Меню
Троє народних депутатів України написали відкриту заяву президенту та правоохоронним органам щодо фальсифікації рішення про підвищення ціни на електроенергію.
Як зазначається, у ході засідання НКРЕ 23 березня 2017 року голова комісії Дмитро Вовк та її член Євдокімов «декілька разів повторили, що підвищення оптової ринкової ціни у порівнянні з січнем-березнем (1 кварталом) не буде».

Проте, 24 березня була опублікована постанова НКРЕ за підписом голови Вовка, де вказано про зростання оптової ринкової ціни з 1 липня на 1,8%.
«Це вперше за всю історію регулятора, коли фінальне опубліковане рішення відрізняється від того, що було проголосоване на відкритому засіданні. Такі приховані підвищення цін, які регулятор не наважується озвучити у ході відкритого засідання НКРЕКП, не тільки повністю підривають довіру до регулятора та тарифоутворення, але і мають ознаки кримінального правопорушення а саме, ст. 364 (Зловживання владою), ст. 366 (службове підроблення)», — зазначають депутати.
За словами Войціцької, «наслідком такого рішення НКРЕКП — є мільярди гривень додатково сплачених покупцями електроенергії, які відповідно будуть надходити тепловій генерації (75% володіє ДТЕК Ахметова)».
http://www.epravda.com.ua/news/2017/06/20/626233/
 |  Немає коментарів