Меню
«Зігрівання грошової зірки» - один з найпростіших методів залучення грошової енергії, і чим більше Ви його робите, тим сильніше він спрацьовує. Але пам'ятайте, що багато що залежить від Удачі, в якій людина зараз знаходиться. Комусь випадково прийдуть 100 гривень на телефон, а комусь подарують поїздку в Париж. Простір саме визначить, що в даний момент Ви можете отримати, тому будьте вдячні за будь-яку ласку від Всесвіту.

Ну а найчастіші її результати : збільшення кількості клієнтів, угод, доходу від продажів, якщо Ви займаєтеся бізнесом. Якщо не маєте своєї справи - можливо чоловік зробить Вам незапланований подарунок, або на роботі виплатять непередбачену премію. У всіх працює по-різному, в залежності від Ваших джерел доходу. Якщо Ви домогосподарка - то грошовий дохід буде швидше у чоловіка.

Що потрібно зробити?

У зазначений час і в зазначеному секторі потрібно запалити свічку. Я беру «плавучі» свічки в металевих кошиках. Свічка повинна горіти 1,5 - 2 години.

Обов'язково прийміть всі заходи безпеки - поставте свічку в чашку, щоб вона не перекинулася, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини - простежте, щоб у них не було доступу до неї.

Не варто запалювати свічку в туалеті чи/або ванній - ефект буде дуже слабкий.

14 жовтня : із 13 до 15 або із 15 до 17 години і можна залишити до 23-00
Північний схід 2/3, не підходить народженим у рік Дракона;
24 жовтня : із 17 до 19 або із 21 до 23 години і можна залишити до 23-00
Північний схід 2/3, не підходить народженим у рік Тигра;
3 листопада : із 13 до 17 або із 19 до 21 години і можна залишити до 23-00
Північний схід 2/3, не підходить народженим у рік Щура.
 |  1 коментарій  
Зазначені сектора розраховуються з ТОЧНОГО центру квартири (будинку) згідно із планом БТІ та перевіреним власними вимірюваннями за допомогою рулетки та компасу. Бажаю успіху! В разі необхідності можу допомогти.
Сподобалось 0 людині