Меню
Корисні властивості зеленої цибулі ні в кого не викликають сумнівів. Більше того, вона необхідна навіть людям з хронічними захворюваннями та входить у склад багатьох дієт. Саме тому є сенс розпочати бізнес по вирощуванню зеленої цибулі вже тепер

Якщо вирощувати цибулю в теплиці, то можна отримувати врожай навіть в холодну пору року. Підготувавши відповідну земляну суміш, та, піджививши її добривом у відповідності з технологією, в неї висаджують попередньо замочене у воді насіння цибулі. Щоб забезпечити швидке та повноцінне проростання, після кожного поливу грунт треба розрихлювати. Крім того, необхідно забезпечити достатнє освітлення розсади.

В домашніх умовах врожай отримують з цибулин середнього розміру. Їх потрібно почистити від лушпиння та замочити у воді. Висажують вимочену цибулю в не дуже глибокі ящики із земляною сумішшю, які тримають в теплому приміщенні, періодично поливаючі водою кімнатної температури.

Спосіб вирощування цибулі з насіння досить економічний, оскільки не потребує великих площ. Та власне, і самого насіння треба значно менше, ніж цибулин. Але проростання залежить від температури. Як правило,температура повинна бути не нижче 20 градусів. В інакшому випадку можливе нерівномірне проростання.

Щоб отримати врожай із сівка ( мініатюрних цибулин ), перед висадкою їх треба спеціальних способом обробити, щоб всходи були здоровими та густими. Висаджувати сівки потрібно на відкритому добре освітленому грунті.

Використовуючі для посадки великі цибулини ( від 4 см в діаметрі ), можна отримати досить хороший врожай. Для цього треба висаджувати їх стрічковим способом, дотримуючись певної відстані між цибулинами. Цей метод використовують, як на вулиці, так і в закритому приміщенні.

Первісні затрати на виробничу діяльність, що включають посадковий матеріал, добрива, знаряддя та юридичне оформлення бізнесу, не такі вже й велики. Як правило, мова йде про суму яка дорівнює приблизно від 10 до 25 тис.грн. Звичайно ця цифра залежить від масштабу Вашого бізнесу з вирощування зелені.

Щоб максимально прискорити процес окупності, варто розширити асортимент вирощуваної продукції. Наприклад, почати вирощувати укроп, петрушку, базілік та м’яту. Як відомо, ці види зелені користуються не меншою популярністю, ніж зелена цибуля.

Якщо почати виробництво осінню, в момент значного підвищення попиту на свіжу зелень, то при використанні відповідної технології, можна отримати прибуток вже в перші місяці на рівні 10-15 тисяч грн..

Отже, вирощувати зелену цибулю та інші види зелені досить не складно, і в той же час вигідно. Адже,як відомо, продукти харчування, це те, що люди купуватимуть завжди. Навіть у кризу. Тому в наявності сталого попиту можна навіть не сумніватись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
В Японії подають каву в вафельних стаканчиках
Бізнес ідея в Україні – лазертаг клуб
100 бізнес ідеї 2017 року
Оригінальні бізнес ідеї
Бізнес ідеї, продаємо футболки
 |  Немає коментарів