Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ПРО СПІЛЬНОТУ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁

Спільнота "Планета України" є офіційною сторінкою форуму «Планета Україна» та створена для усіх, хто вважає Україну своєю Батьківщиною і/або поважає Україну, її мову, культуру та Українську Православну Церкву та православну віру та просто бажає плідного спілкування на різні теми. Головною метою створення цього спільноти та Форуму є корисне спілкування, вільне від: нецензурної лексики і брутальності, антиправослав’я, пропаганди неправославних релігій та релігійних розколів, ненависті і зневаги до України та інших країн і народів, пропаганди гріха у будь-яких формах (розбещеності, розпусти, збочень, аморальності, ненависті тощо).

✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁

1. Ці Правила є обов’язковими для користувачів та адміністрації. Будь-яка участь у спільноті означає, що користувач ознайомлений з цими Правилами, зобов’язується їх виконувати та нести відповідальність за їх порушення. Все, що з якоїсь причини не було вказано у даних Правилах, залишається на розсуд адміністрації, яка залишає за собою право змінювати Правила у будь-який час. Користувачі несуть самостійну відповідальність щодо періодичного ознайомлення з цими Правилами.

2. Ніяких особистих образ. Будьте ввічливі. Ставтесь до інших учасників так, як би Ви хотіли, щоб ставились до Вас.

3. Забороняються вислови вульгарного, нецензурного, ненормативного, расистського, еротичного, аморального змісту, а також вислови зневаги, ненависті до православної віри та Української Православної Церкви, України, її народу, культури.

4. Ніякого флуду та завуальованого мату.

5. Ніякого розпалювання міжконфесійної ворожнечі і пропаганди неправославних релігій, сект чи деструктивних культів та релігійних розкольницьких угруповань, єресі. Пропагандою вважається розміщення будь-якої інформації, яка містить відомості про заборонені цим пунктом об’єднання з метою вербування чи запрошення користувачів до цих релігійних угруповань, а так само розповсюдження відомостей, які суперечать догматиці православної віри і/або виправдовують розколи та єресі.

6. Ніякого розпалювання міжнаціональної ворожнечі, пропаганди агресивної війни, жорстокості і насилля.

7. Ніяких погроз у реальному житті. Погрозою вважається повідомлення, що однозначно сигналізує про загрозу для життя й/або здоров’я користувача чи його близьких. Також категорично заборонено здирство, що стосується реального життя.

8. Не звертайте уваги на хуліганів. Не відповідайте їм, навіть якщо вважаєте, що Вас образили. Скарги надсилайте адміністрації. Решта – клопіт адміністрації.

9. Забороняється публікація повідомлень, що містять заздалегідь помилкову інформацію; грубі, нецензурні вислови; образи у будь-якій формі; а також заклики й вислови, що порушують чинне законодавство України.

10. Забороняється писати безглузді повідомлення, що не несуть ніякої цінності для теми. Подібні публікації будуть видалені без попередження!

11. Єдиною офіційною мовою спілкування у спільноті є українська, проте дозволяються публікації російською. Публікація матеріалів іншими мовами – з дозволу адміністрації.

12. Забороняється пропаганда й реклама будь-яких наркотичних засобів, речовин чи препаратів.

13. Забороняється розміщення будь-яких шкідливих посилань, що здатні заподіяти шкоду.

14. Забороняються заклики залишити спільноту. Якщо комусь не подобається спільнота, він може добровільно залишити її.

15. Уникайте особистих дискусій – для цього є ПП (приватні повідомлення).

16. Заборонені заклики до порушення цих Правил.

17. Всі вищезгадані порушення призводять до попереджень, а надалі до бану. У разі якщо використаний заборонений вислів (чи вислови) чи матеріали (фото, відео тощо) є явно надмірним та/або несуть провокаційний характер, користувач блокується без попередження.

✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ✿ ❀ ❁ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁
Прикріпити