Меню
Не забувайте, основні тенденції року зберігаються, просто кожен місяць ми вносимо корективи. Якщо натальна карта будинку гарна, то негативні місячні зірки не нададуть сильного впливу. У цьому місяці два сприятливих сектора - захід і північний схід. Якщо у Вас хороший сектор відсутній або в санвузлі, Вам допоможуть активації та прогулянки по техніці Ци Мень. Саме тому ялинку можна ставити лише на Заході чи на Північному Сході. Якщо ставите у інших секторах, тоді краще не вмикати гірлянди на постійно: трохи помигали та годі.

Південь. Одна з найнебезпечніших комбінацій 5-2 формується на півдні, і тут вона особливо сильна. Краще прибрати звідти всі активні предмети, предмети червоного кольору. Якщо це активна частина квартири - поставьте «соляний засіб» або повісьте дзвіночок на двері. Не робити ремонт в цьому секторі !!! Постарайтеся бути якомога менше в цьому секторі, обов'язково займіться здоров'ям, якщо у Вас спальня на Півдні. Не починайте ніяких важливих проектів, не давайте гроші в борг, не беріть великі кредити, якщо у Вас вхідні двері на півдні.

Південний захід. З точки зору Летючих Зірок - не дуже гармонійна комбінація, тут краще не знаходиться тим, у кого проблеми з дихальною системою. Якщо у Вас затяжний кашель - не перебувайте в цьому секторі довго. Можуть бути непорозуміння у відносинах, судові розгляди, сварки (особливо між жінками). Будьте обережні з гострими предметами, особливо якщо у Вас тут кухня. Тут продовжує стояти ємність із солоною водою, або бамбук у воді.

Захід. Тут дуже хороша комбінація для заробляння грошей, просування по службі, тому намагаємося використовувати потенціал сектора в цьому місяці, особливо якщо у Вас вхідні двері або спальня на заході! Тут можна і потрібно проводити активації, можна поставити на місяць Мобіле - 7 грудня в годину Півня (не підходить для людей, що народилися в рік Собаки) або 8 грудня в годину Кози (дата не підходить для народжених в рік Свині).

Північний Захід. У цьому секторі у нас весь рік «Зірка хвороби», і в грудні вона посилена земляний «вісімкою». Особливо вона небезпечна для тих, у кого є проблеми з травленням, суглобами, зайвою вагою. Якщо у Вас ослаблене здоров'я, постарайтеся тут менше перебувати, можна додати металевий гарбуз - горлянку або просто металеві предмети для ослаблення «двійки». Місячна «8» може принести нові фінансові надходження, але не варто заради них жертвувати своїм здоров'ям. Дотримуйтеся режиму праці та відпочинку, якщо Ви працюєте в цьому секторі.

Північ. Енергія північного сектора приносить агресивність, зайві амбіції. Намагайтеся всі проблеми вирішувати мирним шляхом. Якщо у Вас тут ША зовнішнього оточення, або негативні поєднання зірок в натальній карті, то можуть бути проблеми у молодих чоловіків. Якщо у Вас спальня на півночі, то не навантажуйте в цьому місяці печінку (особливо зайвої їжею і алкоголем) і бережіть ноги від травм. Для гармонійної течії енергій можна поставити посудину зі спокійною водою.

Північний схід. Прекрасне поєднання 1-4, яке приносить романтику, нові зустрічі, а також допомагає у навчанні, інтелектуальні досягнення.

Якщо для Вас важлива романтична сторона життя - поставьте сюди квіти, парні символи і перебуваєте в цьому секторі частіше, ходите на побачення, зареєструйтесь на сайті знайомств, не сидіть вдома. Якщо Ви вже в стосунках, в шлюбі - приділіть увагу своїй половинці, оживіть своє особисте життя, поки цього не зробили за Вас інші :)

Схід. Наш чудовий схід у цьому місяці відвідає «зірка-імператор», яка не любить щоб її турбували – «п'ятірка жовта». Тут ми не будемо проводити активації, заберіть звідси всі активні предмети, предмети червоного кольору. Якщо це активна частина квартири - поставьте «соляний засіб» або повісьте дзвіночок на двері. Небажано тут перебувати вагітним жінкам.

Південний схід. У цьому році південний схід дуже хороший сектор, який несе великий потенціал удачі, але в грудні на південному сході складається не зовсім гармонійна комбінація зірок «9-6». Комбінація дає непогані можливості для просування в кар'єрі, але якщо Ви тут довго перебуваєте, можливі головні болі, мігрені, підвищення тиску, особливо у чоловіків. Можуть загостритися хвороби дихальної системи, виникнути проблеми із зором. Для захисту можете поставити щось керамічне - вазу, або покласти кристали, каміння.

Три Ша місяця, які не люблять ремонтно-руйнівних робіт, знаходяться:

ША місяця - займає сектор південний захід - 1 (сектор Кози). Активація енергій цього сектора буде гальмувати будь-які дії та розпочаті проекти, створить труднощі і проблеми в будь-яких починаннях, забезпечить застій в будь-яких Ваших справах в роботі, бізнесі, в стосунках і т.д.

Ша Лиха - займає сектор південь - 2 (сектор Коня). Не варто турбувати енергії цього сектора, інакше Вам не уникнути проблем і конфліктів в спілкуванні, в тому числі і з протилежною статтю.

Ша Пограбування - займає сектор південний схід - 3 (сектор Змії). Занепокоєння енергій цього сектора може принести Вам пограбування, крадіжку, втрату грошей або документів. Найкращий спосіб уникнути проблем і неприємностей - це не турбувати енергії ША! Можна працювати і відпочивати в секторі 3 Ша. Зазвичай не чіпають весь сектор з середини південного сходу до середини південного заходу.

Вентилятор або фонтан в секторі 3 Ша на 2 години включати можна. Не можна порушувати саме цілісність стін.

Будьте здорові, багаті та щасливі. Насолоджуйтеся життям!

Пишить Ваши запитання в коментах або в особисті повідомлення або на пошту : Clairelenes@gmail.com
 |  Немає коментарів