Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
5 аудіозаписів
Усі
Linkin Park – What I've Done
00:00
Snavs feat. KING – End With You (Original Mix)
00:00
Carnage & Ape Drums – CHUPACABRA (Lit Lords Edit)
00:00
Евгений Резонтов дуже сподобалось
Майже кожного дня гинуть найкращі Сини України...
Захлинається серце болем..
Не зрадьте їх…
Не забувайте…
Евгений Резонтов дуже сподобалось
"Війна – це варварство, коли нападають на мирного сусіда, але святий обов’язок, коли захищають Батьківщину !" Гі де Мопассан...
Евгений Резонтов дуже сподобалось
Відрізати від суші: Крим треба зробити островом, - генерал

Проривши канал уздовж адміністративного кордону з анексованим півостровом, "ми будемо мати вихід до моря, контролюючи свою територію, від Маріуполя і далі". Про це заявив в інтерв'ю генерал-полковник у відставці, колишній начальник Генерального штабу ЗСУ, колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата.

"Оскільки Росія сьогодні присутня в Криму, вона домінує в акваторії кримських вод. Але ми можемо вийти з абсолютно іншого боку, відрізавши каналом Крим від суші. І зробити його островом. Ця ідея мені подобається", - заявив він.

За словами генерала, канал повинен мати ширину близько 100 метрів і глибину, достатню для проходу "будь-яких високотоннажних кораблів".

Відповідаючи на питання, чи не буде Росія перешкоджати таким діям України, Лопата підкреслив: "Це абсолютно не залежить від Росії. Це наша територія, ми її контролюємо і не збираємося здавати".
Показати повністю...
Евгений Резонтов дуже сподобалось
Це снайперський крупнокаліберний ДШКМ, який дуже любить московитів...
Слава Героям ! Бережіть себе !!
Евгений Резонтов дуже сподобалось
У травні бійці ООС відправили в пекло більше сотні бойовиків

Протягом травня воїни ОСи завдали бойовикам значних втрат.

За підсумками травня місяця в підрозділах російсько-терористичних військ “лднр” були ліквідовані близько 110 бойовиків та близько 149 найманців отримали поранення різних ступенів важкості. Дана цифра може відрізнятися в більшу сторону в зв’язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків втрат. Куратори з рф наказують систематично занижати офіційну кількість загиблих та поранених, в зв’язку з низьким так званим призовом на “військову службу за контрактом” та не бажанням в останній час захищати так звані границі республіки.

Більшість бойовиків які брали участь у бойових діях на протязі перших років війни, вже розчаровані ідеями “русского мира” та т.з. новоросії і звільняються з підрозділів російсько-терористичних військ.

Все буде Україна і перемога за нами !
Показати повністю...
Евгений Резонтов дуже сподобалось
Чому я ніколи не проголосую за "Вону"