Меню

Незважаючи на те, що традиційний Новий рік відзначають 31 грудня, рік Собаки набуває чинності 4 лютого 2018 року.
Це стається двічі: 4-го числа за Сонячним календарем (його використовують для прогнозування в техніках Фен Шуй і Ба Цзи) і 16-го числа - за Місячним календарем (відзначається як офіційне свято в Китаї).
А 16 лютого китайці будуть 3 дні його відзначати, їсти пельмені або печиво із сюрпризами, ходити 3 дня один до одного в гості з мандаринами (на їх мові і написанні слово «мандарин» означає «щастя і процвітання») і будуть радіти життю!

Зверніть увагу, що у Вас все ще є хороший шанс встигнути якісно підготуватися до року Земляного Собаки, придбавши "Індивідуальні рекомендації на 2018 рік". Це чудова підмога в господарстві на весь рік, з інструкціями та активаціями.

Прогноз на місяць Дерев'яного Тигра – лютий – за ознакою Господаря Дня.

Якщо Ви Янське Дерево - для Вас настає період партнерства і дружби, можлива допомога і підтримка.

Якщо Ви Іньське Дерево - для Вас настає період конкуренції, допомога теж можлива, але тільки навзаєм, а також можливе збільшення непередбачених витрат, треба стежити за своїм гаманцем і фінансами, не піддавайтеся на миттєвий порив в покупках.

Якщо Ви Янській Вогонь - для Вас лютий - час креативу, втілення нової ідеї, яка давно зріє в Вашій голові. Нестандартний підхід у всьому. Саме час йти навчатися езотеричних знань.

Якщо Ви Іньскій Вогонь - Вам слід приділити увагу класичним знанням, можливо прочитати нову книгу, серйозно поставитися до навчання, а також приділити час сімейним цінностям, старшим родичам, особливо мамі.

Якщо Ви Янська Земля – для Вас настав час активних і сміливих рішень, особливо в критичних ситуаціях, Ви будете на висоті! Це активний та насичений час - самі створюйте і ініціюйте нові проекти, запуски та стартапи.

Якщо Ви Іньска Земля - можлива пропозиція нової посади, нового кроку в кар'єрі з підвищенням відповідальності. Для незаміжніх дам можлива доленосна зустріч, придивіться уважніше до залицяльників.

Якщо Ви Янській Метал - за сприятливих обставин прийдуть великі грошові надходження, або від бізнесу, або від підробітку, або якісь подарунки. У будь-якому випадку треба швидко міркувати і застосовувати креативне мислення, щоб косити цей урожай. Якщо ваш Господар Дня слабкий - то будуть, навпаки, втрати і великі витрати. Всі подробиці можна замовити у консультанта з Ба Цзи.

Якщо Ви Іньскій Метал - це період приходу більшої роботи і великих надходжень, не відмовляйтеся від підробітків і понаднормових робіт. Ще це місяць Вашого Благородного Помічника, то, якщо Вам потрібна допомога - просите і знайдете, Вас обов'язково почують. Вам будуть частіше зустрічатися хороші, корисні люди, готові допомогти, незалежно від того, чи перебуваєте Ви зараз в періоді удачі або невдачі. Ритуал звернення до Благородного Помічника можна замовити в мене.

Якщо Ви Янська Вода - для вас багато цікавого в лютому. Зірка Академіка покличе вчитися, у Вас будуть неодмінні успіхи в отриманні знань і при здачі іспитів. Захочеться «позіркувати», повитворяти, скласти пісню, зробити кліп, намалювати картину, тобто виплеснути себе захопленому світу навколо. Подивіться, ось що я вмію! Дамам особливо захочеться себе поніжити в СПА-салоні, оновити "фасад" та гардероб заодно, адже працює «Дух насолоди», а це турбота про своє здоров'я і задоволення. На жаль, він, цей Дух, ще стимулює обжерливість, тому ваги і сантиметр далеко не прибирайте, контролюйте ситуацію, не піддавайтеся обжерливості.

Якщо Ви Іньска Вода - Вам теж захочеться «позіркувати» і побешкетувати, тільки в більш агресивній манері, Ваша сміливість не всім сподобається - можуть «зробити суворе зауваження». Але ця ж сміливість може дати народитися новим проектам. Натиск та професіоналізм виведуть Вас на нові висоти в кар'єрі або в бізнесі.
Докладніший гороскоп на рік для всіх знаків можна замовити у мене.
Будьте здорові і щасливі!
 |  Немає коментарів