? - А дзуськи !
В Литві з цим не панькаються...
Тому, що розуміють: #МоваМаєЗначення !
Світлана Писаренко дуже сподобалось
Влад Пономарь

Европа сократила закупки российской нефти почти на 20%. Европа продолжает сокращать закупки нефти в РФ.

По итогам января-мая поставки в ЕС через основные экспортные порты упали двузначными темпами, сообщил вице-президент "Транснефти".
Из Приморска европейские клиенты закупили на 24% меньше, чем в прошлом году (16,1 млн тонн). Поставки из Новороссийска рухнули на 17% (до 7,7 млн тонн), а из Усть-Луги - на 26%.
Суммарный экспорт в Европу падает с нарастающей скоростью: за январь-апрель сокращение составило 10%, а к маю увеличилось до 16%.
Согласно материалам измерительных станций, предоставленных тремя европейскими компаниями, в феврале по северной ветке "Дружбы" Россия продавала нефть, в которой было до 1,81-1,85% серы. Содержание серы "зашкаливает, и это становится систематическим", заявил агентству представитель европейского нефтетрейдера.
В морских поставках Urals зашкаливала плотность. В партиях, проданных из порта Новороссийска в начале года, этот показатель достигал 877,7-878,3 кг на кубометр при 15 градусах Цельсия, хотя по ГОСТу верхняя планка - 873,5.
Невозможность перерабатывать выходящую за пределы нормативов нефть заставляет НПЗ закупать больше легких сортов и смешивать их с Urals.
Европейские покупатели российской нефти переключаются на поставки из Ирана и Казахстана - последний, хоть и подписался под сделкой с ОПЕК, фактически ее не исполнял.
Показати повністю...
Світлана Писаренко дуже сподобалось
Не знаю, кто автор и кто этот человек, но спасибо тебе, дружище - это просто великолепно.
Світлана Писаренко дуже сподобалось
ВАЖЛИВО . Заява Константинопольського Патріарха .
Світлана Писаренко дуже сподобалось
Говоріть "в Україні", будь ласка. Бо "на Україні" – це висловлювання російського імперіалізму, - екс-посол США

Експерти в РФ стверджують, що в російській літературній мові ХХ століття утвердилася норма "на Україні".

Колишній посол США в Україні Джон Гербст під час включення в ефірі федерального телеканалe "Россия 1" поправив російську телеведучу, попросивши її говорити не "на Україні", а "в Україні". "На Україні" – це висловлювання російського імперіалізму. "В Україні", будь ласка", – підкреслив він.

У 2016 році кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту російської мови Російської академії наук Ірина Левонтіна розповіла, що в російській літературній мові ХХ століття утвердилася норма "на Україні".

"Оскільки я є носієм московської літературної норми, то і кажу "на Україні"... В Україні є свій регіональний варіант російської літературної мови. Підкреслюю, я кажу не про українську мову (це окрема східнослов'янська мова, поряд із російською та білоруською), а саме про регіональний варіант російської мови...

Думаю, що політична ситуація призведе до прискорення процесу оформлення та кодифікації ось цього українського занапащення російської літературної мови. Тобто з'являться якісь спеціальні словники, де буде окремо вказані регіональні варіанти, затверджені як нормативні.

І на це москвич буде тикати в Малий академічний словник і говорити: "Ось тут, ось написано так", а киянин буде відповідати: "Нічого не знаю, у нас свій словник, своя російська літературна мова, і тут ось так написано", – розповіла вона.
Показати повністю...
Світлана Писаренко дуже сподобалось
Ну нарешті це сталось!
Світлана Писаренко дуже сподобалось