Меню
Сторінка
GET money - Це Прогресивне Агентство
Підтримай вітчизняного виробника!!!
Опис:
Дата створення:
Веб-сайт:
Збільшено заробіток

Шановні користувачі. Сьогодні ми збільшили мінімальний заробіток окрім завдань, відповідно з цим і збільшилась оплата за рекламу. Також збільшена мінімалка на вивід. Надіюсь, що і користувачам і рекламодавцям буде комфортно з новими змінами. З повагою адміністрація.
Рейтинг за кріптовалюту 

Шановні користувачі! Якщо в когось малий рейтинг і хоче швидко збільшити його - вихід є, купуй рейтинг за біткоін. Еквівалент рівний таким розрахункам: 10 балів=1000 сатош. Про купівлю рейтингу зверніться до адміністрації.
Яблучний спас!!!

Шановні користувачі. Вітаємо Вас зі святом Яблучного спаса, бажаємо всім здоров"я, щастя, наснаги, повні кишені грошей, удачі і всього найкращого.В цей день ми даруємо щоденне яблучко з + 100 балів до рейтингу. З повагою адміністрація.
+ 100 переглядів 

Шановні користувачі та рекламодавці. Адміністрація дарує + 100 переглядів в серфінгу за розміщення вами від 1000 переглядів в розділі серфінг. За розміщення від 1000 в VIP-серфінгу - + 100 переглядів не надаються. Умови розміщення: Посилання повинно бути з таймером не менш ніж 20 секунд. Розмістивши посилання, напишіть адміністрації, + 100 переглядів в серфінгу буде розміщено адміністрацією з таймером 5 секунд. Дана пропозиція + 100 переглядів діє до кінця місяця. З повагою адміністрація.
Бонуси до поповнення ...

Шановні користувачі та рекламодавці! Починаючи з 20-го липня і до кінці літа надаються бонуси у вигляді % до поповнення. При поповненні за допомогою платіжних систем WEbmoney та Payeer надається бонус 2%, при поповненні за допомогою Приват24 і Bitcoin надається бонус 5%. З повагою адміністрація.
Поповнення за допомогою криптовалют Bitcoin 

Шановні користувачі та рекламодавці. З 10-го липня 2017 року у вас є можливість поповнити свої рекламні рахунки за допомогою криптовалюти Bitcoin. Щоб здійснити поповнення за допомогою криптовалюти Bitcoin, прошу звертатись до адміністрації.
Нові функції 

Шановні користувачі. Добавлено нові фунції в розділі Работа с рефералами. Це бонуси для рефералів та інформація про ці бонуси. Тепер ви можете зацікавити своїх рефералів до активної праці. З повагою адміністрація.
Виплати на Payeer 

Шановні користувачі. Сьогодні ми добавили платіжну систему Payeer для виплат, курс по Payeer вказаний в розділі замовлення виплат для Payeer внизу, позначений **. Якщо кошти на нашому гаманці Payeer будуть закінчуватись, то виплата може затримуватись, ми попередньо будемо повідомляти про це. З повагою адміністрація.
СПАСИБО ОТЛИЧНО
Сподобалось 0 людині
у меня не принимает почту.ни гугл ни юэй.Не регистрирует
Сподобалось 0 людині
Дилла, спробуйте ukr.net
Сподобалось 0 людині
Поповнення через Payeer 

Шановні користувачі та рекламодавці. Щойно ми налаштували поповнення через Payeer і додали до списку платіжок. Якщо виникнуть якісь труднощі, звертайтесь до адміністрації.
Я вже є в українській соціальній мережі
https://www.ukrainians.co , а ти?
А зараз ти не в українській соціальній мережі ?
Сподобалось 5 людям
до попередніх записів