Меню
Адольф Гітлер «Моя боротьба»

Я почала це читати з протиречними відчуттями, але… Мені сподобалось. Не спішіть закидувати мене помідорами – те наскільки поганою людиною виявився автор не означає, що він погано пише. Яскравий приклад випадку, коли людству більш пощастило б якби людина була менш патріотично-політично-соціально активна. Я тільки не збагнула, чого він на євреїв визвірився, коли сам частково єврей?
Кен Кізі «Політ над гніздом зозулі»

От люблю я про психлікарні читати! І ця історія не оставила байдужою. Ще одна книжка, про котру не потрібно читати. Потрібно читати її саму.
Анджей Сапковський «Відьмак»

Классне фентезі, хоча як на мене автор пише нудновато, а кінець мені не сподобався. Мені непогано зайшло у аудіо версії, а ще мене усміхнула ідея вампірів-алкоголіків – у цій сазі кров не є необхідною вампірською їжею, вона є для вампірів тим, що для людей є алкоголь)))
"Прежде, чем я усну" Уотсона и "Мужчина, который забыл свою жену" О'Фаррелла

Как-то так сложилось, что главная героиня первой и главный герой второй страдают амнезией, но случаи у обоих разные и сюжеты разные. И, хотя я начала догадываться о возможной развязке несколько раньше героини, первая книга мне понравилась больше ^_^
"Ангел для сестры" Джоди Пиколт

По сюжету есть семья: родители, сын и две дочери. Одна девочка неизлечимо больна, а вторая (главная героиня тринадцати лет) является идеальным донором. В самом начале истории она подает в суд на родителей, т.к. они хотят, чтобы она пожертвовала сестре почку... Книга зацепила, я долго не могла решить на чьей я стороне - так и не решила окончательно - понять можно и девочку и её родителей, но концовка! Такого поворота я не ожидала однозначно, но уточнять не буду, чтобы не спойлерить.
 |  Немає коментарів