Меню
«Блок Петра Порошенко» вимагає перевірки «газового контракту» Тимошенко антикорупційними органами — НАБУ і САП, а також розгляду питання держзради комітетами ВР з нацбезпеки і протидії корупції
Про це заявив голова фракції Артур Герасимов під час засідання погоджувальної ради, передає Еспресо.TV.
«Ми вимагаємо, щоб незалежні новостворені антикорупційні органи НАБУ, САП негайно і публічно почали розбиратися в ситуації та протягом двох тижнів поінформували парламент про результати. Ми закликаємо комітети ВР з нацбезпеки, антикорупційний комітет викликати Юлію Тимошенко і розглянути питання держради та корупційної складової газового контракту 2009 року», — заявив Герасимов.
За його словами, підписані контракти — «це не просто злочин проти українського народу, це зрада національних інтересів України, яке ледь не знищило країну».
 |  2 коментаря  
Надо будет четко посчитать не «зраду», а потери от такого подписания и выяснить куда ушли денюжки!
Она коррупционер высшего порядка!
И все ее от мазки про то, что это помогло в Стокгольмском арбитраже навевают мысль про то, что она свой народ считает дураками.
Пусть еще ответить за компенсации по вкладам из бюджета, а не с Мордорского Сбербанка. Получилось, что мы все живущие заплатили или сами себе или за какого то другого вкладчика. Вот тут уже зрада так зарада.
Предлагаю конфисковать Сбербанк РФ в пользу вкаладчиков и бюджета.
За компенсацию потерянных вкладов!
Сподобалось 0 людині
 Тимошенко в ее новом имидже — « учительница средней школы», что рассказывает нерадивым ученикам азы предмета… так сказать.
Сподобалось 0 людині