Меню
Ласкаво просимо
В темі 3 повідомлення

Ірина Окускова
У КОЖНОМУ МІСТІ ЧИ ОБЛАСТІ Є ТАЛАНОВИТІ КОМПОЗИТОРИ ЧИ ПЕДАГОГИ З НЕСТАНДАРТНИМИ ПІДХОДАМИ. РОЗКАЖІТЬ ПРО ТВОРЧІСТЬ ЦІЄЇ ЛЮДИНИ ЩОБ ЇХ ЗНАЛА УСЯ УКРАЇНА

Ірина Окускова
Анастасия Комликова – представитель новой генерации украинских композиторов.
В 2009 году с отличием закончила киевскую Национальную музыкальную академию Украины им.П.И.Чайковского (композиция – класс лауреата премии им. Т. Шевченко, профессора Г. Ляшенко, оркестровка –класс профессора Л. Колодуба).
Дипломная работа - камерная экспериментальная опера "Самотність?!", поставленная на сцене Оперной студии академии и записанная в фонд Национального радио.
В настоящее время - ассистент-стажер кафедры композиции НМАУ им.П.И.Чайковского.С 2011 года - член Национального союза композиторов Украины.Многогранность таланта позволяет композитору работать в различных жанрах и стилях. Творческий багаж составляют сочинения для симфонического оркестра, хореографические сюиты, камерные и хоровые произведения, эстрадные песни. Особое место в творчестве занимает музыка для детей. А.Комликова – лауреат многочисленных конкурсов, ее музыке присущи искренность и мелодичность.

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=hrW7F9WzsxE
https://www.youtube.com/watch?v=RioqAk3fA3Y
Сподобалось 0 людині

Ірина Окускова
Горова Леся Володимирівна народилася у Львові 8 травня 1971 року. У 1989р. закінчила музичну спеціальну школу ім.С.Крушельницької. У 1994р. закінчила Львівську державну консерваторію ім.М.Лисенка, спеціальність – композитор, викладач теоретичних дисциплін. Навчалася в класі відомого українського композитора професора Мирослава Михайловича Скорика. Після закінчення консерваторії працювала викладачем у Львівському державному музичному училищі. З 1996 року працює у Вищому мистецькому коледжі Київської дитячої Академії мистецтв викладачем імпровізації та композиторської техніки. Серед учнів лауреати міських, всеукраїнських та двоє лауреатів міжнародних конкурсів юних композиторів.

З 16 років працює на професійній сцені. Дебютувала у жанрі авторської пісні на першій “Червоній Руті’89” у Чернівцях, отримала диплом. Брала активну участь у конкурсах та фестивалях: “Пісенний Вернісаж”, “Мазепа-фест”, “Тарас Бульба”, “Вітер зі Сходу”, “Сопот”; “Леутар” (Молдова), молодіжний рок-фестиваль у м. Дербі (Великобританія), “Жакерія” (Польща).

Багато гастролює за кордоном: сольні турне по Великобританії у 1991 та 1993 роках (Лондон, Манчестер, Ноттінгем, Едінбург та інші – всього 25 міст), концерти для представників української діаспори у США (Денвер, Нью-Йорк), Австрії (Відень, Грац), Польщі (Варшава, Люблін, Краків та ін.). У серпні 2004 року разом з колективом “Світанок” брала участь у двох міжнародних фестивалях у Великобританії (м. Алнвік, м. Едінбург), де отримала спеціальний приз як композитор за найкращу пісню фестивалю в м. Алнвік, яка стала гімном фестивалю. З 2006 року Леся Горова активно співпрацює з товариством "Україна-світ", представляючи нашу державу в багатьох країнах, де діє українська діаспора. Зокрема у 2012 та 2013 році була учасником та ведучою фестивалю в рамках днів української культури в Анталії (Туреччина).

Після виходу у 2006 році збірки дитячих пісень "Відчинилося життя" провела понад 60 концертів з дитячими колективами, що виконують її пісні. Леся Горова – постійний член журі багатьох дитячих конкурсів та фестивалів. З 2008 року співачка була і залишається однією з активних учасників незвичайного концертного проекту спільних виступів з незрячими співаками у супроводі симфонічного оркестру, який має назву на честь однієї з її пісень – "Відчинилося життя".
Детально про всі проекти читати тут. http://www.horova.kiev.ua/instr.htm
Більше про творчість читати тут http://ww
Сподобалось 0 людині
Прикріпити