Меню
GET money - Це Прогресивне Агентство
Підтримай вітчизняного виробника!!!
Опис:
Дата створення:
Веб-сайт:
Бонус +25% 

Шановні користувачі. Всім рекламодавцям,які замовлять рекламу в серфінгу,ми даруємо 25% переглядів безкоштовно до вашої реклами. Щоб отримати 25% переглядів, потрібно розмістити рекламу в розділі серфінг (це може бути як динамічний так банерний серфінг) від 100 переглядів (реклама у віп-серфінгу не дає права на бонус),бонус дається тільки на нову розміщену рекламу в серфінгу. Включити її, щоб було видно в серфінгу та написати адміністратору про отримання бонусу, термін бонусу діє до кінця місяця. Бонус чекає на вас. З повагою адміністрація.
З Великоднем!!!

Ось і крашанки готові,
Пахне хлібом з печі,
Це смачні, з родзинками
Золоті паски!

У церкві служба триває з ночі,
Це божа благодать,
До чого ж нам приємно
Це свято відзначати!

Вітаємо! Вітаємо!
Нарешті Христос воскрес!
Ніколи на цьому світі
Кращих не було чудес!
Показати повністю...
Статистика

Шановні користувачі. Якщо в когось статистика на стіні не співпадає зі статистикою в розділі Моя статистика, прошу звернутись до адміністрації для виправлення. З повагою адміністрація.
Оновлення сайту 

Шановні користувачі. Ми провели оновлення сайту, сайт зараз в тестововому режимі 1 місяць, тобто перевіряється на помилки та баги. Якщо щось виявите неполадки - прошу повідомляти про це адміністрацію. Великих вам заробітків.
Зі святом 8 Березня!!!

Шановні жінки!
Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаю щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним.
І щоб життя твоє було
Щасливим та прекрасним.
Аби завжди в твоїй душі
Горів вогонь кохання
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання!

P.S Ми приготували подарунки: Вся реклама по 8 копійок, яблучко, бонуси, знижка на поповнення та інше також по 8 копійок.Також запущений конкурс рефералів, якій діє тільки 1 день, 8 березня, успій виграти призи.
Хороших вам заробітків.
Показати повністю...
Помилка в конкурсах

Шановні користувачі. В кого помилково зарахувало реферера, прошу звернутись до адміністрацією із заявкою вказавши свій нік. З повагою адміністрація .
Василий, ви мало заробляєте? приводьте людей і будете більше заробляти, з них можуть бути рекламодавці які будуть замовляти серфінг.
Сподобалось 1 людині
День народження адміна 

Шановні користувачі. Сьогодні день народження у адміна, йому виповнилось 37 років, і ми приготували такі подарунки для всіх: яблучко + 37 балів, щоденний бонус + 0.37 грн., реклама знижена, окрім серфінгу, банерного серфінгу, автосерфінгу, листів та завдань і становить всього 0.37 грн. Приємних всім заробітків.
День Св. Валентина

Шановні користувачі. Вітаю всіх зі святом Св. Валентина, бажаю всім заємного кохання в цей день закоханих. Ми приготували бонуси всім: яблучко +14 балів, щоденний бонус +0.10 грн, бонус кожну годину +0.05 грн, 2% до поповнення. Всім гарного дня та великих заробітків.
Оновлення закінчено

Шановні користувачі. Сайт відкрито після оновлення. Глобального оновлення не було, бо все пішло не так як ми хотіли, тому ми зробили деяке поправки. Ми не хотіли сайт довго затримувати на тех. роботах, тому відкрили. В робочому режіми сайта, ми будемо добавляти додатки, поправляти недостатки. Якщо виявите щось не гаразд, прошу вказати на проблему.
Оновлення...

Шановні користувачі! Опівночі відбудеться оновлення сайту. Сайт буде на технічних роботах, тому буде недоступний, термін проведення технічних робіт планується 1-2 дні. Переживати за свої акаунти, баланси та рефералів не потрібно, акаунти будуть збережені. В оновленні будуть добавлені нові функції, виправлені деякі помилки та інше. Виплати будуть проводитись до 31 січня 2018 року включно. На сторінці оновлення буде посилання на чат, який буде працювати в період оновлення, заходьте і спілкуйтесь, поки ми оновимо сайт та налаштуємо. Надіюсь на ваше розуміння та терпіння. З повагою адміністрація.
до попередніх записів