Меню
Борівській РГО «ССУ» - 15 років
Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України» була зареєстрована 8 лютого 2001 року, свідоцтво про реєстрацію юридичної особи АОО № 646219. До цього це був Борівський осередок Суспільної Служби України.
Основною метою діяльності є: сприяння розвиткові громадянського суспільства, поширення духу християнського милосердя, принципів благодійництва і взаємодопомоги,надання підтримки членам організації.
З моменту створення організації в ній - Шаховська Ольга –перший голова організації, Кравцова Лідія – скарбник, Шаховський Віктор, Бережна Людмила, Безкровна Ольга, а з 2004 року Капустіна Світлана, Калашников Олег,
У 2014 році до організації вступили нові члени, серед яких найактивніші: Гонтар Валерія – основний генератор ідей, Лукінова Тетяна – «переводчик», та разом з Яковиною Іриною активісти «Благодійної барахолки», Кондратенко Олександр – компютерник, редактор і видавець «Інформаційного вісника «Борівчанка», Чуб Світлана – секретар.
З самого початку діяльності організація займалась збором і роздачею вживаного одягу, взуття, людям , які потребували допомоги. Передаємо також одяг Центру по обслуговуванню одиноких і пенсіонерів, з яким маємо договір про співпрацю. Було зібрано і передано районній, двом сільським та шкільній бібліотекам біля п’ятисот примірників художньої, навчальної, технічної та дитячої літератури. Організовано та проведено свято Миколая для дітей – сиріт та напівсиріт з врученням подарунків, а для БДЮТ річна підписка на часопис «Казковий вечір», для шахового гуртка комп’ютер з програмним забезпеченням, для швейного – швейна машинка, тканини, нитки, фурнітура.
За ініціативи організації та за участі членів, з допомогою підприємця було виготовлено та встановлено дубовий хрест жертвам Голодоморів в Україні на колишньому кладовищі тих часів, біля нього висаджено квіти та кущі калини, за якими ми і наглядаємо.
Два останні роки основна діяльність це допомога воїнам АТО, їх сім`ям, госпіталям, інтернатам, переміщеним особам із зони АТО. Було організовано пункт відпочинку та горячого харчування для воїнів які проходять ротацію. З допомогою небайдужих громадян було звязано біля 200 пар носків, пошито 120 пар рукавиць, та 30 коверів, багато светрів, все це передано військовим.
Постійно приймаємо участь у святкуваннях державних свят, та у різних акціях. Наприклад було організовано і приймали участь у національній акції «Україна єдина». Організували показ фільму «Поводир» та документального блоку фільмів «Babylon 13» у рамках фестивалю «З країни в Україну». Було організовано і проведено благодійний аукціон, речі для якого виготовляли власноруч, та концерт за участю переможця «Голосу країни» нашого земляка Івана Ганзери. Проводили флеш - моб «Навчись, зроби, подаруй»
І одне з головних наших надбань, це «Благодійна барахолка», яка є головним фінансовим забезпеченням наших програм і акцій. Розпочали ми її на початку 2014 року. Спочатку знесли свої вживані, та речі які не використовували, реалізовували їх за дуже низькими цінами, а всі кошти направляли на благодійну діяльність. Велику допомогу надає Суспільна Служба Канади, місто Торонто, які шлють нам посилки з речами, іграшками, взуттям. Потім речі і предмети побуту почали приносити громадяни, і коли їх стало дуже багато, ми взяли в оренду приміщення, яке оплачуємо за рахунок своїх внесків. На сьогодні це приміщення є нашим офісом, куди приходять багатодітні сімї, малозабезпечені, колишні воїни АТО, переміщені особи, де ми надаємо їм допомогу, консультуємо як звернутись до органів влади.
Нами підготовлено і направлено проект «Банк харчів» - це допомога продуктовими наборами малозабезпечених пенсіонерів, матерів одиночок .
 |  Немає коментарів