Меню
✿Лікарскі Рослини-Корисні Властивості-Народна Медицина✿
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!
Опис:
Дописи українською мовою!!!
Енциклопедія лікарських рослин і трав. Лікувальні властивості рослин і трав
***НАРОДНА МЕДИЦИНА***джерело_ІНТЕРНЕТ_
Дата створення:
1 обговорення
Нова тема
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ ТА ЇХНІ ВЛАСТИВОСТІ(ЕНЦИКЛОПЕДІЯ)
1 повідомлення. Останнє від Ліліана Федчук,
Практично скрізь - в лісі, на городі, на полях і луках - можна знайти лікарські рослини. Наша земля - це природна зелена аптека. У народній медицині широко використовуються лікарські трави і рослини.

Здавна лікувальні властивості лікарських рослин і трав та їх специфічні особливості використовувалися в лікувальній практиці. Вчений і лікар Середньовіччя Авіценна говорив: «Три зброї є у лікаря - слова, рослини, ніж». Зараз накопичено великий досвід використання лікарських рослин, розширився їх асортимент і з'явилася довідкова література. На основі лікарських трав готуються фармацевтичні препарати, деякі з яких добре відомі. Енциклопедія включає елементи народної медицини, рецепти відварів і настоїв з лікарських трав і рослин, технологію їх приготування і застосування.
У минулому столітті фармацевтична індустрія розробляла синтетичні і антибіотичні препарати, які викликали низку важких захворювань і негативних наслідків в організмі людей. До того ж штучні препарати в основному лікують симптоматично, тобто усувають симптоми, а не причини нездужань. Перевага рослинних препаратів як раз в тому, що вони надають більшою мірою етіотропне лікування (усувають причину хвороби). Тому тепер у всьому світі спостерігається повернення медицини до фітотерапії. На жаль, багато джерел інформації були втрачені або знищені. Люди нашої країни не скрізь мали професійне медичне обслуговування, тому користувалися послугами знахарів-травників. Рецепти народної медицини з покоління в покоління, і врешті-решт з'явилася ціла бібліотека, присвячена єднання людини з природою, в тому числі енциклопедії про засобах, що рятують від багатьох недуг.

Треба відзначити ще один важливий фактор, що впливає на духовний стан, що відповідно веде до зцілення організму. Сучасна людина, поступово повертаючи знання своїх прабатьків, знаходить нове ставлення до рослинного царства, а саме: не споживче, а дбайливе і вдячна. Люди стали розуміти, що сила рослини відкривається тому, хто проявляє до нього добрі почуття і дотримується правил етики при зборі рослини. І, нарешті, якщо людина збирає лікувальні трави сам, то йому допомагає Земля, яку всі народи вважали своєю Матір'ю, йому допомагає і Небо.

Загальні правила поводження з лікарськими травами і рослинами:
- зберігати лікарські рослини і трави потрібно з урахуванням їх особливостей;
- не рекомендується використовувати трави, які зберігалися більше 3 років;
- не слід одразу заварювати лікарські трави у великій кількості;
- не можна заварювати трави алюмінієвої, мідної та бляшаний посуд, для цього потрібно використовувати фарфоровий, скляний та емальований.
Показати повністю...
до попередніх записів