Меню
"Багато років тому я чув історію про людину, у якого почалися серйозні неприємності в бізнесі. Він втратив кілька великих угод і виявився по вуха в боргах. Від нього відвернулися і постачальники, і кредитори.

Бізнесмен не знав, як йому вчинити: продовжувати боротьбу або оголосити про банкрутство і відійти від справ. Щоб обміркувати це питання і прийняти остаточне рішення, він відправився на прогулянку в парк.
Стоячи на невеликому містку над струмком, він побачив, що в сутінках до нього підходить літня людина. Помітивши його пригнічений стан, незнайомець зупинився і поцікавився, чи не може він чимось допомогти.

Сам не знаючи чому, бізнесмен розповів йому про свої фінансові проблеми і про те, що його компанія знаходиться на межі краху, хоча володіє хорошим потенціалом.
Літня людина уважно вислухав його, а потім сказав: «Думаю, я міг би вам допомогти».
Він дістав з кишені чекову книжку, запитав у бізнесмена, як його звуть, виписав чек і сказав: «Візьміть ці гроші. Ми зустрінемося рівно через рік в цей же день, і ви мені їх повернете », - а потім повернувся і розчинився в темряві.

Чек на 500 тисяч доларів

Повернувшись до себе в офіс, бізнесмен розгорнув чек і виявив, що він виписаний на 500 тисяч доларів. Спочатку він вирішив, що це жарт, але потім звернув увагу на підпис - Джон Рокфеллер. Виходить, він отримав півмільйона доларів від найбагатшого на той момент людини в світі, який заснував компанію «Standard Oil» і відомого своєю добродійністю.
Спочатку він хотів перевести в готівку чек і разом покінчити з усіма фінансовими проблемами, але потім вирішив покласти його до пори до часу в сейф, знаючи, що в будь-який момент зможе ним скористатися. Усвідомлення того, що у нього є купа грошей, допомогло чоловікові впевнено провести переговори з постачальниками і кредиторами і поставити похитнувшийся бізнес на ноги.

Бізнесмен з ентузіазмом поринув у справи: вів переговори, підписував угоди, обговорював умови платежів і повернення кредитів, укладав великі угоди. Уже через кілька місяців фірма знову стала процвітати. Підприємець позбувся боргів і почав отримувати прибуток.

Людина на мосту

Рівно рік тому він знову прийшов на той міст в парку, тримаючи в руці невикористаний чек. Йому не терпілося розповісти про що відбулися за цей час події. Точно в обумовлений час з темряви з'явився на обрії знайомий йому чоловік. Але, коли бізнесмен простягнув йому чек і вже готовий був поділитися своєю дивовижною історією спасіння і успіху, звідкись з'явилася жінка в одязі лікарняному сестри і схопила немолодого джентльмена за руку.

Вибачаючись вона вимовила: «Добре, що я його спіймала. Сподіваюся, він не доставив вам неприємностей? Він регулярно тікає з нашої клініки, пристає до перехожих і розповідає, що він Джон Рокфеллер ». Взявши чоловіка за рукав, вона повела його з собою.

Бізнесмен стояв, не в силах вимовити ні слова. Весь цей рік він вів справи, купував і продавав, будучи в повній упевненості, що у нього в сейфі лежить чек на 500 тисяч доларів, який можна в будь-який момент обміняти на готівку! Тоді він зрозумів, що весь успіх його бізнесу будувався в цей період тільки на вірі, в основі якої лежав фальшивий чек. Головним фактором відродження бізнесу виявилася впевненість в своїх силах і можливостях.

Для початку переконайте самого себе

Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти такий же рівень впевненості в собі, як у того бізнесмена. Якщо ви повірите в себе, то повірять і всі навколишні. Головне полягає в тому, щоб переконати для початку самого себе. Здобувши абсолютну впевненість, що вам під силу впоратися з будь-якою ситуацією, ви будете вести себе так, і ваша віра стане реальністю." з книги Брайан Трейсі "Сила впевненості у собі"
 |  Немає коментарів