Меню

Сьодні прибираючісь у кімнаті відпочину майстрів зробила висновок, що за вмістьм сміттєвого відра можна взнати національність хазяїна тих "скарбів".
Спочатку звернула увагу на засохлий окраєць білого батона під столом. Підняла(собачкам віддам). Потім відкрила дверцята тумби під мийкою, й обурилася. Пів відра хліба! Чорного, білого, батон! Й все це засипане гречкою. Йокелемене.... Готова була вбити тих гівнюків. Чи є для них щось святе? Казати їм, що в країні, яка ледь вижила після голодомору з ХЛІБОМ так себе не поводять, це гріх! марно, бо плювати їм на історію й на наші почуття. Вона не їхня. НЕ БОЛИТЬ. Ща почнуть "Парашенка давьйол страну!", "А в Європє такой хлєб ваабчє нє єдят, а ти в європу сабралась"
Спитати, що їм завадило віддати хліб цуцикам(іх у нас чотири), то можна наразитися на "лекцію" на тему "нафіг на? пусть пєрєдохнут", бо у старшого майстра вдома німецька вівчарка захворіла на чесотку, а в нього часу забракло звозити собаку до ветлікарні. Та ще як почне "А слаба тібє, Марінка, открить благатварітєльний пріют для животни? Ти же ії любіш?"
Вирішила давити на антисанітарію, кажу:"Хто з вас мишву розпложує?". Кліпають очима "Шо?". Питаю, "Яка бяка викинула хліб у відро? Мишей годуєте?". Відповідь старшого майстра: "А у нас нєт мишей!". Йопта!!! Крізь по цеху бігають, в "битовці" в мене спрей "Вібрацил" зхом"ячили, а у вас окрема держава?
Грьобана кацаповата! На все у них є своя відповідь. Така відповідь, що на голову не натягнеш.
 |  1 коментарій  
Сподобалось 0 людині