Меню
Чим намір відрізняється від мрії чи бажання? І чому саме формування наміри дає можливість впливати на навколишню дійсність, так щоб вона «сама йшла до Вас назустріч»?

Головна відмінність в тому, що намір не зав'язаний на результаті і цілі. Як не дивно це може здатися на перший погляд. Але дивного нічого немає. Коли ми просто тримаємо на думці мету, ми часто констатуємо в своїх думках факт: «ось цього у мене зараз немає». І Всесвіту найпростіше перевести цей сигнал як "немає, значить не треба і не буде".

А коли ми формуємо намір, ми фактично переносимо досвід володіння бажаним в даний час. І реальності нічого не залишається, як підлаштуватися під це.

Є проста рекомендація: формулювати своє бажання так, нібито воно вже виповнилося. Тобто в теперішньому часі. Але це техніка для новачків. Тому що у неї є один явний недолік. Коли ми в думках стверджуємо те, чого немає, наше тіло на підсвідомому рівні починає чинити опір. У чутливих людей може виникнути навіть неприємна напруга в тілі, відчуття фальші. Словом, стан тіла наперекір думкам продовжує констатувати: «ось цього у мене зараз немає».

А наш стан і є вирішальним фактором для виконання наших бажань в матеріальному світі.

Тому для більш просунутою практики є такий спосіб формування наміру:

1) Сядьте зручніше (не обов'язково в позу для медитації, важливо лише, щоб хребет був розпрямленим). Можна злегка спертися на спинку стільця або крісла, щоб в тілі не відчувалося напруження. Закрийте очі і дихайте спокійно, звертаючи увагу лише на дихання протягом деякого часу, доки не відчуєте, що Ваш емоційний стан став рівним і тіло розслабилося.

2) Уявіть результат матеріалізації бажаного у вигляді візуального образу в підсвідомості і помістіть себе в цей образ, в будь-яку ситуацію, де Ви вже досягли мети. Дайте можливість цьому кінофільму розвиватися у Вашої підсвідомості від 5 секунд до хвилини (скільки вийде).

3) Прослідкуйте за іншими органами почуттів - запах, звуки, тактильні відчуття, які виникають у Вас

4) Зверніть увагу: які емоції викликає у Вас володіння бажаним

5) Дайте можливість цим відчуттям «просякнути» в Вас, просто спостерігаючи за тим, як вони поступово зникають, і свідомість наповнюється почуттям впевненості й оптимізму.

Все, намір сформовано!
Бажання може почати виконуватися, навіть якщо Ви про нього не згадуєте.

Якщо ж Ви будете програвати цей «кінофільм» у своїй свідомості, коли вирушаєте в прогулянку по системі Ци Мень, ефект Вас неодмінно здивує!
               
 |  Немає коментарів