Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Кожен день китайського календаря позначений одним iз 12 індикаторів.
Індикатори показують, якими справами краще займатися в цей день. Яких дій слiд уникати і чи буде день вдалим вцілому.

Не буває повністю поганих або повністю хороших днів. Вони просто відрізняються за своєю природою. Поєднання індикаторів, сузір'їй та інших показників дозволяють будь-який день використовувати оптимально.

У мистецтві вибору дат вважається, що кожен день має свого управителя. Цей управитель має свій характер і керує енергіями дня.

12 управителів слідують один за одним за певним порядком і встановлюють пріоритетні напрямки на кожен день. Діючи відповідно до енергій дня, можна позбутися небажаних подій і почати жити на хвилі вдачі.

Отже, прогноз на тиждень з 26 лютого по 4 березня 2018 року.

丑 ПОНЕДІЛОК. 26.02.2018. День Земляного Бика. Індикатор: Закриття. Сузір'я: Небезпека. Зіткнення: Три Ша року і місяця.
Загальні тенденції : дуже несприятливий день. Поєднання показників вказує на необхідність утриматися від важливих справ. Не варто починати нічого важливого, не ініціювати жодних змін.

Особливо обережним треба бути людям, народженим в роки Кози.

Стародавні джерела тлумачать цей день так: підходить для завершення будь-яких справ, вивішування афіш, розбору кореспонденції, написання листів. Таким чином, можна повідомляти про свої наміри, займатися питаннями реклами, озвучувати свої вимоги партнеру, розсилати повідомлення.

В такий день рекомендується викидати непотрібні речі, позбавлятися від шкідливих звичок, відсікати непотрібні зв'язки.
День iз сильною енергетикою, але таїть в собі небезпеку провалу. Добре промiркуйте всі свої дії і не беріться за ті питання, в яких Ви недостатньо компетентні.

У другій половині дня корисно надавати допомогу тим, хто її потребує, і займатися благодійністю. Особливо тим, у кого Господар Дня - Янський Земля. Вважається, що все, що ми віддали людям в цей день, повернеться до нас в набагато бiльшому розмiрi.

У першій половині дня вельми сприятливі стрижка та фарбування волосся: наділяє інтуїцією і проникливістю. У другій половині дня: вкрай несприятливі, несуть загрозу травм і нещасних випадків.

В цей день будуть вдалі покупки: будь-які речі для дому, нерухомість, оздоблювальні матеріали, антикваріат, продукти харчування, напої.

寅 ВІВТОРОК. 27.02.2018. День Металевого Тигра. Індикатор: Встановлення. Сузір'я: Палата.

Загальні тенденції : гарний день для важливих справ і будь-яких починань. Поєднання енергій дня обіцяє підтримку і успіх в будь-яких питаннях. Можна міняти роботу або вступати до нової посади, проводити перемовини, брати шлюб, займатися фінансовими питаннями, починати будівництво.

Вважається, що все розпочате в цей день призводить до успіху та процвітання.

День не принесе успіху тільки тим, хто народився в роки Мавпи.

День дуже гарний для надання допомоги та зайняття благодійністю у всіх її проявах. До того ж, Ви можете як самі комусь допомогти, так і попросити когось допомогти Вам.

Друга половина дня може нагадати про давні незакритi питання, зазвичай кармічної властивості. Якщо Вам вдасться сьогодні завершити ці справи або відносини, то Ви позбудетеся них назавжди.

Стрижки і фарбування волосся в першої половині цього дня несприятливі, тому що несуть загрози для здоров'я. Краще перенести цю процедуру на другу половину дня, це посилить Вашу привабливість.

В цей день будуть вдалі покупки прикрас і коштовних речей, якими Ви рідко користуєтеся. Не робіть спонтанних покупок!


卯 СЕРЕДА. 28.02.2018. День Металевого Кролика. Індикатор: Усунення. Сузір'я: Стіна.

Загальні тендендіі: Поєднання енергій сприятливі для підготовки до масштабних подій і усунення недолiкiв. День закладання фундаменту та усунення того, що заважає рухатися далі.

Нових великих справ починати не варто - краще зайнятися грунтовною підготовкою. Це особливо актуально для людей, що народилися в роки Півня.

Перша половина дня може нагадати про давні незакритi питання, часто кармічних властивостей. Знайдіть в собі сили сьогодні завершити ці справи або відносини, інакше вони будуть турбувати Вас знову і знову.

Стрижки і фарбування волосся в першій половині дня притягують щасливі випадковості і підсилюють Вашу привабливість, у другій половині дня - гарні для кар'єри і фінансів, а також покращують стан волосся.

Будуть вдалі покупки шикарних і ексклюзивних речей, прикрас, косметики, якими Ви рідко користуєтеся. Але ці покупки не повинні бути спонтанними.


辰 ЧЕТВЕР. 01.03.2018. День Водяного Дракона. Індикатор: Наповнення. Сузір'я: Ноги.

Загальні тендендіі: сприятливі зірки затьмарені Руйнівником року, тому не варто починати глобальних і важливих справ.

Особливо несприятливо відкривати новий бізнес, займатися юридичними питаннями, будівництвом та земляними роботами.
Особлива обережність - народженим у роки Собаки. Ніяких важливих справ, краще обмежитися виконанням своїх повсякденних обов'язків.

Цей день наділяє нас здатністю помічати навіть найдрібніші похибки та недоліки. Сьогодні легко впоратися з багатьма рутинними справами, добре займатися будь-якою роботою з документами, звітністю, в т.ч. бухгалтерською.

День відмінно підходить для прибирання, наведення порядку, чищення всього і вся. Вдалий день для заняття своєю зовнішністю і доведення її до досконалості.

Стрижки в першій половині дня покращують стан волосся і хороші для кар'єри і фінансової удачі.
У другій половині дня - несприятливі для психічного стану і здоров'я в цілому.

Вдалі в цей день практичні покупки: канцелярія, техніка, повсякденний одяг і взуття, предмети гігієни, господарські дрібниці, добрива, тварини, рослини, ліки.


巳 П'ЯТНИЦЯ. 02.03.2018. День Водяної Змії. Індикатор: Баланс. Сузір'я: Холм.

Загальні тенденції дня: гарний за всіма показниками, тому будьте активними і дійте! Таке сприятливе поєднання характеристик дня буває нечасто. Все, що Ви почнете в цей день, стане фундаментом майбутнього успіху і процвітання.

Практично відсутні будь-які негативні впливи.

День ідеально підходить для вирішення питань партнерства з рівними правами сторін. Добре вирішувати юридичні справи, відкривати спільний бізнес, розподіляти будьщо між партнерами.

День гарний для весілля, за умови, що будь-хто з пари не народжений в рік Свині.
Але варто враховувати і вплив повного Місяця, тому що в цей період важко контролювати свої емоції. Є небезпека наговорити зайвого або пійти за покликом інстинктів.

В такий день краще уникати спілкування з неприємними людьми, не вживати алкоголь.

Важливий нюанс цього дня: правда обов'язково вийде на поверхню. Чи стане ясно видно те, що раніше здавалося незрозумілим та невизначеним. Вам як би "наведуть різкість".

Стрижки несприятливі для здоров'я, можуть викликати занепокоєння, страхи, помилки, зради, пороки, потяг до поганих звичок. Фарбування допустимо в другій половині дня.

Покупки вдалі практичні, "господарські", ті ж, що і в попередній день, а саме: канцелярія, техніка, повсякденний одяг і взуття, предмети гігієни, господарські дрібниці, добрива, тварини, рослини, ліки.


午 СУБОТА. 03.03.2018. День Дерев'яного Коня. Індикатор: Стабільність. Сузір'я: Засiки.

Загальні тенденції дня: дуже сприятливий день, поєднання енергій сприяють у справах, яки передбачають стабільність та сталість. Можна підписувати договори, влаштовуватися на нову роботу, відкривати бізнес, вступати до шлюбу. Молодята такого дня мають всі шанси відзначити не тільки Золоте, але й Діамантове весілля.

Єдиний знак, якому сьогодні не варто проявляти активність, в т.ч. і грати весілля, - рік Щура.

В такий день поліпшується взаєморозуміння з оточуючими людьми, день гарний для прийомів, вечірок, презентацій, будь-яких святкових та урочистих заходів.

Ефективними будуть поїздки та перемовини, що спрямовані на розвиток та життєзабезпечення родини та/чи бізнесу.

У цей день легко помиритися зі своїми недоброзичливцями, пробачити кривдників, зрозуміти мотиви поведінки інших людей.
Енергії дня сприяють більш м'якому та позитивному сприйняттю людей та явищ, які раніше викликали різке відторгнення.

Обов'язково скористайтеся цим днем, якщо Вам треба з кимось домовитися, помиритися, налагодити відносини!

Цей день сприяє гармонізації відносин між чоловіком і жінкою. Виводить їх на новий рівень. Можна призначити зустріч на це день, якщо в Ваших відносинах наступив деякий ступор.

Проведіть цей день зі своєю другою половинкою для зміцнення відносин. Це ніколи не завадить, а сьогодні пройде особливо вдало!

Стрижки несприятливі, фарбування можливе.

Вдалі покупки: косметика, парфумерія, одяг, взуття, аксесуари, твори мистецтва, оздоблювальні матеріали, декор.


未 НЕДІЛЯ. 04.03.2018. День Дерев'яної Кози. Індикатор: Утримання. Сузір'я: Плеяди.

Загальні тенденції дня: Сьогодні краще не провадити активних дій, обмежтеся виконанням повсякденних справ. Енергії дня слабкі, краще використати цей час для відпочинку.

Сприятливі всі види спілкування: з друзями, з колегами, а також нові знайомства. Завдяки позитивному настрою і невимушеному спілкуванню можна легко підняти свій авторитет, побудувати нові відносини і зміцнити зв'язки.

Не дуже гарний день для Бика. Відпочивати краще пасивно, але без алкоголю та переїдання.

Стрижки несприятливі, тому що можуть принести емоційну нестабільність і перешкоди в справах. Фарбування волосся допускається.

Вдалі ті ж покупки, що і в попередній день: косметика, парфумерія, одяг, взуття, аксесуари, твори мистецтва, оздоблювальні матеріали, декор.

Це все про майбутнiй тиждень.
Свої запитання пишіть в коментарях або мені в особистих повідомленнях.

Бажаю всім чудового Фен Шуй і до зустрічі!
Прикріпити