Меню

От не анекдот, все з життя. в нас на роботі чотирі жінки: дві кацапки, що настольгують за "родінай", але на зовсім виїджати не бажають, бо " УкраИна - етА родіна мАіх дідєй", й дві Українки. Одна з російським призвіщем, а друга з німецьким:-D. Кацапки тричі на день "швиркают кіпіточєк" й чекають, коли Україна здохне від голоду. А в нас кожного дня на столі, як у свято. Від пахощів кави-чаю, сира Дор Блю, печеної картоплі, ковбас, сала...і тд, наші "емігрантки" іноді тікають у альтанку, щоб не захлинутися слиною.
Так смішно, коли одна біжить до дому(поряд у казармі , збудованій голандцями більше 100 років мешка) А інша не зна, куди приткнутися. Ми не пропонуємо до нас сісти, а за свій порожній стіл не сідає. То ходить з чашкою кругалями, носом "скусності" наші ловить:-D. Ми робимо вигляд, що нам пофіг, й не помічаємо. Щось обсуждаємо, й одна одну ногами під столом штовхаємо, й намагаємося не реготати. Отакі ми фОшЫдЫ!!!
 |  3 коментаря  
Відіш, я чай п"ю? Садісь сАмной чаю пАпЄй! Відіш, я хлєП єм, сАдісь сАмною чаю пАпей! Відіш, я абєдаю, сАдісь сАмною чаю пАпєй"---правило "рускАгА гАстіпріімства"
Сподобалось 0 людині
 Доречі в кацапки сьогодні день народження. "Святкувала" вона його у тісному колі(ще з однією вялікароскою) кип"яточком, як ленін:-D, й споглядала, як українкиі снідають оселедцями, печеною бараболькою, мащиними синенькими з цибулькою, вершковим маселком "Галичина", сирком "Дружба" Золотий стандарт, гірчічкою, й запашним Дарницьким хлібцем з Торецька. А потім все запивали запашною щойно змеленою ковою зі "згущиком" й сиром Дор Блю.
Ну, як? Можете уявити масштаб половоддя з кацапських руцкагаварящіх щелеп?
Це не приниження за національною ознакою. Ця подлюка за свої 56 років нічого нікому доброго не зробила, бо крім жрать й срать , нічому не навчена! А девіз її життя-- "халява!". 
Як європейці, мені не скільки не соромно за свої думки й слова. Не збираюся бути толерантною до гельмінтозу й педикульозу суспільства.
Сподобалось 0 людині
ця оповідь навіть кожного дня має продовження
Сподобалось 0 людині