Меню
Цей місяць триватиме з 7 липня по 6 серпня 2017 року
Прогноз для Вашого будинку
Північ : Дуже добра комбінація, здатна принести багатство, популярність і процвітання. В першу чергу може принести успіх в військовому мистецтві, в сфері нерухомості і в бізнесі в цілому, а також можуть з'явитися можливості для його активного розвитку. Якщо ваші доходи не пов'язані з бізнесом, енергії зірок можуть залучити нові можливості для збільшення доходу. Тому радимо в цьому місяці розмістити на півночі робочий стіл і проводити в секторі якомога більше часу.
Південь : Енергії сектора можуть принести проблеми і неприємності, що виникають із-за пліток. Довіра в цьому місяці не кращий союзник, якщо ви знаходитесь під впливом південного сектора *. Удар в спину можна отримати навіть від найближчих людей. Бережіть горло, особливо якщо ви схильні до ангін, ларингіту та інших захворювань. Радимо стежити за своїм харчуванням, тому що є велика ймовірність отруєнь харчовими продуктами. До групи ризику потрапляють органи дихальної системи і зуби. Послабити негатив енергій можна за допомогою спокійної води **.
Схід: Сприятлива комбінація для отримання прибутку. Тим, хто перебуває під впливом сектора *, в цьому місяці можна навіть брати або давати гроші в борг. Гроші будуть під контролем, а значить повернення боргу відбудеться досить швидко. У той же час енергії зірок можуть вплинути на здоров'я хлопчиків 7-14 років, які багато часу проводять на сході або чия кімната знаходиться в цьому секторі. Їм радимо поберегти вуха, нирки, уникати переохолоджень. Якщо ви перебуваєте під впливом сходу, в цьому місяці можуть виникнути труднощі в спілкуванні, а саме в умінні правильно висловлюватися і доносити інформацію до людей. Тому обмірковуйте свої геніальні ідеї, перш ніж з кимось ними поділитися. Якщо у вас є мета збільшити свій дохід, тоді намагайтеся проводити більше часу в цьому секторі.
Захід: Негативна комбінація, якщо вона прилітає в спальню, на вхідні двері, в робочий кабінет і в сектор, в якому розташовано плиту. Якщо ви перебуваєте під впливом західного сектора, то можете відчути, що удача відвернулася від вас. Комбінація тягне травми, хвороби ніг, печінки, може негативно відбитися на доходах сім'ї, особливо це стосується чоловіків. Любителям азартних ігор та ігрових автоматів варто обходити стороною подібні заклади, тому що в цьому місяці дуже великий ризик втратити все. Не виключені суди. По можливості краще уникати цього сектора. Корисно поставити в секторі засіб «сіль-вода-монети».
Південний захід: Енергії місяці можуть принести простудні захворювання з кашлем, опіки, алергії на шкірі. Також комбінація зірок може викликати захворювання серцево-судинної системи. По можливості радимо вжити заходів профілактики. Велика ймовірність пожежі, тому будьте уважні у поводженні з вогнем та електроприладами. Всі, хто знаходиться під впливом південного заходу, можуть в цьому місяці проявити не найкращі риси свого характеру. Ви можете стати запальними та нестриманими. Радимо контролювати свою поведінку, щоб уникнути можливих проблем у взаєминах з людьми, які поруч з вами. Послабити вплив негативних енергій допоможе спокійна вода **.
Північний Захід: Конфліктна комбінація для жінок, які живуть у помешканні із вхідними дверима на північний захід. Якщо ви в такій ситуації, постарайтеся шукати компроміс у виникаючих розбіжностей, інакше проблеми у взаєминах неминучі. У цьому місяці краще уникати проблем із законом, тому що навіть дрібне порушення може бути роздуте до великих масштабів. Якщо ваша спальня знаходиться на північному заході, будьте готові до можливих сварок з чоловіком на сексуальному ґрунті. Під негативний вплив комбінації потрапляють внутрішні органи, особливо шлунок і селезінка. Якщо у вас вже є проблеми, намагайтеся вжити заходів профілактики, пройти обстеження. Також остерігайтеся нападу і укусів тварин, особливо радимо обходити стороною незнайомих та безпритульних.
Південний схід: Несприятлива комбінація для жінок, бо може викликати гінекологічні захворювання чи ускладнення при пологах. Тому вагітним жінкам радимо уникати цього сектора. Всім, хто знаходиться під впливом цього сектора, радимо пройти хоча б мінімальне медичне обстеження. Проблеми зі здоров'ям можуть виникати також із органами шлунково-кишкового тракту, а також у вигляді шкірних захворювань. По можливості радимо вжити заходів профілактики. Якщо вхідні двері в вашу квартиру, будинок або офіс розташовані на південному сході, або якщо робочий стіл знаходиться в цьому секторі, будьте готові до проблем та перешкод у бізнесі та підприємницької діяльності. Знизити негативний вплив комбінації допоможуть металеві предмети.
Північний схід : Для жінок, які перебувають під впливом північного сходу, цей місяць може стати місяцем проблем в різних сферах, але основний їх причиною швидше за все стане власна лінь. Тому якщо є якісь питання, намагайтеся їх вирішувати, а не відкладати на потім і не чекати, поки все само собою вирішиться. Якщо ваша спальня або вхідні двері в квартиру знаходиться на північному сході, докладіть зусиль, щоб зберегти гармонію у відносинах зі своєю другою половинкою і уникнути серйозних проблем. Намагайтеся берегти очі, не забувати про гігієну порожнини рота. Це допоможе уникнути захворювань, з ними пов'язаних. Згладити конфлікт енергій в секторі допоможе спокійна вода.
* Ви опиняєтеся під впливом сектора, якщо багато часу проводите в ньому, спите, працюєте, а також якщо плита або вхідні двері в квартиру (або будинок) знаходиться в цьому секторі.
** У зазначеному секторі розміщуємо відкриту посуду з водою та міняємо воду раз в три дні.
Удача знаків Зодіаку.
Тим, хто народився в роки Собаки і Свині, добре в цьому місяці займатися науковою і літературною діяльністю, це гарний час для написання контрольних, курсових, дипломних та наукових робіт. Також дуже сприятливо відвідувати театри, музеї, тобто бути ближче до мистецтва та культури своєї нації. Є і негативний вплив енергій місяця: тяга до алкоголю, азартних ігор, розвиток шкідливих звичок. Рекомендуємо тримати під контролем свою схильність до таких слабкостей.
Кінь. Рекомендуємо Вам вжити заходів щодо збереження свого майна, а також не піддаватися на сумнівні пропозиції збільшити свій дохід. Найімовірніше в цьому випадку Ви опинитеся жертвою шахрайства. Радимо тримати свої папери в порядку, тому що можуть виникати проблеми юридичного характеру. Будьте обережні у поводженні з гострими ріжучими та колючими предметами, тому що можливі поранення. Енергії місяці прихильні тим, хто займається метафізикою, юриспруденцією.
Півень. Ризик - поганий союзник для Вас в цьому місяці. Не варто ризикувати за кермом, не радимо вкладати заощадження в жодні проекти, особливо в сумнівні, намагайтеся не провокувати конфлікти, тому що елементарна сварка може призвести до судових розглядів. Якщо Ви вирішили поміняти роботу, то не варто робити це саме в цьому місяці. Не приймайте необдуманих рішень, тому що їх наслідки непередбачувані.
Кролик. Якщо Ви плануєте відкрити свій бізнес, то енергії місяця на вашому боці. Удача також буде сприяти письменникам, кореспондентам, тим, хто пов'язаний із засобами масової інформації та під час роботи в сфері комунікацій. Проявіть трохи більше старанності, ніж зазвичай, і Вас обов'язково помітять і гідно оцінять. У цей період добре приймати важливі рішення, тому що енергії місяця наділяють вас мудрістю.
Коза і Мавпа. Вам енергії місяця нададуть багато можливостей збільшити свій дохід, причому швидше за все Вам не буде потрібно витрачати багато зусиль. Ваше головне завдання - не упустити ці можливості. Місяць сприятливий для жінок, які планують завагітніти. Також в цей період добре затівати все нове і незвичайне, проявляти свою креативність. Такі починання обов'язково матимуть успіх.
Бик і Тигр. Енергії місяці наділяють Вас владою, тому Вам добре хоча б на місяць відчути себе управлінцем, начальником або главою сім'ї. В цьому плані Ви зможете проявити свої кращі якості і завоювати авторитет. Військові, працівники міліції, можуть отримати підвищення по службі. У той же час не варто сподіватися тільки на допомогу згори. Від вас буде потрібно неухильне дотримання інструкцій і дисципліни.
Дракон і Змія. Вам слід в цьому місяці звернути увагу на своє здоров'я. Якщо у Вас є якісь проблеми, і Ви давно відкладаєте візит до лікаря, зараз обов'язково відвідайте лікаря, тому що енергії місяці можуть спровокувати загострення захворювання або навіть ускладнення. Навіть якщо Вас нічого не турбує, краще прийняти профілактичні заходи - пропити вітамінний комплекс, зайнятися спортом або хоча б не забувати про ранкову гімнастику. Уважно стежте за своїм харчуванням, не вживайте в їжу несвіжі і немиті продукти.
Щур. У цьому місяці вам доведеться багато і наполегливо працювати. Але в цьому є і хороша сторона. Енергії місяці складаються так, що ваша праця обов'язково буде гідно відзначена, і навіть в більшому розмірі, ніж ви очікуєте. Тому успіх прийде до того, хто проявить себе активним старанним працівником. На жаль, допомога згори прийде лише тім, хто працює за наймом.
Поїздки в місяць Кози : намагайтеся уникати поїздок в західному і східному напрямках.
Ремонт. У поточному місяці вкрай несприятливо робити ремонт на півдні, заході і сході квартири або будинку.
Щасливі числа : щомісяця певні поєднання чисел надають на нас дуже сильне позитивний вплив, і можуть допомогти нам досягти цілей і поліпшити вдачу. Ви можете використовувати їх в якості паролю до електронної пошти, або навіть просто прописувати їх на папері і т.д. Але пам'ятайте, чим частіше Ви будете контактувати з числами, тим ефективніше вони працюватимуть! Одна наша клієнтка ставить «щасливі числа» паролем на будь-яких приладах. Перш ніж почати користування цім приладом, їй доводиться набрати потрібний код, і так кілька разів на день! Кожен раз, прописуючи ці цифри, вона покращує свою удачу !!! На наш погляд, це дуже здорово!
У поточному місяці щасливі числа 6666, 6611.
Дні для стрижки волосся : Дуже погані дні для стрижки : 9 липня, 10 липня, 11 липня, 13 липня, 14 липня, 15 липня, 16 липня, 18 липня, 19 липня, 22 липня, 23 липня, 24 липня, 28 липня 29 липня 31 липня 1 серпня, 3 серпня, 6 серпня;
Стрижка в ці дні принесе щастя і радість : 8 липня, 20 липня, 21 липня, 4 серпня;
Стрижка в ці дні покращує здоров'я і красу : 30 липня;
Стрижка в ці дні покращує фінансову сторону життя: 7 липня, 17 липня 25 липня, 27 липня, 5 серпня;
Стрижка в ці дні принесе поліпшення у відносинах: 12 липня, 26 липня, 2 серпня.
Афірмації на місяць Кози
«Моє життя наповнюється щастям і радістю!»
«Світ любить мене! Натхнення завжди зі мною!»
«Мої можливості безмежні!»
«Моє здоров'я зміцнюється з кожним днем!»
Ці афірмації найбільш сприятливо повторювати в поточному періоді. Робіть це щодня, повторюючи кожну афірмацію мінімум 13 разів.
Гарного Вам місяця!
*** Нагадую, що географічні напрямки на вулиці зазвичай не співпадають з напрямками в середині оселі, тому щоб не наробити шкоди під час нейтралізації негативу, раджу звернутися до спеціаліста з розрахунку напрямків всередині приміщення. Пишить у лічку!
 |  Немає коментарів