Меню
Із великим проханням звертаємося до вас від імені нашої парафіянки Лесі Соснової, матері двох діточок. Допоможіть, будь ласка, 14-річній Антоніні Сосновій подолати важку недугу.
Антоніна Соснова з м. Полонне Хмельницької області потребує молитовної та фінансової підтримки усіх людей доброї волі.
Нещодавно лікарі поставили дівчинці страшний діагноз: Т-лімфобластна лімфома третьої стадії, з ураженням середостіння та заочеревиного простору. Зараз дівчинка проходить курс хіміотерапії у Хмельницькій обласній дитячій лікарні, але потребує дорогого лікування за межами України. Тривають пошуки клініки за кордоном, зокрема в Польщі, яка прийме дівчинку на подальше лікування та реабілітацію. Щоб клініка дала згоду на лікування, родині потрібно мати певну суму на рахунку. Вартість такого лікування становитиме від 500 000 грн – а мамі, яка сама виховує двох дітей, не під силу зібрати такі гроші.
6 років тому родина пережила хворобу молодшого сина Антона, якому зараз 10 років. Тоді лікарі діагностували у хлопчика змішаноклітинний лімфогранулематоз із ураженням шиї другої стадії. Завдяки молитвам і фінансовій підтримці добрих людей хворобу вдалося подолати, але горе спіткало цю родину вдруге.
Звертаємося до всіх із великим проханням допомогти родині насамперед молитовно, а також фінансово у важкій боротьбі з хворобою. Пам'ятаймо, що щира молитва і кожна гривня може врятувати життя Антоніни!
Подякуймо Господові Богу, що обдарував нас здоровими дітлахами. Немає нічого страшнішого, ніж бачити, як страждають діти. Чужих дітей не буває, тому не будьмо байдужими до горя цієї сім'ї. Ми щиро віримо, що з вашою молитовною та фінансовою підтримкою зможемо повернути дівчинку до повноцінного життя.
Віряни парафії святої Анни м. Полонного, її настоятель отець Святослав Сиворинський і Спільнота шанувальників Непорочного Серця Марії закликають усіх до молитви Розарію щодня о 21:00 про оздоровлення й потрібні благодаті для Антоніни Соснової та її родини.
Нехай Господь винагородить кожного за будь-яку допомогу та вбереже ваші сім'ї від усіх негараздів! Уся родина обіцяє молитися за кожного добродія.
Реквізити для допомоги:
Карта ПриватБанку: 5168 7427 0731 3890, Соснова Леся Віталіївна
 |  Немає коментарів