Меню
Українцям порадили видалити себе з російських соцмереж


На Росії з 1 серпня 2014 року набув чинності антитерористичний закон, який надає Федеральній службі безпеки (ФСБ) законний доступ до особистих даних користувачів, зареєстрованих на російських інтернет-ресурсах.

Таким чином, новий закон легітимізує втручання ФСБ в особисте життя не тільки росіян, а й іноземців.

Згідно з новим законодавством, власники поштових серверів, соціальних мереж, блог-хостингів, форумів і т.п. будуть зобов'язані за першою ж вимогою надавати представникам російських державних структур дані своїх користувачів, включаючи логіни, паролі, електронні адреси, список друзів та контактів, адресати переданих повідомлень, їхню кількість і обсяг, листування та іншу особисту інформацію.

У зв'язку з цим Служба безпеки України попереджає користувачів-громадян своєї країни утриматися від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони, враховуючи триваючу агресію Росії на території України.

«Нові повноваження надають ФСБ можливість отримувати наявну в інтернеті інформацію про українські події, чутливі персональні дані, щоб надалі використовувати її у шкоду інтересам національної безпеки», — наголошується у повідомленні.

Нижче наводимо перелік російських блогів, соцмереж і форумів:

Яндекс, ВКонтакте, Одноклассники, Одноклассники.КМ.РУ, Фотострана, блоги@mail.ru, Мой мир, Мой Круг, Отдохнули.ру, Соседи-Онлайн, LiveInternet, LiveLib, VeniVidi, Привет.ру, 100 Друзей, Limpa.ru, Toodoo, LJ.Rossia.org, Моя живая страница, Тейсти, MirTesen.ru, Дневник на TKS.RU, БэбиБлог, Я талант, Клерк.ru, Beon.ru, Блогус, Вебкруг, ITBlogs, Dogster, Факультет.ру, RuSpace, Spaces.ru, Diary.Ru, Telefoner.ru, Re:vision, Сообщество влюбленных в кино, Рыболовный клуб, Карта для любителей рыбалки, За Баранкой, Автокадабра, U-mama.

Нагадаємо, російська влада взялася за регулювання рунету і посилення контролю за інтернет-провайдерами з квітня 2014 року у зв'язку із загостренням відносин із Заходом після анексії Криму. Також за китайським зразком почала розроблятися внутрішньоросійська інформаційна система (інтранет) «Чебурашка». Остання забороняє використання Gmail, Skype, Facebook, а замість Google передбачає державну пошукову систему «Гугл», як повідомляв раніше «Комерсант».
 |  2 коментаря  
Взагалі то українці самі вирішують реєструватися на Російських сайтах або немає.Ніхто насильно не примушує видалятися з російських сайтів.А контроль за провайдерами і за тим хто реєструється - владою ведеться не залежно від національності.
Сподобалось 0 людині
А теперь вы вообще там регестрироваться не можете  Добро пожаловать в "свободную" Украину
Сподобалось 0 людині