Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
Фаусто Папетті (італ. Fausto Papetti, 28 січня 1923, Віджу, Ломбардія, Італія — 15 червня 1999, Санремо, Лігурія, Італія) — італійський саксофоніст, натуралізований швейцарець.

Музичну кар'єру Фаусто Папетті розпочав у 1955 році у створеному гурті «Менестрелі джазу» (I Menestrelli del Jazz) разом з Еціо Леоні (Ezio Leoni, акордеон), Джамп'єро Бонескі (Giampiero Boneschi, фортепіано), Пупо де Люка (Pupo De Luca, ударні), Ернесто Вілля (Ernesto Villa, контрабас). «Менестрелі джазу» уклали контракт зі студією Вальтера Гуертлера, тому їх музика була записана на грамофонних платівках на 78 і 33⅓ об/хв, а також з англомовною назвою «The Minstrels Of Jazz».

Оркестр для танців Фаусто Папетті, у якому він був солістом на саксофоні, здобув велику популярність у 1960-их — 1980-их роках. Оркестр виконував легку музику і випускав велику кількість записів на грамофонних платівках на 33⅓ об/хв, аудіокасетах та компакт-дисках. У 1970-их, на вершині своєї кар'єри, він знайов своє місце і отримав значний успіх за кордоном, особливо в Німеччині, Іспанії та на музичному ринку в Латинській Америці.

У 1970-тих роках з'явилися багато його наслідувачів, таких як Джонні Сакс (Johnny Sax) і П’єрджорджіо Фаріна (Piergiorgio Farina).

Помер Фаусто Папетті у Санремо в 1999 році.
------------------------------------------------------------------

https://uk.wikipedia.org/wiki/Фаусто_Папетті
Прикріпити