Меню
Падає великими краплями, стукотить по шибах, підвіконнях, парасолях...стелиться під ногами чудернацькими струмочками, заспокоює місто своєю осінньою мелодією...
Ступаючи на землю короля Данила завжди плачу від щастя. Хіба може бути щось прекрасніше за відчуття того, що ти є частиною цих старих вузеньких вуличок...цих казкових різнокольорових будинків під пильним наглядом суворих левів, що твоі підбори відлунюють у ранковій тиші, яка ніби рахує твої кроки... Один...два..сто...тисяча... Тисячі...мільйони кроків, які залишаються в пам'яті міста, як і мільйони сяючих очей, як мільйони дзвінких посмішок, як безкінечна наша любов до України, до її душі, яка захована в стародавньому Львові.
Боже Наш Всесильний! Ти даруєш нам Свою любов у спогляданні цієї дивовижної краси, цієї теплої атмосфери, цих величних храмів, цього весняного дощу. Ти любиш мою країну. Ти любиш моє місто. Ти любиш нас. І коли Ти з нами-то що може бути проти нас???

У весняному Львові дощ,
Парасольок парад строкатий,
І бруківочний глянець площ,
На відлуння ходи багатий.
Десь між звуками кроків тих,
Заблудились мої у часі.
Між будівель отих старих,
У краплин затяжному вальсі...
Ллє у душу тепло камін
Попіл древнім склепінням вежі.
А на фресках старезних стін,
Відблиск свіч, ніби блиск пожежі...
У горнятку парує чай
Пара душ зігріває словом...
І якщо на землі є рай-
Нині він у дощі над Львовом...
 |  2 коментаря  
Я в UkrOpen зовсім недавно. Перестрибнула сюди з Однокласників. Тут спокійно і чарівно. Тут немає отієї ''дурноватої вати''. І я надзвичайно задоволена, що в нас теж є свої мережі, просто більшість була захоплена саме боротьбою з москалями і в думку не приходило шукати щось наше...
Я люблю писати своі відчуття. Тому тут не хочеться згадувати за щось ''гидливе і бридке'', як от наші сусіди.  Мені хочеться писати і дарувати вам усмішки і позитив... В нас чудова країна і гарні мешканці. Я познайомилася насправді з надзвичайними людьми і тепер точно знаю, що ми завжди будемо разом. Мої друзі з Ок мене відшукують і в Фейсбуці, знайшли і тут...Я така вам вдячна. Гарного всім вам настрою,  барвистих, веселкових усмішок і головне миру всім нам і нашій Україні. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Сподобалось 0 людині
ой! як красиво виразили думки Ви , Даночко! я приєднуюсь до Ваших думок 
Сподобалось 0 людині