Меню
Когда вам кто-то снова затянет нытье о плохих реформах в Украине, или что их нет, или что запад устал, или что скоро заберут безвиз, или будут тыкать статью какого-нибудь леща или московского журналиста в западных сми о страшной карупцеи в Украине, просто киньте ему этот текст.
Реформы есть и это факт. А вот это цитаты о них настоящих экспертов, а не всяких клоунов и балаболов.

"Я хочу визнати надвичайний прогрес, якого було досягнуто українським урядом у реформі впродовж останніх трьох років, і це є також очевидним в економічних реформах, що на мою думку є доволі надихаючим", - Держсекретар США Рекс Тіллерсон.

Глава МЗС Великої Британії Боріс Джонсон: “Ця країна здійснила великий поступ, який потрібно відзначити: більше реформ було здійснено впродовж останнього року, ніж за попередні 25 років”

"Я вітаю дуже важливі реформи, які зараз проводяться в Україні. Це і непроста програма співпраці з МВФ, у рамках якої України виконала всі вимоги. Ми підтримуємо і схвалюємо кроки з реформування економіки та загального реформування української держави", – Ангела Меркель

"Ми бачимо, що (економічна – ред.) політика перебуває на вірному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони є дуже вражаючими", - зазначив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен

"Україна зробила величезний прогрес в останні роки. З огляду на те, що було зроблене, реформи, які були здійснені, усе-таки залишається ще багато чого зробити", - президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер

Федеріка Могеріні назвала приголомшливою і видатною "роботу, яку провела українська влада за останні місяці для того, щоб конкретними заходами просунути вперед плани реформ".

В ЗСУ:
«Я служив у багатьох країнах і ніколи не бачив такої жаги до змін та реформ»
«Україну часто критикують за недостатню швидкість реформування, але прогрес, якого вдалося досягти у війську протягом останніх двох років, – величезний» - керівник канадської військової тренувальної місії в Україні Крістофер Рівз:

"Упродовж останніх чотирьох років було проведене значно глибше і значно масштабніше реформування, ніж за попередні 22 роки незалежності." - звіт “The Struggle for Ukraine”, аналітичний центр Chatham House, Велика Британія.

Директор Rothschild в СНГ Джованни Сальветти
– За последние три года Украина добилась значительного прогресса. Нужно учитывать, в каких условиях проводились реформы – война на Востоке, де-факто, ограничение основных торговых каналов с Донбассом и Россией, гиперинфляция и спад экономики.
Я был на выездных презентациях для инвесторов по государственным еврооблигациям и встретил нескольких инвесторов, специализирующихся на государственных проблемах развивающихся рынков, и большинство из них были довольны достижениями в плане реформ.
Конечно, все признают, что существует еще длинный список того, что предстоит сделать, но большинство инвесторов довольно искренне заявили, что возвращение Украины на рынок – это самая интересная история года среди происходящего на развивающихся рынках.

"Добийтеся, щоб поважали ваші успіхи - реформи у військовій галузі, на енергетичному ринку, в економіці в цілому. Скажіть на весь світ: ось у нас війна, а наш ВВП зростає. Це відмінний аргумент", - колишній глава британського уряду Девід Кемерон.
 |  Немає коментарів