Меню
"ЧАРIВНА" була створена у місті Харкoві.
В основу творчоï діяльності колективу увійшли різнопланові пісні- від українскої народної до старовинного романсу, та пісень сучасних авторів різних національностей. Усі пісні виконуються чотирьохголосним складом з використанням джазових гармоній. Своєрідне виконання, надзвичайно виточена манера співу, притаманна цьому колективу, вирізняє його від інших виконавців, надає йому чарівність і неповторність.
"Чарівна" майстерно з'єднала народні традиції з сучасними стилями. Використання акустичних інструментів, володіння ними, робить цей гурт оригінальним. Брали участь у багатьох фестивалях, конкурсах, концертах як на Україні, так і за її межами.
Дипломант фестивалю «Пісенний вернісаж», лауреат міжнародного конкурсу української пісні «Золоті трембіти».
"Чарівна" знаменито представила своє мистецтво у Німеччині, двічі приймала участь у святковому фестивалі української культури у місті Цинциннаті, гастролювала по Північній Америці, одержала Номiнацiю за українску народную пiсню "Щедрик" ("Shedrik" - Carol of the Bells) a - cappella вiд Органiзацiї "Just Plain Folks Music".
"Чарівна" має неповторний пісенний наслідок. Своєю творчістю та концертною діяльністю вносить величезний вклад у розвиток української культури і культури народів світу.

Звання дипломанта республіканського конкурсу за високий рівень виконання сучасної української пісні.
Звання лауреата Міжнародного фестивалю - конкурсу української пісні.
 |  Немає коментарів