Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Цей місяць триватиме з 6 червня по 6 липня 2018 року.
Прогноз для приміщення

Північ:
Комбінація зірок може спровокувати головні болі. Якщо Ви страждаєте від мігрені, варто вжити заходів профілактики, тому що можливі загострення і зростання нападів.
Якщо Ви багато часу проводите на півночі Вашої квартири або будинку, в цьому місяці Вас можуть долати думки про перевагу над іншими людьми. Намагайтеся не піддаватися спокусі, щоб не заподіяти біль близьким людям.
Якщо Ви часто перебуваєте на півночі, то намагайтеся в цьому місяці бути особливо законослухняними, не ризикувати, не вступати до сумнівних проектів, не піддаватися спокусам видобутку "легких" грошей. Тим більше, що можуть виникнути грошові втрати. Для послаблення негативних впливів повісьте в цьому секторі музику вітру з шістьма металевими трубочками.

Південь:
Прилетіла енергія руйнування "Жовта п'ятірка", яка принесе свій негатив в цей сектор. Під його впливом люди стануть схильними до інфекційних захворювань. Тому, в першу чергу, уникайте контакту з інфекційними хворими.
Можуть загостритися шкірні захворювання, тому прийміть заходи профілактики, якщо у Вас вже є такі проблеми.
Вплив енергій може спровокувати захоплення азартними іграми або спокуса витратити усі гроші на лотерейні квитки. Нічого доброго з цього не вийде.
Щоб послабити негативний вплив енергії руйнування, повісьте в секторі голосний дзвіночок так, щоб він хоча б періодично дзвонив.

Схід:
Комбінація енергій сприятлива для отримання прибутку, але не сподівайтеся, що гроші впадуть Вам в руки, - доведеться серйозно попрацювати, щоб отримати гідну винагороду. У той же час, якщо заробите авторитет у клієнтів, тоді Ви зможете обійти своїх конкурентів і зайняти міцну позицію в своїй ніші.
Хороша комбінація зірок і для романтичних відносин. Якщо хочете нових відносин, то поставьте тут своє ліжко.
Можна розмістити тут посудину з водою для посилення енергій. Воду треба міняти кожні 3 дні.

Захід:
Дуже неприємна комбінація зірок, яка може вплинути на будь-яку сферу життя. Вірогідні проблеми в стосунках з друзями, колегами, партнерами, членами родини та ін. Будьте готові до суперечок, розбіжностей, намагайтеся не доводити ситуацію до крайнощів,
наприклад таких, як розрив сімейних відносин. Якщо розумієте, що пристрасті напружені до межі, то краще роз'їхатися на якийсь час зі своєю другою половинкою.
Сектор несприятливий для старших жінок, тому що може спровокувати різні захворювання, особливо велика ймовірність прояви і загострення артриту.
Для послаблення негативу можна розмістити в секторі посудину з водою. Воду треба міняти кожні 3 дні.

Південний захід:
Якщо Ви часто проводите час на південному заході, будьте вкрай обережні у поводженні з гострими металевими предметами, тому що присутня ймовірність отримати травми. До того ж, Ви можете стати об'єктом пліток, обговорень і чуток. Спробуйте поставитися до цього, як до безкоштовного піару.
Великий ризик в плані здоров'я для дихальної системи, в першу чергу, легень. Слідкуйте за здоров'ям цих органів, не нехтуйте заходами профілактики.
Послабити негативний вплив зірок можна посудиною з водою. Воду треба міняти кожні 3 дні.

Північний Захід:
Сформована комбінація енергій може привести до проблем зі здоров'ям.
В першу чергу, варто простежити за станом шлунково-кишкового тракту. А жінкам, крім шлунково-кишкового тракту, варто звернути увагу на дітородні органи. Зверніться до лікаря при найменших неприємних симптомах, щоб уникнути ускладнень.
Будьте напоготові, якщо у Вас або членів сім'ї є схильність до набряків, тому що можливі сильні прояви.
Жінки, які проводять багато часу на північному заході, стануть надмірно турботливі до оточуючих. У сімейних стосунках це може проявиться як дріб'язкова опіка над чоловіками, що може привести до непорозуміння.
Чоловікам в такій ситуації слід поставитися з розумінням до другої половинки, адже це всього лише короткочасний вплив енергій.
Для врівноваження енергій розмістить в секторі живу здорову рослину, бажано таку, що ніколи не квітне.

Південний схід:
Кращий сектор в цьому місяці. Якщо Ви проводите багато часу на південному сході, то поєднання зірок може принести у Ваше життя багато радісних подій, таких як просування по кар'єрних сходах, нові фінансові можливості та перспективи розвитку. Сприятливо проводити в секторі більше часу, організувати тут робоче або спальне місце.
Якщо Ви працюєте вдома, можна розгорнути робочий стіл в південно-східному напрямку.
В хороші дні та години можна проявляти активність в секторі:
проводити вологе прибирання, рухати меблі, - це підсилить роботу сприятливих зірок.
Цей сектор сприятливий до тих, хто мріє про збільшення родини. Для цієї мети корисно поставити тут ліжко.

Північний Схід:
Якщо Ви спите, працюєте або проводите багато часу на північному сході, знайте, що Вас буде "штормити". Емоції будуть зашкалювати, а життя буде складатися зі злетів та падінь. Можливі непередбачені витрати, яких, швидше за все, не вийде уникнути.
Але в Ваших силах уникнути порожніх витрат в крамницях та на розпродажі.
Згладити негативні впливи допоможуть предмети червоного кольору.

Прогноз для знаків Східного календаря

Собака і Свиня.

У цьому місяці вам варто пройти медичне обстеження, тому що енергії місяці можуть викликати проблеми зі здоров'ям.
У цьому місяці особливу увагу приділіть печінки: не перевантажуйте її копченої, гострої, смаженої їжею, не зловживайте алкоголем.
У групі ризику - вагітні жінки. У цьому місяці слід бути особливо обережними, уникати перевтоми, застосовувати заходи профілактики, дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, приймати вітамінні комплекси і дотримуватися режиму харчування, щоб уникнути можливих ускладнень.

Кінь.

У цьому місяці радимо Вам вести себе дуже тихо. Енергії місяці можуть зірвати заплановані угоди і домовленості; безпечність за кермом призведе до аварії; сварки в родині приведуть до розриву відносин; взятий в цьому місяці кредит не зможете повернути, а гроші, які Ви дасте в борг, ймовірно до Вас не повернуться і т.д.
Вам не варто приймати зараз відповідальні рішення, якщо можливо, доручіть це комусь іншому, або почекайте до наступного місяця.
Не варто планувати на цей місяць важливі і ризиковані справи, щоб уникнути сумних результатів.

Півень.

Успіх на стороні тих, хто вміє швидко приймати правильні рішення. Але можливі конфлікти, юридичні проблеми, скандали.
Важко в цьому місяці доведеться занадто романтичним і повільним людям, тому що для досягнення цілей важлива напористість, епатаж і дозована агресія.
Тим, хто схильний до азартних ігор, вкрай важливо утриматися від спокуси відвідати казино, тому що присутній великий ризик втратити все, що є.
Для тих Півнів, хто готовий до нових романтичних стосунків, радимо в цьому місяці частіше виходити з їхнього будинку. Ходіть в гості, відвідуйте вечірки, клуби, концерти, виставки, театри та інші велелюдні місця, знайомтеся, спілкуйтеся, зареєструйтесь на сайті знайомств та ін. Загалом, активно рухайтесь до своєї мети, і результати не змусять себе чекати.

Кролик.

У цьому місяці у Вас з'являться нові можливості заробітку. Вам доведеться активно попрацювати, але результати Вас порадують. Тому не втрачайте можливості, що відкрилися.
У відносинах Вас чекає гармонія, всі проблеми підуть. Вас буде оточувати атмосфера турботи і розуміння.
У той же час присутні енергії можуть допомогти Вам знайти розуміння свого призначення в житті, якщо Ви до сих пір були в пошуку.
У цьому місяці Вам буде корисно влаштовувати свята, сімейні вечори, дарувати подарунки, дивитися добрі фільми. Тобто, сприятливо робити все, що приносить радість.

Коза і Мавпа.

У цьому місяці Ви можете потрапити в епіцентр інтриг і пліток. Не намагайтеся встановити справедливість, тому що нічого не доб'єтеся. Корисніше зосередитися на чомусь більш важливому, адже в наступному місяці «добродії» знайдуть собі іншу жертву.
Висока ймовірність харчових отруєнь, тому важливо стежити за своїм харчуванням та гігієною.

Бик і Тигр.

У цьому місяці важливо проявляти гнучкість у всьому, уникайте впертості та твердолобості. Також радимо бути максимально щирими, тому що хитрість і обачність не дадуть очікуваного результату.
Вдалий час для романтики, але не варто сподіватися на довгострокові відносини.
Гарний період для творчості. У цьому місяці у Вас з'являться нові креативні ідеї.
Якщо Ви народилися в рік Бика і готові до нових романтичних стосунків, не сидіть вдома в цьому місяці. Відвідуйте багатолюдні місця, активно знайомтеся, спілкуйтеся, заведіть сторінку на сайті знайомств та ін. Активно йдіть до своєї мети і результати не змусять себе чекати.

Дракон і Змія.

Дуже сприятливий місяць для тих жінок, які мріють про дитину. Висока ймовірність вагітності.
Також в цьому місяці Вам добре влаштовувати свята, вечірки, корпоративи, організовувати весілля. Вірогідні романтичні захоплення, що людям цих знаків буде дуже корисно.
У бізнесі в цьому місяці вдало виступити посередником. Це принесе додатковий дохід, вдачу та авторитет.
Для народжених в рік Змії, місяць принесе нові романтичні відносини. Якщо Ви до них готові, то не сидіть вдома : найчастіше відвідуйте багатолюдні місця, активно знайомтеся, спілкуйтеся, ходите в гості, на вечірки, прийоми, зареєструйтесь на сайті знайомств. Тобто, активно рухайтеся до своєї мети, і Ви зрадієте результатам.

Щур.

Хороший період для підвищення свого авторитету серед підлеглих, якщо Ви - початківець керівник.
Якщо Ви - політик, і Ваша мета - перемога на найближчих виборах, то зараз найвдаліший час, щоб завоювати довіру майбутніх виборців. Таким чином, період благоволить лідерам, чиновникам, політикам, керівникам різного рангу.
У цьому місяці для Вас висока ймовірність ударів, травм, саден та синців. Слід бути обережними при пересуваннях і, особливо, при заняттях спортом. Уникайте екстремальних ситуацій, які можуть спричинити травми.

Поїздки в місяць Земляного Коня

Слід уникати поїздок на південь та північ.

Ремонт.

У поточному місяці вкрай небажано робити ремонт на півночі, півдні, північному заході і південному сході приміщення.

Будьте розумні, обережні і доброзичливі!

Усі Ваши запитання можете писати у коментарях або мені у приватному повідомленні.
Прикріпити