Меню
Понеділок. День Металевого Кролика.
Небезпечно для тих, хто народився у рік Півня.
Розташування Бога Багатства : Схід.
День має індикатор «Прийняття» або «Збирання врожаю». День пасує для підрахування підсумків, а також для ситуацій, коли треба щось зробити і щось отримати у відповідь. Тому, наприклад, не варто сьогодні навідувати хворих, щоб не «отримати» їхню хворобу.
Добре у цій день розпочинати короткострокову роботу чи навчання, надавати разову допомогу людям, але треба вибирати для цього сприятливу годину.*
На жаль, у цей день енергії дня конфліктують з енергіями року. Тому сьогодні не варто використовувати для важливих справ та подорожей, оскільки вірогідні помилки, проблеми, втрати та порушення планів.
Ша Нещастя Року. Ця ознака попереджує про вірогідність тілесних пошкоджень та захворювань. Будьте обережні! День не пасує до медичних процедур та початку лікування. Також у такий день можуть статися проблеми через осіб протилежної статі, у тому числі зради, розрив відносин (не лише особистих), сварки, скандали, агресія, насильство. Є ризик схопити венеричну хворобу.
Ще один негативний маркер є присутнім у цей день. Він має назву «День без повернення». Він показує невдачу для грошових справ. Тобто, наприклад, не варто давати у борг чи вкладати гроші до банку та ін.

*Для конкретних дій потрібно вибирати час відповідно для кожної окремої людини відповідно до дати народження.
Будьте уважні і використовуйте Простір на благо!
 |  Немає коментарів