Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Місяць Дерев'яного Кролика триватиме з останньої години 5 березня до ранку 5 квітня 2018 року. У березні, як і в лютому, і Небесний Ствол (верх) і в Земна Гілка (низ) представлені однаковим елементом: Деревом.


Але, треба відмітити, що енергії березневого Дерева будуть відмінні від лютневих. Дерево, яке «править» в березні, часто називають Квіткою, тому що воно більш гнучке і ніжне. Тому вплив Дерева такий ж сильний, як і в лютому, але вже набагато простіше знайти компромісні рішення.
Тому, якщо в лютому у Вас були ситуації, з яких Ви не змогли вийти переможцем або, хоча б, з найменшими втратами, то в березні можна спробувати переграти ситуацію заново. Звичайно, роздратування і впертість поки не пішли, але, використовуючи зважений підхід, мудрість та дипломатію, домовитися буде дещо легше. Як то кажуть, в цьому випадку "м'якість переможе жорсткість". Рекомендується бути терплячими і проявляти більше гнучкості.
Дерев'яний Кролик надзвичайно чарівний і має здібності пов'язувати і об'єднувати людей. І в результаті він отримає все що захоче!
Якщо стихія Дерева корисна для Вашої карти Ба Цзи, то цей місяць може принести Вам удачу.
До того ж, для людей з елементом особистості Вода Інь і Вода Ян Кролик є Шляхетним Помічником, що допомагає отримати несподівану додаткову допомогу.
Для людей, що народилися в роки Тигра, Коня, Собаки в березні активується Квітка Романтики, що підсилює їх привабливість. У цих людей з'являться нові романтичні можливості, а ось як вони їх використають, залежить тільки від них.
Для людей, що народилися в день Щура, Кролик є Чарівником Кохання, він посилить їх чуттєвість, сексуальність і наділить особливою привабливістю на весь місяць.
Удачу в коханні можна додатково підсилити прогулянками в сприятливі напрямки. Пишіть 3 плюса в коментарях, якщо хочете отримати розклад таких прогулянок.
Березень пов'язаний з романтикою, він робить нас привабливими для протилежної статі, викликає в людей бажання ніжності та ласки.
Тому, в місяць Дерев'яного Кролика дуже сприятливо знайомитися, якщо Ви поки без пари; виступати на публіці, зачаровуючи оточуючих; просити обновки, подарунки, нову посаду, особливо в деякі дні, які наділять Вас магією, що не допускає відмови.
Але, у такий понад привабливості є, на жаль, і зворотна сторона: нестриманість, ревнощі, скандали на сексуальному ґрунті.
Так що, якщо дуже тягне з кимось посваритися, - відкладіть це до квітня. Тоді емоції і пристрасті стихнуть і розмова буде більш продуктивним.
ЕМОЦЇЇ
Визначальна емоція березня - роздратування. Це відбувається через те, що Дерево (березень) контролює Землю (рік), а так як Земля відповідає за терпіння, то пристрасті можуть кипіти у тих людей, яким складно себе контролювати.
Ще одна дуже важлива якість Дерева - доброта. Тобто саме час зайнятися благодійністю.
Не менш важлива якість стихії Дерева - боротьба. Привід для спору може бути абсолютно будь-який, але це зіткнення, швидше за все, закінчиться сваркою і образою.
Як уникнути неприємностей:
• Тренуйте своє терпіння і не ображайтеся на нестриманість Вашого оточення;
• Надавайте розумну посильну допомогу іншим.
ЗДОРОВ'Я
Тут рекомендації аналогічні лютневим. Тобто в зоні ризику опинилися печінка та жовчний міхур, тому можуть початися весняні загострення хвороб цих органів. І, як загальна тенденція року, - проблеми з органами травлення.
Китайці пов'язують ці проблеми з поняттям Вітру. У стародавніх книгах пишуть: «Вітер - начальник 100 хвороб». Зауважу, що мається на увазі не тільки вітер фізичний. Мова йде про внутрішні процеси, що взаємодіють із зовнішніми явищами. Тому весна - час простудних захворювань.
Також можуть «нагадати про себе» суглоби, шия і хребет.
Тому рекомендується всім, у кого слабкі травна чи/та дихальна системи, або турбують суглоби, відвідати грамотного доктора і отримати рекомендації щодо профілактичних заходів.
В цьому році вкрай важливо приділяти увагу своєму здоров'ю.
Особливу увагу варто звернути тим, у кого в карті Ба Цзи сильний елемент Дерева, або ж, якщо Дерево відсутнє на тлі сильної Землі або Металу.
Сприятливі дати на березень 2018
8, 20 березня - вдалі для будь-яких позитивних справ. Відмінний старт і всі шанси на успіх. Однак, можливі непередбачені грошові витрати. Будьте пильні!
Дати не підходять людям, що народилися в рік Змії.
16, 28 березня - гарні для початку будь-яких довгострокових справ. Енергія дня дуже стабільна. Сприятливо для відкриття нової справи, укладення договорів про партнерство, для вступу до шлюбу.
Дати не підходять людям, що народилися в рік Бика.
Несприятливі дати місяця Дерев'яного Кролика
З 23 березня і до 15 квітня триватиме період РЕТРОГРАДНОГО МЕРКУРІЯ, в який не рекомендується:
- починати нові справи;
- міняти роботу;
- переїжджати;
- вступати до шлюбу або розлучатися;
- робити великі покупки, особливо того, що рухається (в т.ч. автівки).
Цей період відмінно підходить для завершення забутих та відкладених справ, поглиблення знань, наведення ладу та систематизації.
6, 13,18, 25,30 - несприятливо для початку будь-яких справ і з'ясування відносин
5,8,17,20,29 березня і 1 квітня - несприятливо для поїздок та для подання документів в будь-які органи: може призвести до втрати документів, отримання їх із помилками, затягуванням вирішення питань
9,21 березня і 2 квітня - несприятливо для побачень, також не варто відвідувати лікаря
7,19,31 - не підходять для підписання документів і початку справ, які мають короткий термін реалізації
10,22 березня і 3 квітня - не підходять для підписання документів і початку справ, які мають тривалий термін реалізації
Де можна робити Ремонт
Цей місяць несприятливий для ремонту і проведення активацій в секторах: Північно-Схід 1 і 2, Північ, Північно-Захід, Захід, Південно-Захід 2 і 3, Південний Схід 1.

Рекомендації по напрямках в приміщенні
ПІВНІЧНИЙ ЗАХІД
У березні - один з найбільш несприятливих секторів. Не варто спати в цьому секторі (в т.ч. і по малому Тай Чи).
Якщо Ви змушені використовувати цей сектор, то необхідно:
1. Повісити на двері металевий дзвіночок.
2. Не давайте і не беріть в борг.
3. Не робіть ризикованих дій (особливо з грошима).
4. Не залишайте свої речі без нагляду, тому що вірогідні крадіжки і втрати.
5. Обстежте органи слуху, сечостатеві органи і пролікуйте їх за необхідністю (особливо чоловікам).
Тримайте під рукою засоби захисту від опіків, перевірте пожежну безпеку, а також попередьте протікання води.
ПІВНІЧ
Ще один несприятливий сектор весь рік. Не спіть тут і не користуйтеся північними дверима.
Якщо Ви змушені використовувати цей сектор, то необхідно:
1. Повісити на двері металевий дзвіночок, оптимально - розмістити в секторі засіб «Сіль-вода-монети». (Якщо не знаєте, як це робиться – запитайте в коментарях, я відповім).
2. Не давайте і не беріть в борг, обережно з інвестиціями.
3. Вірогідні проблеми з кров'ю, органами зору, серцем.
Тримайте під рукою засоби захисту від опіків, перевірте пожежну безпеку. Намагайтеся проводити тут менше часу.
ПІВНІЧНИЙ СХІД
Велика небезпека крадіжок. Це навіть не обов'язково крадіжка фізичних речей, можна очікувати крадіжку інтелектуальну. В результаті можуть постраждати і наповненість гаманця, і відносини, так як за цим можуть слідувати сварки. Будьте обережні зі словами, тому що то, що Ви казали комусь від душі, може перевернутися догори ногами ...
Крім того, цей сектор в березні небезпечний для печінки, жовчного міхура, що викликає нестриманість, дратівливість і, часом навіть, гнів.
СХІД
У цьому місяці варто приділити увагу профілактиці захворювань носа, горла, рота, легень.
Є ризик загоряння електроприладів.
Будьте уважні до слів, які Ви вимовляєте, так як випадковий «ляп» може привести до сварки.
«Підштовхуйте» себе, щоб подолати лінь в реалізації своїх ідей і проектів.
Знайдіть нові способи, щоб залучити додаткові ресурси та/або нових людей, здатних вирішувати існуючі завдання.
ПІВДЕННИЙ СХІД
Південний Схід цілком гарний! Тривале перебування в цьому секторі посприяє одержанню швидких грошей. Але ця енергія агресивна, тому намагайтеся не піддаватися азарту і тримати емоції під контролем.
Якщо Ви перебуваєте під впливом цього сектора (тобто у вас тут знаходяться двері вхідні, двері в кімнату, ліжко, робочий стіл або плита), з одного боку, це може сприяти швидкому старту або ризикованій угоді, в якій реально зірвати великий куш (швидка інвестиція і т.д.).
Але, з іншого боку, Ви можете не помітити пастки, яка може привести до фінансових втрат, суперечок та судових розглядів.
Без сумніву, шансом варто скористатися. Але після виграшу потрібно зробити перерву на місяць для ретельного аналізу і планування подальших дій.
Маленьким дітям, особливо хлопчикам, Південний Схід в цьому місяці може принести проблеми.
Також сектор шкодить здоров'ю печінки, жовчного міхура, суглобів (особливо рук).
У секторі сприятливо палити свічки для згладжування негативних впливів.
ПІВДЕНЬ
У березні цей сектор може принести як багато корисного, так і не дуже корисного.
Південний сектор хороший для фінансової удачі. Перебування в цьому секторі допоможе добре заробити. Однак, доведеться потрудитися. Намагайтеся не перенапружуватися!
З одного боку, цей сектор сприятливо використовувати для навчання і занять творчістю, романтичних зустрічей з коханою людиною або знайомства з кимось, якщо Ви поки без пари.
Можливо також деяке збільшення навантажень на роботі, але і премію можуть дати.
З іншого боку, це місце несприятливо для здоров'я дітей, а також для дорослих, які прагнуть налагодити відносини, особливо для тих, у кого Гуа 8.
ПІВДЕННИЙ ЗАХІД
Південний Захід в березні дуже гарний! Енергії цього сектора допоможуть в просуванні і реалізації планів, в будь-який розумової діяльності. Корисно частіше тут перебувати.
Якщо Ви перебуваєте під впливом цього сектора (див. вище, що означає «перебувати під впливом сектора») і у Вас є якісь незавершені справи і плани, терміново приступайте до їх реалізації, адже комбінація енергій може дати Вам дисциплінованість, жорсткість і, в той же час, вміння скористатися новою інформацією. Сектор сприяє успішному навчанню, зміцненню авторитету.
Якщо у Вашої дитини проблеми з дисципліною або навчанням, то розмістить в цьому секторі її ліжко або її робочий стіл - це допоможе їй сконцентруватися і налаштуватися на отримання результату.
Незважаючи на відсутність у цьому секторі прямої вказівки на прихід грошей, тим не менш, вони можуть прийти через допрацьовані та/або завершені проекти, на які раніше Вам не вистачало сил, часу або знань.
Перебування в цьому секторі може принести Вам довгоочікувану інформацію, використання якої допоможе Вам просунутися в кар'єрі або розширити свою сферу впливу.
ЗАХІД
Захід несе ризик проблем зі здоров'ям протягом усього року. Особливо варто звернути увагу в цьому місяці на здоров'я системи травлення, легень, голови. Крім того, можуть проявитися лінь, апатія, млявість, схильність до депресії.
Найчастіше звичайного доведеться підштовхувати себе, щоб подолати ці негативні прояви.
По можливості, краще взагалі не використовувати цей сектор в 2018 році.
АКТИВАЦІЇ
За допомогою грошових активацій можна отримати невеликі швидкі гроші, які прийдуть протягом 3-7 днів.
Або залучити більше довготривалу Удачу Процвітання, ефект від якої прийде через кілька тижнів.
Для проведення грошової активації треба запалити звичайну свічку в певному місці в певний час. Після закінчення часу свічку погасіть, її можна буде використати іншим разом.
13 березня в годину Дракона (07: 00-09: 00 на Вашому годиннику)
Місце активації – Південний Захід. Не варто проводити тим, хто народжений в рік Собаки.
Ознака того, що активація спрацювала: побачити людину в жовтій сорочці або почути зграю співаючих птахів, або почути шум барабанів.
Якщо не побачили нічого і не почули - зовсім не означає, що активація не спрацювала.
20 березня в годину Коня (11: 00-13: 00 на Вашому годиннику)
Місце активації – Північний Схід. Не варто робити тим, хто народжений в рік Змії.
Ознака того, що активація спрацювала: побачити людину в зеленому одязі або дітей, що плачуть, або дітей, які несуть металевий предмет.
Якщо Ви не помітили ознаки, це не означає, що ефекту не буде. Так звані «маніфестації» є лише додатковими знаками Всесвіту.
Сектора для визначення місця даної активації визначаються накладенням квадрата Ло Шу на план будинку, тобто по 9-ти Палацам.
Активація «Птах, що падає в гніздо»
Може принести приємні несподіванки. Справи просуваються без особливих зусиль. Найчастіше ті проблеми, які давно Вас турбували, вирішуються легко і природньо.
Для активації: сісти в певний сектор свого будинку або офісу, і провести в такому стані дві години. Розташовуйтеся якомога ближче до зовнішньої стіни - так сильніше впливають енергії.
Можна в цей час працювати або здійснювати важливі дзвінки. Або просто розслабитися, почитати книгу, помедитувати, помріяти про найзаповітніше.
13 березня в годину Мавпи (15: 00-17: 00), в Південно-Східній частині будинку або офісу.
21 березня в годину Коня (11: 00-13: 00), в Східній частині будинку або офісу.
Сектора для "Птахи, що падає в гніздо" визначаються накладенням квадрата Ло Шу на план будинку по 9-ти Палацам.
Для регулярних грошових активацій Ви можете застосовувати наш «Індивідуальний календар на 2018 рік".
ЗАЛУЧЕННЯ ДОПОМОГИ
Для прориву в справах, для нейтралізації неприємностей Ви можете увімкнути фонтан або вентилятор, або запалити свічку на дві години на секторі Південно-Схід-3.
Сектор визначається накладенням шаблону «24 Гір».
14 березня в годину Півня (17: 00-19: 00). Дата не підходить тим, хто народжений в рік Свині.
АКТИВАЦІЯ БАЖАНЬ
Для цього потрібно в певний час розташуватися спиною до певного напрямку, зосередитися і робити уявні побажання. Сприятливі енергії допоможуть активувати Ваше побажання і створити настрій на здійснення мети або мрії. Можуть притягнутися нові можливості, до яких варто придивитися і не упустити.
11 березня в годину Свині (21: 00-23: 00), спиною в Західному напрямку робити побажання про отримання грошей, прибутку, матеріальних цінностей.
13 березня в годину Собаки (19: 00-21: 00), спиною в Північному напрямку робити побажання про кохання, романтику, гармонізацію відносин.
15 березня в годину Мавпи (15: 00-17: 00), спиною в Південно-Західному напрямку робити побажання на тему кар'єри, підвищення, новій посади, розширення бізнесу.
Ще більше різних активацій, в тому числі персональних (для Вашої дати народження) Ви знайдете в нашому «Індивідуальному календарі на 2018 рік".
Якщо Вам сподобалася ця стаття, пишіть «+» в коментарях, діліться з друзями.
Якщо у Вас з'явилися запитання, пишіть їх в коментарях або в особистому повідомленні або по інших каналах зв'язку:
пошта : Clairelenes@gmail.com
телефон : +38 097 222 73 44 або +38 095 253 99 87
Skype : lena.ryzhevalova
Прикріпити