Меню
Відеозаписи
Аудіозаписи
6 аудіозаписів
ЛамаБілі вогні
Океан ЕльзиНа Небі
Океан ЕльзиМайже весна
Контакти
1 контакт
Це цікаво
Я бажаю знати...
Все найцікавіше попереду!
Опис:
В спільноті ви знайдете безліч цікавих фактів, новин і фотографій про природу, науку, технології та видатних людей!
Дата створення:
Водний інстинкт
При народженні людина отримує набір інстинктів, які добре працюють до тих пір, поки мозок не розвивається достатньо, щоб взяти на себе контроль за виживанням. Одним з таких інстинктів є «рефлекс пірнання», який також зустрічається у тюленів та інших тварин, що живуть у воді.

Ось як він працює: якщо немовля віком до півроку опустити у воду, він рефлекторно затримає подих. У цей же час частота скорочень серцевого м’яза сповільниться, допомагаючи зберігати кисень, а кров почне циркулювати переважно між найбільш життєво-важливими органами: серцем і мозком. Цей рефлекс допоможе дитині залишатися під водою набагато довше, ніж дорослій людині, без серйозної загрози здоров’ю.
Показати повністю...
Всесвітній день донора крові відзначається 14 червня.
Рішення про його встановлення було прийнято у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві.

Цей день є своєрідним виявом вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров’я інших людей, здаючи свою кров. Власне, слово "донор" походить від латинського dono – дарую. Крім того, у цей день звертається увага на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її дефіциту у лікарнях та клініках, особливо в країнах, де кількість донорської крові вкрай обмежена.
Перший електричний трамвай Києва урочисто запустила 13 червня 1892 року. Лінія довжиною близько 1,5 км пройшла по вул. Володимирський Узвіз (1892 року - Олександрівський узвіз).
Буквально недавно всі мандрівники світу були вражені новим правилом швейцарського міста Бергюн, що знаходиться в Альпах. За новим законом, за кожен знімок цього гірського поселення фотограф повинен заплатити штраф у розмірі $ 5. Але найцікавіше – це навіть не сам штраф, а мета подібної правотворчості: законопроект був розроблений для того, щоб казкові пейзажі міста не пробуджували в людях таке страшне почуття, як… заздрість.
Чайна плантація, Китай
Василіск
Ховаючись від ворога, ці рептилії можуть бігти по поверхні води зі швидкістю близько 8 кілометрів на годину. Саме за таке "ходіння по воді" їх прозвали "ящірками Ісуса Христа". Це вдається ящірці завдяки тому, що вона швидко перебирає лапами.
до попередніх записів