Меню
За китайським календарем 7 серпня у 15:41 за київським часом настає місяць Мавпи, часто непередбачуваною і навіженої, але в цьому році вона пройде під знаком Земляної (жовтої) Мавпи, а стихія Землі зазвичай дарує нам розсудливість і впевненість у власних силах. Тому будемо сподіватися, що цей серпень буде більш спокійним.

У той же час цей місяць принесе події, які не загубляться в пам'яті і залишать слід в долі, так як в цьому місяці відбуваються два затемнення - сонячне і місячне. І це не «прохідні затемнення», а, за словами астрологів, відчутні для більшості людей: повітря буде буквально наелектризоване і схвильований змінами, або їх очікуванням, особливо для тих, хто народився під знаками Лева і Водолія. Серпневі затемнення акцентують початок нового дворічного циклу особистої активності і самореалізації в активній зовнішній діяльності.

Місячне затемнення 7 серпня може принести розрив зв'язків з минулим, звільнення від минулих обставин. Це час для прояснення будь-яких незрозумілих ситуацій, і отримання інформації для прийняття нових рішень.

А сонячне затемнення 21 серпня може відкрити грандіозні можливості самореалізації через співпрацю з іншими людьми, а також в результаті відмови від старих рамок і шаблонів. Багато зможуть перейти на нові рівні взаємовідносин з іншими людьми (в тому числі і в стосунках з коханими і дітьми). Якщо ми транслюємо в світ багато любові і енергії, розкриваючи свій потенціал в тому, що ми робимо, в нашому житті можуть відбутися дуже щасливі зміни, ми можемо несподівано отримувати подарунки долі. Тому в серпні не пропустить нові шанси і можливості, але пам'ятайте, що період між затемненнями - це час формування подій, їх реалізація почнеться трохи пізніше, не поспішайте.

Зверніть увагу, що з 13 серпня по 6 вересня почне свій рух Ретроградний Меркурій. Це час не підходить для фінансових експериментів, якщо ви планували запустити якийсь новий проект в серпні, потрібно встигнути до 13 серпня, або дочекатися вересня для відповідального старту. А поки - залагоджувати всі формальності, усі наявні фінансові недоліки проекту в серпні. Будьте готові пожертвувати особистим комфортом, можливо часом і бажанням отримати все тут і зараз, заради того, щоб ваша справа росло і розвивалося в майбутньому.

Люди, народжені в день Іньскої Землі, Іньского Дерева, в серпні можуть розраховувати на додаткову підтримку з боку, оскільки Мавпа є їх Особистим Шляхетним Помічником.

Якщо ваш Господар Дня Іньскій Вогонь чи Іньска Земля, і в карті є знак Тигра, будьте дуже обережні за кермом, а також переходячи дорогу.

Для тих, у кого денна домінанта Янській Вогонь і Янська Земля можуть досягти непоганих успіхів в навчанні, творчих процесах.

Народжені в рік або день Кози відчують вплив Чарівника Любові і в серпні стануть більш привабливими в очах протилежної статі. Тільки придивіться уважніше до тих, хто вас буде «чарувати», бо можуть бути незаплановані грошові втрати.

Ті, у кого в карті вже є Тигр, Мавпа, Змія (або два з них) і для кого не корисний Вогонь, будьте особливо пильні і обережні 10, 19, 22, 31 серпня. Якщо у вас є проблеми з серцево-судинною системою - сходить до лікаря, перевірте. Перевіряйте всю важливу інформацію, не підписуйте документи «не дивлячись».

У цей час можлива реалізація Вогняного Покарання (якщо Вогонь не корисний). Особливо небезпечний період в ці дні години Змії (з 09.00 до 11.00) і Мавпи (з 15.00 до 17.00). Ці періоди аварійні і травмонебезпечні.

У серпні не рекомендується відправлятися в подорож в напрямку Півдня і Північного Сходу щодо вашого будинку. Це стосується тривалих переїздів у відпустку або відрядження.

Здоров'я в серпні
На самому початку сезону осені уразливими органами є селезінка і шлунок. Зверніть увагу, що загострення виразкової хвороби шлунка частіше припадають на кінець серпня - початок вересня.
Знову ж правильним буде вживання їжі, яка живить селезінку і шлунок. Зазвичай це продукти з солодким смаком, а також гіркі страви. Продукти солодкого типу: солодкі яблука, морква, квіткова капуста, гарбуз, горох, квасоля золотиста, клейкий рис, абрикос, земляний горіх, персик, короп, яловичина, гарбузове насіння (це рекомендації для здорових людей, якщо у вас є захворювання шлунка, то звичайно потрібно проконсультуватися з лікарем).
Пізня осінь - час першоелемента Метал (легкі, товстий кишечник). Тому восени переважає сухість, хоча в деяких широтах цього можна і не помітити. Але всередині організму панує осінній настрій: вироблення соків скорочується, що викликає в легенях та печінці тенденцію до сухості, іноді виражається у вигляді сухого кашлю або запору
Тому восени потрібно максимально зволожувати організм.

У циклі життя людини осінь пов'язана зі старінням. Тому якщо в цей сезон боротися з сухістю, то ми будемо відсувати процес старіння.

З вправ треба робити ті, що спрямовані на розтягнення сухожилля, щоб підтримувати в порядку печінку.

Восени небажано їсти гострі спеції і продукти - будуть пошкоджені легені: жар в легенях, кашель, мокрота. А для того, щоб поповнити енергію печінки і придушити надмірність енергії легень, корисно їсти кисле. Наприклад, кислі яблука, журавлину, лимони, фейхоа, сливи, кислу капусту - традиційні продукти осіннього сезону.
Осінь - сезон свіжих фруктів і овочів, але небажано вживати їх сирими в великих кількостях, це може викликати в майбутньому простудні захворювання. Щоб запобігти цьому, корисно їсти запечену картоплю, овочеві рагу, рис з овочами.
Добре робити відвари (компоти) з яблук, журавлини, глоду, брусниці, компот із сухофруктів.

Загальні рекомендації з Фен Шуй:
Не забувайте, основні тенденції року зберігаються, просто кожен місяць ми вносимо корективи. Якщо натальна карта будинку є позитивною, то негативні місячні зірки не нададуть сильного впливу. У цьому місяці дуже сприятливі Схід і Південний Схід.

Більш детальні рекомендації за секторами оселі – на сторінці__ https://ukropen.net/public1536

Якщо у вас хороший сектор відсутній або в санвузлі, вам допоможуть активації і прогулянки за технікою Ци Мень.
 |  Немає коментарів