Меню
План квартири / будинку - це схематичний малюнок Вашої оселі, який робиться на великому аркуші паперу в масштабі. Для того, щоб бути повністю «озброєним» перед усіма видами активацій, необхідно мати кілька планів:
План за географією :Це план зробити найпростіше, він відповідає географічним напрямкам сторін світу. Використовується для активацій по Ци Мень Дун Цзя, коли ми активуємо енергію всього оточуючого нас простору: Розкручування грошового потоку; Птах, що падає до гнізда; Дракон, що повертає голову.
План за фасадом будинку: Це план враховує енергії, що знаходяться в будинку. Щоб його зробити, необхідно визначити фасад будинку, виміряти за допомогою компаса його градус і відповідно отриманим даним зробити план з 9-ма клітинами.
За планом за фасадом роблять активації Символічних Зірок, розстановку меблів у відповідності з річними і місячними зірками, що летять, розподіляють натальні зірки будинку, роблять активацію прибиранням.
План із шаблоном «24 гори» : Цей план робимо також відповідно градусу фасаду будинку з використанням спеціального шаблону, де позначені 24 «гори». Використовують його для активацій Зігрівання грошової зірки і 4-ох Благородних Помічників.
План за фасадом квартири : Аналогічно плану за фасадом будинку, план за фасадом квартири вимагає визначення фасаду безпосередньо самої квартири. Також має вигляд 9-х клітин. Використовується для активацій Чаша Багатства і Шенг Ванг.
Всі перераховані плани ставляться до планів за великим Тай Чи, так як враховують всю квартиру цілком.
Мале тай чи - план, який складають лише по одній кімнаті із квартири. Ми ніби зменшуємо план до меж однієї кімнати і накладаємо тільки на неї «24 гори» або «9 клітин». Мале тай чи використовується для розміщення меблів, а також у випадках, коли сектор для активації в квартирі відсутній або його неможливо використовувати з інших причин.
 |  Немає коментарів