Меню
Сторінка
Контакти
1 контакт
Олександр Козирський
Адміністратор
Це цікаво
GET money - Це Прогресивне Агентство
Підтримай вітчизняного виробника!!!
Опис:
Дата створення:
Веб-сайт:
Рекламні матеріали 

Шановні користувачі. Ми добавили кілька банерів різних розмірів, тепер є вибір для рекламування. Гарних вам рекламних кампаній.
Зміни відбулись 

Шановні користувачі. Зміни по рефбеку та статусах відбулись. Ми рефбек всім, хто має реферера змінили з обіцяних 25% на 70%. Надіюсь, що зміни позитивно вплинуть на активність та роботу користувачів. Гарних вам заробітків.
Рефбек та статуси

Шановні користувачі! З 5-го листопада 2017 року, відбудуться зміни в рефбеку та статусах. Рефбек буде єдиним для всіх 25%, а в статусах відбудуться зміни нарахувань % від рефералів у вищу сторону. Ці зміни будуть створені для збільшення активності на сайті та напливу користувачів. З повагою адміністрація.
Зміни з 1-го листопада 

Шановні користувачі та рекламодавці! З 1-го листопада 2017 року відбудуться зміни по заробітку та рекламі. Заробіток та ціни на рекламу збільшаться. Ціни на рекламу збільшаться тільки по тим категоріях реклами, яка більш активна, яка реклама менш активна - ціна зменшаться. По заробітку, то збільшаться мінімальний клік в серфінгу, в банерному серфінгу, автосерфінг, платні листи. Також збільшиться мінімальна виплата по платіжкам, збільшиться комісія сайту. Також відбудуться зміни по надаванню рейтингу. З повагою адміністрація.
Зі св*ятами всіх!!! 

Вітаю всіх користувачів зі св*ятами: День захистника України, День Українського козацтва, Покрова Пресв*ятої Богородиці. Зичу всім здоров*я, наснаги, благополуччя, кохання і великих заробітків. З повагою адміністрація.
Супер - акція!!! 

Шановні користувачі! Щоб ще збільшити активність на сайті, ми запускаємо супер акцію для всіх користувачів. Суть акції заключається в наступному: потрібно поповнити свій рекламний рахунок від 50 грн до 99 грн і отримаєте на 1 неділю послугу автореферал, поповнивши від 100 грн до 149 грн - отримаєте 2 неділі послуг автореферал, від 150 грн до 199 грн - отримаєте 3 неділі автореферал, від 200 грн - отримаєте 4 неділі автореферал. Термін акції необмежений. Якщо поповнили наприклад 2 рази по 200 грн, то буде надаватись послуга автореферал на 4 неділі 2 рази, 1-ий раз на 4 неділі, потім по закінченню терміну послуги знову на 4 неділі. Після поповнень зверніться за отримання послуги до адміністрації. Всім бажаю успіхів та вдалих заробітків.
Показати повністю...
Как то заданий стало поменьше. Или мне показалось?
Сподобалось 0 людині
Василий, по-перше коментар не по темі, по-друге кількість завдань залежить від рекламодавців, їх активність.
Сподобалось 1 людині
Збільшено заробіток

Шановні користувачі. Сьогодні ми збільшили мінімальний заробіток окрім завдань, відповідно з цим і збільшилась оплата за рекламу. Також збільшена мінімалка на вивід. Надіюсь, що і користувачам і рекламодавцям буде комфортно з новими змінами. З повагою адміністрація.
Рейтинг за кріптовалюту 

Шановні користувачі! Якщо в когось малий рейтинг і хоче швидко збільшити його - вихід є, купуй рейтинг за біткоін. Еквівалент рівний таким розрахункам: 10 балів=1000 сатош. Про купівлю рейтингу зверніться до адміністрації.
Яблучний спас!!!

Шановні користувачі. Вітаємо Вас зі святом Яблучного спаса, бажаємо всім здоров"я, щастя, наснаги, повні кишені грошей, удачі і всього найкращого.В цей день ми даруємо щоденне яблучко з + 100 балів до рейтингу. З повагою адміністрація.
+ 100 переглядів 

Шановні користувачі та рекламодавці. Адміністрація дарує + 100 переглядів в серфінгу за розміщення вами від 1000 переглядів в розділі серфінг. За розміщення від 1000 в VIP-серфінгу - + 100 переглядів не надаються. Умови розміщення: Посилання повинно бути з таймером не менш ніж 20 секунд. Розмістивши посилання, напишіть адміністрації, + 100 переглядів в серфінгу буде розміщено адміністрацією з таймером 5 секунд. Дана пропозиція + 100 переглядів діє до кінця місяця. З повагою адміністрація.
до попередніх записів