Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Період з 05 квітня по 05 травня 2018 року - місяць Вогняного Дракона.
Це дуже непростий місяць, тому КОЖНОМУ варто прочитати цей прогноз.

До того ж, в кінці Вас чекає крута активація для притягнення грошей.

Весна приносить надію на краще, очікування любові, чогось чарівного і яскравого.

У китайському календарі наступаючий місяць має позначення: Янській Вогонь на Драконі.

Якщо провести аналогію з картинами природи, то Янській Вогонь, це Сонце, яке зігріває все на нашій планеті.

Однак, не все так чудово в прийдешньому місяці. Якщо в березні ніжний Кролик намагався утримати рівновагу в нашому світі, то Вогняний Дракон, який змінює його, "вмикає" зовсім інші енергії ...

У квітні два потужних знаки стихії Землі: Собака та Дракон стануть напроти один одного. За теорією китайської метафізики вони уособлюють дві гори, які стикаються між собою.

Зіткнення Землі приносить різні потрясіння, бажання змін, коригувань і перетворень.

Квітень сприяє зростанню незадоволення тим, що відбувається, загострення накопичених протиріч до рівня прямого конфлікту.
Будь-яке Ваше нейтральне висловлювання може бути сприйняте іншими як образа.
Соціум напружений і неспокійний.

Вогняного (Червоного) Дракона в Китаї ще називають Небесним Драконом, як символ верховної влади, уособлення найвищої справедливості.
Під впливом цього знаку людина може стати провідником світла і мудрості, а може «згоріти» у вогні пристрастей.

І тільки сама людина здатна зробити цей Вогонь добрим, теплим, турботливим, що несе високу Любов.

У сьогоднішньому неспокійному світі кожній людині життєве важливо зрозуміти, в чому істинний сенс життя, і не витрачати свою енергію на задоволення дрібних пристрастей і амбіцій.

Не дарма на Сході кажуть: «Будь гнучким. За життя людина м'яка і гнучка, а смерть робить ії жорсткою. Це відноситься і до тіла, і до розуму, і до душі».

Тому не варто витрачати час даремно, адже час - це, по суті, і є наше життя.

До 15 квітня продовжує свій зворотній рух Меркурій. Цей час добре використовувати для повернення до старих «закляклих» справ, щоб привести їх до ладу, корисними будуть старі зв'язки, а нові знайомства можуть стати швидкоплинними або і зовсім неприємними; можуть з’явитися люди або навіть ситуації з минулого.

Під впливом енергій сильної Землі поточного року намагайтеся не піддаватися депресивному настрою, занурення в себе, вишукування своїх недоліків, апатії та ліні, а також переїдання.

Найбільший успіх чекає тих, хто поступово, маленькими кроками, «step by step», але вперто і наполегливо рухається до своєї мети.
Зміни головним чином очікують тих, у кого в карті народження присутні Дракон (辰) та/або Собака (戌). Але варто бути уважнішими також іншим знакам.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Групи Ризику:
• народжені в рік Дракона та Собаки
• народжені в с 05.04 по 04.05 будь-якого року
• народжені з 08.10 по 06.11 будь-якого року
• народжені в рік Бика та Кози
• народжені з 05.01 по 04.02 будь-якого року
• народжені з 07.07 по 06.08 будь-якого року

Рекомендації по Господарю Дня

Янське Дерево:

до Вас приходить стихія нових ідей, творчості, несподіваних грошей, нових джерел прибутку. Але, якщо елемент Землі Вам несприятливий, то є ймовірність непередбачених витрат. Для Вас Дракон є «Золотою Каретою», якщо у Вас в карті є зіткнення Дракона і Собаки - Вам слід бути дуже акуратними за кермом.

Іньське Дерево:

рекомендації схожі, хоча, для Вас прийшов «Виклик Владі», тому при некорисному Вогні Ви можете стати надмірно збудливими і наполегливими. Може додатися роботи і, відповідно, зростання фінансів, але при некорисної Землі слід контролювати свої витрати.

Янській Вогонь:

прийшов «Дух Насолоди», занадто сильний, тому може зростати лінь, бажання багато і смачно їсти, що загрожує набором ваги. Намагайтеся використати позитивний бік цього Духу в напрямку творчості.

Іньскій Вогонь:

прийшов «Грабіжник Багатства», якщо він корисний, то Вам прийдуть на допомогу, а також можуть з'явитися нові друзі. Якщо ГБ некорисний, то будьте обережні з новими знайомими і Вашим оточенням.

Земля:

Вогонь - це Ваші ресурси, тому Ви можете почати вчитися чомусь новому, або згенеруєте нестандартні ідеї. Якщо Вогонь некорисний, то є ймовірність появи депресії, апатії, надмірного апетиту, - необхідно себе контролювати.

Для Вас Дракон приносить символічну зірку «Демон ілюзій», тому речі і ситуації Ви бачите як в тумані. Не приймайте важливі рішення поспіхом, гарненько поміркуйте та проаналізуйте.

Метал:

Вогонь підніме кар'єрні питання, а в жіночій карті - питання відносин, появи партнера, нового знайомства. Якщо Вогонь корисний, то вас чекає кар'єрний ріст або нові пропозиції по роботі. Якщо некорисний, то Вас почне надмірно контролювати начальство, або висловить невдоволення Вашою роботою. Краще «не висовуватися» і уникати помилок.

Вода:

до Вас прийдуть можливості заробітку та/або професійного просування (при корисності Вогню і Землі). Якщо в карті Ба Цзи є Собака, то може відкритися «Сховище». Якщо Вогонь некорисний, то можливі незаплановані витрати, тому утримуйтеся від імпульсивних покупок. У сфері роботи - рекомендації такі ж, як для Металу. У жінок з ГД Вода можливі нові знайомства.

Тим, кому корисні Вогонь і Земля по карті Ба-Цзи, в квітні можуть розраховувати на додаткову удачу.

До того ж, пам'ятайте про можливість отримати підтримку особистих Шляхетних Помічників та Шляхетних Помічників 2018 року. (Розрахунок цих та інших активацій можна замовити по каналах зв'язку у кінці цієї статті).

Важливо бути спокійними і свідомими та ставитися до всього філософськи: «Все що робиться, все на краще» ...

Сфера відносин
Квітень (після 15 числа) сприятливий для романтики, нових знайомств і навіть вибудовування серйозних взаємин. У цей період почуття будуть розвиватися спокійно, без шалених пристрастей та емоцій.

До речі, розставання теж будуть відбуватися усвідомлено, тихо і мирно.

Безсумнівно: шлюби здійснюються на небесах, але укладають їх на грішній землі.

Тому варто завчасно подбати про те, щоб свято відбулося в найсприятливіші для цього день та годину.
(Цю та інші послуги можна замовити по каналах зв'язку в кінці статті).

Сфера бізнесу та ділових відносин

Тут триває вплив ретроградного Меркурія і краще зосередитися на раніше відкладених справах.
Оскільки будь-які починання і проекти можуть натрапити на серйозні юридичні або адміністративні перешкоди, не варто ризикувати ідеєю та мотивацією.

Відкладіть нові проекти до кращих часів.

Утриматися від ризикованих вкладень в новий бізнес варто тим, у кого Господар Дня Земля Ян (戊) або Земля Інь (己). Краще сконцентруйтеся на деталях і варіантах своєї діяльності та джерелах її фінансування, в тому числі, іноземних.

Сфера поїздок і подорожей

Квітень зовсім небагатий на вдалі дні для початку поїздок.
Але дорожні пригоди будуть не дуже сумними. Досить імовірно, що багатьом доведеться відкласти свою поїздку на якийсь час. Або будуть затримки через чужі запізнення до призначеного часу, або через поламки транспорту.

Також є ймовірність конфлікту з кимось у дорозі, або Ви щось загубите перед поїздкою або втратите в дорозі.

Якщо їхати треба обов'язково, то прийміть заходи безпеки і використовуйте вибір дат та часу початку шляху. (Цю та інші послуги можна замовити по каналах зв'язку в кінці статті).

Сфера здоров'я

Не варто нервувати, якщо Ви щось не встигаєте. Спокійно завершуйте розпочаті справи і проекти, наведіть порядок хоч в чомусь, ніж журитися про брак часу і не зробити нічого.

Високий ризик загострення хронічних захворювань. Особлива увага - сечостатевій системі, органам травлення і селезінці.

Важливо для селезінки і нирок: поменше кислого (Дерево), побільше солоного (Вода) і солодкого (Земля). Менше нервуйте і дотримуйтеся режиму харчування, вживайте супи-пюре, каші, солодкі овочі, мед, горіхи.

Присутній ймовірність нещасних випадків, ударів струмом, травм, падіння з висоти. Тому будьте особливо обережні з технікою і електроприладами.

Має сенс утриматися від присутності в місцях масового скупчення людей і відвідування небезпечних атракціонів, особливо до 15 числа, щоб не ризикувати здоров'ям.

Несприятливі дні місяця Вогняного Дракона

Таких днів мало, але вони - табу для бізнесу, фінансів і відносин. В крайньому випадку, їх можна використовувати тільки для короткострокових подій.

6, 18 і 30 квітня - Руйнівник року

Енергія дня стикається з енергією року. Не підходять для важливих справ (виникнуть непередбачені перешкоди), весілля (висока ймовірність розлучення, проблеми ззовні, труднощі із зачаттям та народженням дітей), відкриття бізнесу і підписання договорів (обіцянки, домовленості і терміни будуть постійно порушуватися), операцій (вірогідність ускладнень), поїздок і переїздів (перешкоди, затримки, неприємні події).

12 і 24 квітня - Руйнівник місяця

Енергія дня стикається з енергією місяця. Рекомендації - як для «Руйнівника року».

4 травня - День без багатства

В такий день категорично не варто робити будь-які фінансові операції, в т.ч. робити великі покупки, вкладати гроші в банк, брати кредити і ін. Також не варто влаштовуватися на роботу, тому що, навіть при успішної співбесіді, заробітна платня може виявитися нижчою за очікувану.

4 травня - Виснажливий день

День приносить занепад сил і згасання. Несприятливий для важливих справ. Весілля в такий день може залишити пару без дітей. Бізнес, розпочатий в такий день, не буде розвиватися, не дивлячись ні на які ресурси і зусилля.

Рекомендації по географічних напрямках

ПОЇЗДКИ ТА ПОДОРОЖІ

Дальні поїздки небажані на Північ і Захід (місячна та річна зірка «П'ять Жовта»). Переміщення в межах будь-якого населеного пункту або його околицях допускаються.

РЕМОНТИ ТА ПЕРЕЇЗДИ

Не бажано : на Північному сході (22,5 ° - 45 °), Південному Сході (112,5 ° -127,5 ° і 135 ° -157,5 °), Півдні, Південному Заході (202,5 ° -225 °) , заході та Північному заході (292,5 ° -307,5 ° і 315 ° -337,5) і Півночі.

ВПЛИВ ЗІРОК, ЩО ЛІТАЮТЬ

Для використання рекомендацій Вам необхідно визначити сектора і місце розташування ліжка, столу і дверей (в квартиру та/або в кімнату).

ПІВНІЧНИЙ ЗАХІД

Сприятливий сектор. Комбінація зірок дає успіхи в навчанні та потенціал у творчості, а також романтичні переживання. Місце сприятливо всім, хто вчиться, хто пов'язаний з інформаційною та інтелектуальною діяльністю, літературою, філософією і т.д.

Використання північно-західній кімнати (сон, робота, навчання, відпочинок) в квітні може залучити у Ваше життя радісні події і корисні знайомства. Однак, зберігайте частку критичності та скепсису. Важливо контролювати свої витрати на нові інтереси і захоплення.

ЗАХІД

Дуже несприятливий сектор. Комбінація енергій приносить хвороби і нещастя. Краща рекомендація: на час піти з цього сектора. Тут не спати і не працювати. Обов'язково пройдіть обстеження, особливо, при наявності хронічних захворювань, оскільки ймовірне загострення.

Якщо тут знаходиться двері в кімнату (квартиру), повісьте на її ручку металевий дзвіночок. Додайте сюди великі предмети з металу. Для посилення захисту від неприємностей можна розмістити в цьому секторі «соляний засіб». (Якщо забули або не знаєте, що це таке, -запитуйте в коментах, я відповім).

ПІВНІЧНИЙ СХІД

Несприятливий сектор. Комбінація енергій Летючих Зірок трактується як «Сокира, яка рубає дерево». Вірогідні проблеми з печінкою, травми ніг у вигляді порізів, в тому числі через ДТП. Будьте обережні і за кермом, і при ходьбі.

Особлива обережність, якщо Ваше число Гуа 3 або Ви - молодий чоловік. До того ж, не варто давати в борг і робити ризиковані інвестиції. Очікується багато роботи, однак не чекайте збільшення винагороди. Зате велика ймовірність використання отриманого досвіду в майбутньому.

Для корекції негативу можна в цей сектор поставити посуд із солоною водою.

ПІВДЕНЬ

Несприятливий сектор. Комбінація енергій: «Ніж, який ріже траву». Імовірність травм від гострих металевих предметів. Сварки, плітки, помилкове тлумачення отриманої інформації.

Якщо Ваше число Гуа 4 або Ви - молода жінка, і Ваша спальня на Півдні, то краще рішення - на час переїхати з цієї кімнати в інше місце.

Енергії, які зібралися в цьому секторі, можуть привести до венеричних захворювань, хвороб горла, легенів, викликати проблеми зі шкірою та алергію.

Для корекції негативу можна в цей сектор поставити посуд із солоною водою.

ПІВНІЧ

Цей сектор є несприятливим весь рік. Комбінація зірок приносить небезпеки і нещастя. Краща рекомендація: на час піти з цього місця. Не спати і не працювати тут.
Як мінімум, уникайте активності в північній частині будинку (квартири, кімнати) протягом усього року.

Ні в якому разі не можна робити тут ремонт!

Якщо Ви проводите багато часу в цьому секторі, то не розпочинайте нових проектів, не беріть і не давайте в борг, не ризикуйте, будьте обережні за кермом, купите страховий поліс, не обговорюйте тут важливі справи.

Контролюйте свої витрати, стежте за своїми речами (телефонами, гаманцями, сумками), уникайте сварок і конфліктів.
Фокус уваги - на нирки і сечостатеву систему. Варто пройти обстеження, тому що велика ймовірність загострення захворювань.

Якщо на Півночі знаходиться двері в кімнату (квартиру), повісьте на ручку дверей металевий дзвіночок. Можна додати масивні металеві предмети (навіть гирі або гантелі).

Для посилення захисту від неприємностей можна помістити в цьому секторі «соляний засіб».

ПІВДЕННИЙ ЗАХІД

І знову несприятливий сектор. Комбінація Летючих Зірок приносить головний біль у всіх сенсах. Дорослі або старші члени родини, люди, що займають керівні посади і люди з Гуа 6 та/або 9, які часто знаходяться в цьому секторі, можуть отримати проблеми на роботі і в стосунках. Намагайтеся не нервувати, наберіться терпіння, не гарячіться, не підвищуйте голос, особливо, якщо у Вас є схильність до підвищення тиску.
По можливості, не спите і не працюйте тут в квітні цього року.

СХІД

Комбінація енергій дає можливість крадіжок, дрібних поранень або укусів.
Сектор хороший для навчання і пошуку потрібної інформації, а так само для творчості.

Однак, якщо Ви часто перебуваєте в цьому секторі, будьте уважні і обережні, прийміть заходи безпеки, купить страховку, змініть ключі і паролі, не довіряйте малознайомим людям, перевірте надійність замків і дверей, захистить особисту інформацію та важливі для Вас відносини.
Слідкуйте за Вашими словами і не починайте нових проектів в цьому місяці.

Для захисту від неприємностей використовуйте «соляний засіб».

ПІВДЕННИЙ СХІД

Цей сектор несприятливий в квітні. Комбінація енергій провокує затягування справ і послаблює здоров'я. Якщо тут знаходиться вхідні двері в квартиру (чи в кімнату) або Ваша спальня, то найкраще на час переїхати в інше місце.

Якщо це неможливо, то правильно харчуйтеся і приймайте вітаміни, БАДи тощо, бо ймовірні проблеми з суглобами, шлунком, шкірою та гінекологією.

Можна розмістити тут металеві предмети та/або повісити «музику вітру» на 6 або 7 трубочок.

Розумно та свідомо приймайте рішення, контролюйте свої емоції, бережіть здоров'я і всі негаразди будуть оминати Вас.

Рекомендую в Ваш щоденник записувати все, що з Вами відбувається (хоча б коротко), щоб пізніше проаналізувати вплив різних енергій. Це дозволить скорегувати плани не тільки відповідно до моїх загальних рекомендацій, а й з Вашими індивідуальними особливостями.

А зараз для самих терплячих - обіцяна винагорода: активація «Зігрівання Грошовою Зірки».

Це одна з найпростіших технік залучення грошової енергії, до того ж, вона має накопичувальний ефект.
Чим частіше робите, тим краще вона працює.

Але важливо пам'ятати, що багато що залежить від періоду Вдачі, в якому знаходиться зараз людина, яка робить активації.
Деякі «випадково» отримають гроші на телефон, а хтось отримає поїздку на Венеціанський карнавал ...

Простір саме вирішує, що саме в цей момент часу Ви здатні отримати.

Треба бути вдячними за будь-який подарунок!

Найбільш часто трапляються наслідки цієї активації: зростання продажів, або збільшення суми від кожного продажу, зростання числа клієнтів та/або угод. Якщо Ви не займаєтеся бізнесом, то, можливо, Ваша друга половинка зробить Вам несподіваний подарунок, або на роботі отримаєте позапланову премію.

У кожного спрацьовує по-різному, в залежності від Вашого періоду вдачі, джерел доходу та ін.

Що треба зробити?

У зазначений час в зазначеному секторі запалити свічку. Я беру «плаваючі» свічки, які впевнено горять більше 2-х годин.
Свічка повинна горіти 1,5 години*, але краще залишити її до кінця доби.

* У таблиці вказані години за місцевим часом. Краще відступити по 15 хвилин від початку і кінця вказаного періоду, тому виходить 1,5 години.

Обов'язково прийміть всі заходи безпеки, щоб свічка не впала або не зачепила будь який предмет. Не допускайте до свічки маленьких дітей або домашніх тваринок.

Не має сенсу запалювати свічку в туалеті і ванній - ефекту майже не буде.

Дата Час Сектор
8 квітня 01-03 та/або 17-19 та/або 21-23, Південний Захід 2/3,
запалюємо в будь-який з цих крім народжених
інтервалів або в усі. в рік Щура

11 квітня 17-19 Південний Захід 2/3,
крім народжених
в рік Кролика

18 квітня 01-03 та/або 09-11 Південний Захід 2/3,
крім народжених
в рік Собаки

23 квітня 19-21 Південний Захід 2/3,
крім народжених
в рік Кролика

28 квітня 11-13 та/або 17-19 Південний Захід 2/3,
Прикріпити