Меню
Контакти
1 контакт
Олександр Козирський
Адміністратор
Це цікаво
GET money - Це Прогресивне Агентство
Підтримай вітчизняного виробника!!!
Опис:
Дата створення:
Веб-сайт:
Помилка в конкурсах

Шановні користувачі. В кого помилково зарахувало реферера, прошу звернутись до адміністрацією із заявкою вказавши свій нік. З повагою адміністрація .
День народження адміна 

Шановні користувачі. Сьогодні день народження у адміна, йому виповнилось 37 років, і ми приготували такі подарунки для всіх: яблучко + 37 балів, щоденний бонус + 0.37 грн., реклама знижена, окрім серфінгу, банерного серфінгу, автосерфінгу, листів та завдань і становить всього 0.37 грн. Приємних всім заробітків.
День Св. Валентина

Шановні користувачі. Вітаю всіх зі святом Св. Валентина, бажаю всім заємного кохання в цей день закоханих. Ми приготували бонуси всім: яблучко +14 балів, щоденний бонус +0.10 грн, бонус кожну годину +0.05 грн, 2% до поповнення. Всім гарного дня та великих заробітків.
Оновлення закінчено

Шановні користувачі. Сайт відкрито після оновлення. Глобального оновлення не було, бо все пішло не так як ми хотіли, тому ми зробили деяке поправки. Ми не хотіли сайт довго затримувати на тех. роботах, тому відкрили. В робочому режіми сайта, ми будемо добавляти додатки, поправляти недостатки. Якщо виявите щось не гаразд, прошу вказати на проблему.
Оновлення...

Шановні користувачі! Опівночі відбудеться оновлення сайту. Сайт буде на технічних роботах, тому буде недоступний, термін проведення технічних робіт планується 1-2 дні. Переживати за свої акаунти, баланси та рефералів не потрібно, акаунти будуть збережені. В оновленні будуть добавлені нові функції, виправлені деякі помилки та інше. Виплати будуть проводитись до 31 січня 2018 року включно. На сторінці оновлення буде посилання на чат, який буде працювати в період оновлення, заходьте і спілкуйтесь, поки ми оновимо сайт та налаштуємо. Надіюсь на ваше розуміння та терпіння. З повагою адміністрація.
Виплата на мобільний 

Шановні користувачі. Виплата на мобільний стала доступна кожному українцю з мінімалкою всього 5 грн та комісією всього 0.02 грн. Дякуємо, що ви з нами. З повагою адміністрація
Виплата на мобільний номер. 

Створена тема на форумі https://getmoney.in.ua/forum.php?th=97 по виплаті з картки на мобільний. Хто знає як поповнювати мобільні рахунки з картки без комісії? Хто пробував поповнювати мобілку з офіційних сайтів операторів з картки без комісії? Обговорюємо тему на форумі або тут, внизу пишемо свої відповіді.
Виплата на мобільний номер

Шановні користувачі. Сьогодні ми добавили виплату на мобільний номер, виплата буде проводитись тільки для абонентів України. Буде братись комісія від 1 грн + 0.02 грн за оброблення платежу. Мінімальний поріг - 10 грн. Хто вказав у профілі номер телефону, перевірте правильність вказаних реквізитів. З повагою адміністрація.
З Водохрещем всіх 

Вітаю Вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омивалися освяченою водою, наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагоду!
Незабаром оновлення...

Шановні користувачі! Скоро відбудеться оновлення сайту, це буде 1-го лютого 2018 року. Сайт буде на технічних роботах, тому буде недоступний, термін проведення технічних робіт планується 1-2 дні. Переживати за свої акаунти, баланси та рефералів не потрібно, акаунти будуть збережені. Якщо хтось планує проводити конкурси для рефералів, прошу провести їх до 31 січня 2018 року включно. В оновленні будуть добавлені нові функції, виправлені деякі помилки та інше. Виплати будуть проводитись до 31 січня 2018 року включно. Надіюсь на ваше розуміння та терпіння. З повагою адміністрація.
до попередніх записів