Меню
В темі 9 повідомлень

Світлана Вишивка
ПРАВИЛА для ВСІХ!!!!!ДО Продавців: у НАС НЕМА ТОВАРУ 1 грн.!!! НЕМА!!!!
Буду видаляти!!! А після попередження - блокувати! Купуємо, продаємо,виготовляємо на замовлення, вироби ручноі роботи з різних видів рукоділля.Створюйте дописи лише ДЕРЖАВНОЮ мовою; Вказуйте НАЗВУ ТОВАРУ, ЦІНУ, ЛОКАЦІЮ, а в ОПИСІ доповнюйте: тканина, розмір і т.д; За РЕКЛАМУ (посилання) свого магазину, сайту чи інтернет-магазину - БЛОКУВАННЯ!!! Без ЦІНИ видаляю без попередження! або продавайте за 1 грн! (якщо вишиваєте на замовлення, то також орієнтовно вказуйте ціну, чи за хрестик, чи за виріб).Не пишіть коментарі під фото, пишіть в заг.пості! Не розміщуйте підряд більше, ніж 5 дописів! Якщо бачите порушення - пишіть скарги; Зауваження, запитання, пропозиції пишіть в коментарях до цих правил.Усім дякую. Приємного спілкування! І зрідка перечитуйте правила!

Злата Полонська
дякую за таку чудову группу!
Сподобалось 1 людині

Елена Омельяненко
Є питання: чому з декількох  завантажених фото можна побачити тільки перше?
Сподобалось 0 людині

Світлана Вишивка
Злата, злата дякую що приєднались і виставили свою роботу.Хотілось щоб тих хто зймається рукоділлям мали свою группу де могли виставити своі роботи для продажу.Бо на барахолках вони дуже швидко губляться.
Сподобалось 0 людині

Світлана Вишивка
Елена, незнаю можливо на сайті проводились якісь роботи.Я пробувала відкрити відкриваються всі завантажені фотографіі.
Сподобалось 0 людині

Елена Омельяненко
Світлана, наприклад, я виклала свого Ангела - три фото. Натискаю на друге фото - і бачу знову перше. Натискаю на третє фото - і знову відкривається перше. В вас не так?
Сподобалось 0 людині

Світлана Вишивка
Елена, відкриваються всі тільки по черзі.Ви наприклад нажали на друге фото вам відкрилось перше потім ще раз нажимаєте на вже відкрите перше відкриеться друге,а коли нажмете на друге відкрите відкриеться трете.Так відкриваються всі. А чому відкриваються всі фото з першого я не знаю,це певно питання до засновників сайту.
Сподобалось 0 людині

Елена Омельяненко
Світлана, дякую! А я відкривала перше, не побачивши  стрілки, закривала та натискала на друге.
Сподобалось 1 людині

Світлана Кармазіна
Світлана, мені не зрозуміло, де коментарі до оголошень?
Сподобалось 0 людині
Прикріпити