Меню
Віка Українка
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
15 аудіозаписів
Усі
Samanta Fox – Touch Me (I Want Your Body)
00:00
Roxette – Listen To Your Heart
00:00
MC Erik & Barbara – When Love Is Calling
00:00
Магічний Фонтан Монжуїк, Іспанія.
 
Над створенням фонтану працювали три тисячі осіб протягом року. Це одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Барселони. Щорічно 2,5 мільйони туристів відвідують цей фонтан, щоб насолодитися його красою.
За проектом інженера К. Буїгаса магічний фонтан в 1929 році було споруджено і відкрито. Але музика з’явилася тільки в 1992 році. В той час в Барселоні проходила Олімпіада-1992.
Магічний Фонтан Монжуїк – це перший фонтан у світі, де світло, воду і музику з’єднали в захоплююче шоу. Раніше ним керували вручну, але тепер з появою комп’ютерів все стало автоматизованим.
Щороку наприкінці вересня проводиться масштабне шоу з концертом та феєрверками. Але і в звичайні дні фонтан тішить відвідувачів. Шоу триває приблизно 30 хвилин і спочатку супроводжується класичною, а потім сучасною музикою.
Кожну секунду подається 2600 літрів води за допомогою п’яти насосів, при цьому 3620 струменів води піднімаються вгору, змінюючи форми і колір, танцюючи під музику. До речі, воду можна пити одразу з басейну, оскільки вода перероблена.
Показати повністю...