Меню
Українські теплиці від виробника

Теплиці в наш час перестали бути чимось незвичайним, або складним. Компанія[еко теплиця, як виробник теплиць, пропонує найрізноманітніші варіанти тепличних споруд як для дачного використання так і для професіоналів та фермерів.



 Якщо раніше варіанти конструкцій для закритого грунту були або промислові, які були спрямовані тільки для масштабного вирощування агрокультур в цілях реалізації, або ж невеликих форматів, зроблені з підручних матеріалів, які стояли у багатьох на ділянках. Тепер можна не тільки побудувати, але і купити теплицю, як готову конструкцію. Крім цього Ви можете вибрати для своєї теплиці крапельний полив.

В даний час з'явилася можливість придбати або спеціальні тепличні матеріали, які довговічні при експлуатації в тепличних умовах. Або ж можна купити готову конструкцію, яку залишається тільки встановити на обраній ділянці. Новий виток в розвиток тепличного бізнесу приніс світлопрозорий матеріал - стільниковий полікарбонат. І саме дачні теплиці з полікарбонату стали одними з найпопулярніших і ефективних конструкцій для закритого грунту. Скільки теплиць будується саме під матеріал накриття - полікарбонат складно сказати, але з кожним роком кількість і площі збільшуються в геометричній прогресії. Також досить популярні теплиці під плівку.

Ми використовуємо тільки сертифіковані і екологічно чисті матеріали при виготовленні наших теплиць.

 

За своєю класифікацією можна розбити на наступні формати, у яких основний фактор - це розміри теплиці:

Теплиці дачні. Мають розміри шириною від 2 х до 4-х метрів, довжиною від 3-х метрів до 10 і висотою від 2-х до 3 метрів. Варіанти дачні Розраховані для вирощування продукції для однієї невеликої сім'ї. Така домашня теплиця відмінно справляється зі своїми обов'язками. Фермерські теплиці. Мають розміри шириною від 4 х до 8-х метрів, довжиною від 6-х метрів до 20 і висотою від 2,5-х до 3,5 метрів. Розраховані під вирощування продукції в основному під реалізацію. Можуть бути використані круглий рік і дозволяють створити безперервний цикл вирощування.  Теплиці термос стають одним з найперспективніших напрямків в тепличній галузі, так як дозволяють значно знизити тепловтрати, а значить економити на обігріві і знижувати початкову вартість продукції
  Промислові теплиці. Мають площу не менше 500 м2. Такі об'єкти повинні мати навчений персонал і спрямовані суто на комерційну діяльність. Мають розвинену інфраструктуру і високим ступенем автоматизацією. Автоматична теплиця дозволяє значно збільшити ефективність роботи самого комплексу
 



 

Теплиці односхилі, або теплиці вегетарії. Одні з найпопулярніших конструкцій серед єнергозбереження.

 

Більше відео по теплицях дивіться тут

https://teplitca.kiev.ua/a311141-ukrayinsk-teplits-virobnika.html
 |  Немає коментарів