Меню
Перегляд замітки

20 грудня в читальному залі Сторожинецької районної бібліотеки, відбувся тренінг на тему «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг» в рамках Проекту «Відповідальне фінансування» що реалізовується Savings Banks Foundation for International Cooperation (SBFIC).
В країнах кавказського проекту – ( Арменія, Азербайджан, Грузія і Україна ) довіра банкам і фінансовому сектору дуже мала, фінансовий сектор знаходиться в перехідному періоді..
Тому метою проекту є просування відповідального фінансування. Це відноситься до справедливого балансу інтересів між фінансовими установами зі своїми клієнтами та діловими партнерами, з одного боку, та їх акціонерами та кредиторами - з іншого.
Відповідальне фінансування в проекті включає в себе компоненти фінансового освіти, захисту споживачів та створення відповідального спектру фінансових послуг. Основна мета полягає в тому, щоб інформувати партнерів про відповідальні фінанси, розробляти стратегії та навчальні матеріали для конкретних країн та навчальні матеріали для фінансової освіти, забезпечити навчання, збільшити пропозицію фінансових послуг, особливо в сільських районах, та розвивати кредитні лінії (включаючи запобігання надмірної заборгованості), підвищити ефективність робочих процесів у фінансових установах та тим самим покращити якість консультацій з клієнтами. Після місії з встановлення фактів проект в Україні був успішно запущений
В реалізації тренінгу приймають участь Чернівецький благодійний фонд «Суспільні ресурси та ініціативи», Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім.. М. Івасюка, Відкритий університет для дорослих.
На тренінг були запрошені працівники бюджетної сфери. Перед присутніми виступив кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії менеджменту та адміністрування ЧНУ ім.. Ю. Федьковича Сторощук Богдан Дмитрович. В ході тренінгу присутні мали змогу дізнатися:
- Як ефективно управляти особистими фінансами;
- Про роль заощаджень в житті людини та різні способи накопичення грошей;
- Різновиди кредитів та з чого складається їх вартість;
- Особливості різних видів банківських продуктів.
Зав. відділом ЦРБ Кухарєва Н. М.
 |  Немає коментарів