Меню
Перегляд замітки

От не анекдот, все з життя. в нас на роботі чотирі жінки: дві кацапки, що настольгують за "родінай", але на зовсім виїджати не бажають, бо " УкраИна - етА родіна мАіх дідєй", й дві Українки. Одна з російським призвіщем, а друга з німецьким:-D. Кацапки тричі на день "швиркают кіпіточєк" й чекають, коли Україна здохне від голоду. А в нас кожного дня на столі, як у свято. Від пахощів кави-чаю, сира Дор Блю, печеної картоплі, ковбас, сала...і тд, наші "емігрантки" іноді тікають у альтанку, щоб не захлинутися слиною.
Так смішно, коли одна біжить до дому(поряд у казармі , збудованій голандцями більше 100 років мешка) А інша не зна, куди приткнутися. Ми не пропонуємо до нас сісти, а за свій порожній стіл не сідає. То ходить з чашкою кругалями, носом "скусності" наші ловить:-D. Ми робимо вигляд, що нам пофіг, й не помічаємо. Щось обсуждаємо, й одна одну ногами під столом штовхаємо, й намагаємося не реготати. Отакі ми фОшЫдЫ!!!
 |  1 коментарій  
Відіш, я чай п"ю? Садісь сАмной чаю пАпЄй! Відіш, я хлєП єм, сАдісь сАмною чаю пАпей! Відіш, я абєдаю, сАдісь сАмною чаю пАпєй"---правило "рускАгА гАстіпріімства"
Сподобалось 0 людині