Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Всім нам, навіть дорослим, хочеться дива, і тому ми не перестаємо вірити в казки.
16 лютого настане новий рік за місячним календарем. На сході в цю новорічну ніч зустрічають Бога щастя і Бога Багатства.

І це не дивно - всі хочуть бути багатими і щасливими! Китайці дуже згуртовано проводять "чарівні" ритуали, а чому б і нам не зробити?!

Тим більше, в сучасному світі існує прекрасна тенденція, коли різні красиві традиції переймають іншими народами і країнами. Тому пропоную провести гарний ритуал зустрічі китайського нового року за місячним календарем! Незважаючи на деяку казковість і на подив скептикам, це приносить результати.

У 2018 році ця подія припадає на ніч з 15 на 16 лютого. Бог Багатства приходить з півночі, а бог Щастя приходить з північного сходу. Вважається, що якщо їх добре попросити, то вони обдарують нас достатком матеріальним та духовним.

Ця ніч реально супер - особлива (хай вибачать мене філологи)! Не здумайте просто лягти спати - ви проґавите справжній феєрверк енергій! За багатьма параметрами це будуть найсильніші енергії в цьому році.
На жаль, народженим в рік Півня, цей ритуал проводити не можна.

Зустрічати Богів можна з 0 до 7 ранку за місцевим часом, але найбільш потужні енергії будуть з 0-20 до 0-50.
Для ритуалу потрібно заздалегідь приготувати наступне:
1) Зображення Бог Багатства (Бога Цай Шень Йе) (1-е фото)

Добре, якщо знайдете його зображення або фігурку, що сидить на Тигру. Також часто Бога Цай Шень Йе зображують із золотим злитком. Це могутнє божество захищає від нещасть і дарує удачу.

2) Зображення Бога Щастя (Бога Цао Шень) (2-е фото)
Ще його називають Бог Ян Ден Дей і зображують усміхненим, з двома веселими дітлахами, в яскравому одязі, з золотими монетами або прикрасами.
3) Ароматичні палички - 18 штук, допустимо три. (Можна поставити, але не запалювати при алергії на пахощі).
4) Свічки будь-якого кольору, в класиці треба 18 штук, але мінімум 8.
5) П'ять видів різних фруктів.
6) Три різновиди солодкої випічки.
7) Кілька видів сухофруктів.
8) 6 різних овочів або 6 готових вегетаріанських страв.
9) 5 чарок саке або білого вина.
10) 5 чашок зеленого чаю.
11) Різні атрибути Багатства на Ваш смак.
12) Стіл для проведення ритуалу треба накрити червоною скатертиною. Також можна взяти гарну скатертину будь-якого кольору. Стіл встановлювати ідеально на шляху Богів або біля головних дверей, але Ви можете розмістити там, де зручно.
13) Список бажань писатимемо червоною пастою або червоним фломастером, можна написати кожне бажання на окремому листочку. В низу аркуша вкажіть Ваші ім'я та адресу (щоб Боги знали, куди доставити подарунки). Списки кладемо поруч із зображеннями Богів. Після ритуалу листочки з бажаннями треба прибрати в затишне місце, зберегти до наступного року, і через рік подивіться, що виповнилося. (Щодо переліку бажань - в кінці статті).

Перед ритуалом:
* Обов'язково прийняти душ
* Одягти наряд червоного або жовтого кольору (можна і будь-який інший, але не чорний).

Зображення (або фігурку) Бога Багатства помістите в південному секторі або на північній стіні, обов'язково обличчям на південь, як ніби він прийшов з півночі, а зображення Бога Щастя - на південному заході або на північному сході на стіні, обличчям на південний захід (тому що він прийшов з північного сходу). Особливо добре, якщо у Вас в на півночі або північному сході є двері або вікна.

Наведений мною список інгредієнтів є класичним. АЛЕ! Якщо Ви не змогли щось знайти, це зовсім не привід не проводити ритуал! Бог Багатства і Бог Щастя будуть раді і більш скромному частуванню! Адже важливі не підношення, а Ваш настрій на виконання бажань, віра в те, що Ваше бажання (без шкоди для інших) обов'язково здійсниться.

Самий ритуал:

На час ритуалу включаємо все освітлення в будинку! Позитивний настрій під час ритуалу обов'язковий! За класичними правилами: старший представник родини запалює свічки і пахощі, відкриває вікна і головні двері, особливо, якщо вони на півночі або північному сході, і вголос запрошує Богів відвідати цей будинок (із зазначенням адреси). Потім всі інші члени родини вимовляють свої побажання про щастя, багатство, здоров'я, процвітання і про заступництво благородних людей для всіх, хто живе в Вашому домі. Після цього двері і вікна можна закрити (особливо в північних країнах).

Свічки і пахощі повинні догоріти. Частування повинно стояти добу, потім його слід упакувати і викинути. Самим їсти НЕМОЖНА.

Про лист бажань. Ідеально писати бажання в перший день року за місячним календарем. Оскільки вважається, що і перший місячний день місяця все записане втілюється в життя. А вже перша місячна доба року - це СУПЕРСИЛЬНІ енергії! Не пропустить такий момент! Перша місячна доба року Земляний Собаки триватиме всього з 00.05 до 09.00 16 лютого. Дуже символічним буде написання своїх цілей і бажань саме в цей час.

Як то кажуть, мріяти не гріх, але, як не варто летіти за хмари, так само не варто бажати щось зовсім дріб'язкове. Запаси Всесвіту невичерпні. Важливо дозволити собі мріяти і повірити, що ми гідні мати все, на що вистачає нашій фантазії.

Будьте здорові і щасливі!
Прикріпити