Меню
ЛОБ: Якщо у людини високий і широкий лоб - то це ознака того, що він має великий потенціал успіху. Його підтримують вищі сили і йому досить легко буде домогтися своєї мети. Якщо у вас саме такий лоб, подбайте про нього, ставитеся до нього як до свого талісману. Намагайтеся завжди тримати його відкритим, порятуйте від прищів, плям та інших дефектів.
ОЧІ: Великі і блискучі очі - знак успіху і грошового достатку. Особливу увагу варто звернути й на брови. Для того, щоб привернути до себе успіх, брови ні в якому разі не слід вискубувати. Вони повинні бути густими і вигнутими. Тонкі брови можуть послабити вашу енергетику і лишити можливостей для досягнення успіху та достатку.
ВИЛИЦІ: Вважається, що вони повинні бути гладкими і рожевими, тоді удача буде завжди поруч. Вилиці не повинні бути занадто кістлявими - ця ознака агресії і втрати самовладання. Ці якості позбавляють енергії, що призводить до невдачі.
РОТ: Найсприятливіша форма рота - це м'які і повні губи. Крім того, щоб залучити грошову удачу, губи повинні бути завжди вологими. Вплинути на свою долю жінкам в цьому випадку значно простіше - вони можуть скористатися помадою, що зволожує і додає об'єм губам.
НІС: На ньому небажані прищики і чорні точки. Але найстрашніший знак на носі - це родимка на самому його кінчику. Цей знак прирече вас на вічну бідність, так що від родимки на цьому місці краще позбутися. Форма носа, яка приваблює гроші і успіх, повинна мати правильні пропорції. Великий ніс також є ознакою заступництва вищих сил.
ПЕРЕНІССЯ: Перенісся повинно бути чистим, інакше енергія грошей і достатку покине вас. Якщо ж на переніссі росте волосся або з'являються прищі - це символ того, що на вашому шляху з'являються перешкоди. Зробивши шкіру перенісся гладкою і здоровою, ви позбавите себе від труднощів.
ВУХА: Поганий знак - відстовбурчені вуха. Особливу увагу необхідно звернути на мочки вух. Якщо вони пухкі і добре виражені, це сприятливий знак.
ДОРІЖКА: Доріжка між носом і ротом. Чим більше вона виражена, тим більш вдалим її володар. Також сюди відноситься і ямочка на підборідді. Якщо вона добре помітна, людина може збагатитися за рахунок своїх комунікативних здібностей.
ПІДБОРІДДЯ: Якщо воно роздвоєне і має чітко виділену форму, це ознака великого фінансового потенціалу. Погано, якщо підборіддя є скошеним або взагалі ледь помітне - це ознака слабкого характеру та невдалої долі.
 |  Немає коментарів