Меню
Джон Грин "Виноваты звёзды"

Книга из тех, которые читаешь и на душе хорошо... В первой половине книги. А потом история плавно пробирается внутрь и держит не отпуская ни на секунду, практически доводя до слез.
Не очень я умею описания делать. Так что, если меня спросить, что я думаю об этой книге, я скажу только: "Она прекрасна!"
Дж.Р.Р. Толкін Легендаріум Середзем’я

Це дивовижна історія!!! Автор дійсно створив справжній новий світ, який став класикою для всього фентезі! Книга «Володар перснів» розкрила багато таємниць залишених у фільмах… Жаль лише, що я почала читати ці книги так пізно – я б могла почати любити їх набагато раніше.
Віроніка Рот, «Дивіргент»

Цікава задумка… Але ТРИ книги! Нєєє, мені і першої вистачить!
Дені Дідро, «Черниця» та «Нескромні скарби»

Сподобались обидві історіі, та вразило мене інше: один і той же автор пише НАСТІЛЬКИ різні речі! Перша історія про чесність, силу духа,невинність, відстоювання своєї точки зору, а от у другій жіночі статеві органи почали базікати про всіх кого бачили…
Деніел Кіз, «Таємнича історія Біллі Міллігана»

Дуже цікава історія, про роздвоєння особистості. У ньому було аж 24 особистості, настільки різні, що вражало, як вони могли існувати у одному тілі. Бажаю побачити це у кіно!!!
Джордж Орвел «1984» та «Скотний двір»

Шикарні книги, таких антиутопій про майбутнє (не будемо прискіпуватись, до назв – для автора писати про той рік і було про майбутнє) ще пошукати треба! Перша книжка дійсно жуть, а друга більш похожа на притчу.
 |  Немає коментарів