Меню
АКТИВАЦІЇ по Фен шуй - це розгін Енергій в квартирі. Активація Фен шуй квартири схожа на точковий масаж тіла. Якщо у нас щось болить, ми масажуємо певні точки і, таким чином, розблокуємо енергію. Активації діють так само. Ми знаємо потрібний сектор, точний день та годину, і починаємо "масажувати" (робити активацію), запускаючи енергію квартири.
КРОК 1 - ПЛАН КВАРТИРИ. Для початку потрібно скласти План своєї квартири, щоб знати де знаходяться потрібні Вам сектора для активації.
КРОК 2 - ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ активації. Другим кроком буде вивчення активації. В цьому Вам допоможуть докладні інструкції.
КРОК 3 - подивився - ЗРОБИВ. Активації складаються з 3-х важливих аспектів: Сектор в квартирі, дата, час (зазвичай 1-1,5 години) та атрибут. У потрібний день в потрібний час в потрібному секторі Ви ставите активатор мінімум на 40 хвилин.
Які бувають активації?
Прогулянки: У просторі енергія набагато сильніше, ніж в квартирі. Існує дуже крутий механізм отримання цієї енергії - прогулянки. Знаючи конкретний день, добрий час і сприятливий напрямок, ми йдемо в прогулянку з певною метою - розвинути бізнес, отримати суму грошей, поліпшити відносини ... (це може бути все що завгодно, головне щоб Ви дуже цього бажали).
Прогулянки - це один з найбільш потужних інструментів швидкого отримання бажаного.
В прогулянку вирушаємо в географічному напрямку.
Зігрівання грошової зірки: Це грошова активація, яка робиться в квартирі. Для активації Вам знадобиться план з накладеними на нього шаблоном «24 гори». У потрібний день в потрібний час в певному секторі ставимо свічку мінімум на 40 хвилин, під свічку кладемо листок з написаним на ньому бажанням.
Розкручування грошового потоку: Це грошова активація, яка так само робиться в квартирі. Для активації потрібно розуміти, де географічно в квартирі знаходиться потрібний сектор, краще мати план квартири з географії.
Проводимо активацію за допомогою вентилятора, поставленого в потрібному напрямку в квартирі, і конкретної суми грошей, написаної на листку паперу і прикріпленого до лапасті вентилятора. Вентилятор ставимо мінімум на 40 хвилин.
Грошове прибирання: Це грошова активація, яка робиться в квартирі, використовуючи план по фасаду. У даній активації, активатором є сама людина, яка і робить прибирання. При прибиранні рекомендується рухати меблі, мити підлогу з сіллю, переставляти предмети.
 |  Немає коментарів