Меню
Я частенько чую питання: - "як змінити світ на краще?" Багато хто задає це питання не замислюючись, що відповідь очевидна і проста - "Любити і поважати один одного!"
Ніхто ніколи не уявляв себе на місці спостерігача, а це дуже корисна можливість. Причому спостерігачем за собою з боку.

"Якщо хочеш пізнати Світ, почни з себе!"

Спостерігайте за собою, контролюйте свої емоції, не допускайте думок і мислеформ про погане, не доводьте ситуацію до моменту, коли "тваринний початок" заволодіє Вами і почне контролювати Вас! Тому що має бути все навпаки. Ви повинні контролювати "тваринний початок" і в цьому буде проявлятися Ваша духовна зрілість! І ще - тільки в цьому випадку Ваша особистість відчує Вашу Душу, наблизиться до неї і скаже Вам - ДЯКУЮ! Це мета Вашої особистості, а значить і сенс у Вашому житті.
Світ змінюється тільки навколо тих, хто хоче, може, намагається і робить все для того, щоб змінити його! Але Світ потрібно міняти в кращу сторону. Для цього потрібно володіти знаннями. Знання про духовну складову Вашого життя дають величезні можливості і потенціал. Любов - це найперше, найсильніше почуття, яке ми отримали в Дар! І свобода вибору! Вільному воля - так кажуть.
Нам кажуть те, що ми хочемо чути і ми ведемося на "балакунів". А "балакуни", тим часом, живуть за рахунок наших емоцій і нашої праці. Ми вибераємо не те! Ми женемося за матеріальним! Давайте жити своїм розумом, не вестися на провокації і будувати світ любові.
Я звичайний громадянин, живу як усі, ходжу на роботу, іноді займаюся волонтерством, допомагаю тим, хто звертається за допомогою, якщо я в силах допомогти. І ось мій висновок: - Не матерія повинна керувати нами, а душа! Матерія тлінна, душа вічна. Для духовної людини вибір простий - вічність. Поганими думками і вчинками людина, формуючи свою особистість, затемнює її, а та, в свою чергу, затемнює душу. Чим темніше особистість, тим важче душі пробитися через цю оболонку. Так ми втрачаємо зв'язок з космосом, з Богом. Тому що душа - це частинка Бога!

«Світ змінить суспільство, в якому духовний початок переважає над
матеріальним!»
 |  Немає коментарів