Меню
Ліжко - дуже важливий атрибут нашого життя. Ліжко відповідає за наше здоров'я, наші відносини, народження дітей. Обрати правильне ліжко дуже важливо. Давайте обговоримо, як правильно його вибирати, які ліжка краще, а які є небезпечні.

1. Перш за все, потрібно відзначити, що з точки зору енергій спати краще саме на ліжку. Тому, якщо Ви вибираєте між ліжком і диваном, вибір повинен бути на користь ліжка. Якщо такої можливості немає, вибирайте диван, який розкладається вперед, а не у бік.

2. Важливо вибирати ліжко з високим узголів'ям і обов'язково на ніжках. В ідеалі, щоб це були повноцінні ніжки, і під ліжком був вільний простір. Але навіть якщо ніжки маленькі, все одно це краще, ніж ліжко без ніжок. Що стосується узголів'я, воно повинно бути цілісним і досить великим.

3. Не варто купувати ліжко з тумбою для зберігання речей. Під ліжком не повинно бути нічого зайвого. Ніяких речей, коробок, постільної білизни. Так, це зручно. Але призводить до застою енергії, що негативно може впливати на здоров'я та відносини у родині.

4. Дуже важливо правильно обрати матрац. Найголовніше - він повинен бути цілісним! Є ліжка, які складаються з декількох матраців. Це погано. Категорично не можна спати на водних матрацах. Провести пару романтичних ночей в готелі на водному матраці - це одне, а от спати постійно - інше. Водні матраци вбивають наше здоров'я. Взагалі, про матрац можна написати окрему і дуже велику статтю, адже він вбирає в себе енергію тих, хто на ньому спить. Тому краще довго не спати на матрацах, що вже були у вжитку. Купіть собі новий. Якщо у Вашому житті відбуваються зміни, наприклад, Ви розлучаєтеся з чоловіком, матрац краще замінити. Ну, і звичайно ж, категорично не можна спати на матрацах, на яких хтось пішов із життя.

5. Ще одне важливе правило - це те, що до ліжка повинен бути підхід з двох сторін. Особливо до подружнього. Тому розмішати ліжко біля стінки - ідея досить погана.

6. Над ліжком не повинно нічого висіти. Відмовтеся від балдахінів та люстр, що нависають.

7. Ліжко не повинне відбиватися у дзеркалі. Взагалі в спальні дзеркалам не місце.

8. Краще не розміщувати ліжко головою до вікна. Хоча іноді бувають винятки.

9. Краще не розміщувати ліжко узголів'ям до стіни, за якою туалет.

10. Краще не розміщувати ліжко на тій же стіні, що і двері в кімнату. Хоча іноді це допустимо.

11. Багато хто боїться, з відомих причин, спати ногами до дверей. Це не страшно за умови, що в ногах є бортик або щось стоїть (пуф, стілець і т.д).

Звичайно, ще дуже важливу роль відіграє розташування ліжка. Важливо розміщувати її в найкращих секторах і напрямах. Але про це розповісти в загальних рекомендаціях складно. Занадто багато нюансів потрібно врахувати, в тому числі, дати народження подружжя, натальні зірки дому та інше. Всі ці рекомендації і розрахунки я даю на своїх індивідуальних консультаціях. Записуйтеся! Мої контакти : 095-253-99-87 та 097-222-73-44 або поштою : Clairelenes@gmail.com
 |  Немає коментарів